41 Dikiş Büyüsü – Nedir, Nasıl Yapılır ve bozulur


Aşk hayatınızda aniden kötü giden bir şeyler varsa ya da psikolojiniz kötü bir enerjinin tesiri altındaysa 41 dikiş büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz.

41 Dikiş Büyüsü Nedir

41 dikiş büyüsü, tarihi oldukça eski bir pratik olmakla birlikte, günümüzde hâlâ yapılmaktadır. İslam öncesi dönemde İbraniler tarafından yapılan bir büyüdür. Ancak zamanla havas ilminin bir parçası olmuş ve islam coğrafyasında daha yaygın bir büyü hâline gelmiştir. 41 dikiş büyüsü, “kara büyü” olarak kategorize edilen büyüler arasındadır. Büyü yapılan kişiye fiziksel ve ruhsal tahribat verir.

41 Dikiş Büyüsü

41 Dikiş Büyüsü

41 dikiş büyüsünün birçok etkisi olabilir. Eşlerin arasını bozma, maddi durumun kötüye gitmesini sağlama, iyileşmesi zor hastalıklar musallat etme, delirtme, iktidarsızlık yaratma gibi birçok farklı etkiye sahiptir. Hatta iyi bilen birisi yaptığında kişinin aklını yitirmesine ve cinayet işlemesine sebep olabilir. Oldukça tehlikeli bir büyüdür. Bu yüzden size 41 dikiş büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız en kısa zamanda alanında uzman bir medyuma başvurmanız gerekir.

Fiziksel ya da psikolojik bir sorun yaşıyor olmanız, size büyü yapıldığı anlamına gelmeyebilir. Bunun için önce doktorlara ve psikologlara başvurmalısınız. Ancak ortada hiçbir sebep yokken öfke nöbetleri geçiriyor ve tedavilerden bir sonuç alamıyorsanız, size büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir. Eğer 41 dikiş büyüsünün belirtileri söz konusuysa mutlaka bu konuda uzman birine başvurmanız gerekir. Bunun tesiri yüksek bir büyü olduğunu ve sizi kötü etkileyebileceğini unutmayınız.

Nasıl Yapılır

Siccin filmine de konu olan 41 dikiş büyüsü, yapımı oldukça zor bir büyüdür. Normalde bir büyünün tılsımlarında ya da ritüellerinde eksiklik olduğu zaman ortaya çıkacak sonuç büyünün tesirini göstermemesidir. Ancak 41 dikiş büyüsündeki en büyük yanlışlık, büyüyü yapan kişiye felaket getirebilir. Bu büyüyü yapmayı göze alan kişilerin 41 dikiş büyüsü nasıl yapılır konusunu iyi bilmeleri gerekir. Nitekim kara büyler her zaman tehlikelidir ve büyü yapan kişileri kötü etkileme riskleri yüksektir.

41 dikiş büyüsünü yapmak için, büyü yapılacak kişinin bir giysisi gerekir. Atlet, iç çamaşırı gibi bir giysinin kullanılması daha etkili olacaktır. Giysinin iç kısmına bir tılsım yazılır ve daha sonra giysi 41 dikiş ile dikilir. Bazı büyülerde 72 dikiş atılmaktadır. Bu ritüel uygulandıktan sonra büyü yapılan kişi tesir altına girecektir. Yapılmak istenen etkiye göre farklı bir tılsım hazırlanması gerekir.

41 dikiş büyüsü yapan kişinin aynı zamanda astroloji de bilmesi gerekir. Yıldızların konumu oldukça büyük bir önem taşır. Havas ilminde kara büyülerin yıldız haritasıyla ilişkisine dair ciddi birbilgi bulunmaktadır. Havas ilmi sahibi kişiler bu büyüyü yapabilir. Ancak her koşulda kötü enerjinin geri tepebileceğini hesaplamaları gerekir. Büyü yapan kişi ne kadar uzman olursa olsun, bu tür kara büyülerden uzak durmak faydalı olacaktır. 41 dikiş, büyü yapanı da yaptıranı da kötü etkileyebilecek büyüler arasında yer almaktadır.

Nasıl Bozulur

41 dikiş büyüsü yapılışı ve bozuluşu hemen hemen aynıdır. Belirtildiği gibi, büyüyü yapmak için kişinin kıyafetine yazılmış tılsımı 41 dikişle dikmek gerekir. Bozuluşu ise bunun tam tersidir. Tılsım yapılmış kıyafet bulunmalı, dikişler sökülmeli ve kıyafetin üzerine yapılmış tılsım temizlenmelidir. Eğer söz konusu kıyafet bulunamadıysa, aynı tılsım kişinin başka bir kıyafetine yazılarak önce 41 ya da 72 dikişle dikilmeli, daha sonra bu dikişler dua ve telkin ile tek tek sökülerek tılsım temizlenmelidir. Bu şekilde büyü tamamen def edilmiş olur.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz


© Falcibaba.com 2017. Tüm hakları saklıdır.