Akrofonoloji ile isim analizi nasıl yapılır

İsim analizi olarak bilinen Akrofonoloji’nin çok eski bir tarihi geçmişi vardır ve günümüzde ücretsiz olarak Akrofonoloji kişilik analizi yapılabilmektedir.

Akrofonoloji Nedir?

Akrofonoloji bir analiz yöntemidir ve isim ilavesi ihtiyaçlarınızı karşılayan bir uygulamadır. Eski tarihlerde isimler daha çok hayat yoluna özgü olarak koyulmuştur. Bunun yanında yıldızların etkileri hakkında elde edilen bilgiler de bir iş olarak seçilmiş ve araştırılmalara devam edilmiştir.

Akrofonoloji ile isim analizi

Akrofonoloji ile isim analizi

Başarılı kişiler Akrofonoloji terimini bir sanat ve bilim adı olarak kullanmışlardır. Akrofonoloji sizlere bir isimdeki bağımsız enerji şekillerinin belirlenmesini sağlar. Bu anlamda harflerin bir enerji sembolü olduğunu ve sizlerin sahip odluğu enerjileri tanımlamanızı sağlamaktadır.

Akrofonolojinin Tarihsel Süreci

Maya ve arı medeniyetlerinde isimler sembollerle ifade edilirdi. Eski yazıtlara bakarak da bunu görebiliyoruz. 6.yüzyıla kadar herhangi bir araştırma söz konusu olmasa da daha sonraki süreçlerde Akrofonoloji ile ilgili birçok bilgiye rastlanmıştır. Eski tarihlerden tanınmış bir astrolog olan Shirlie 10 binden fazla kişinin natal adını verdiği haritasını incelemiş ve kişilerin isimleriyle arasında olan geçişleri icat etmiştir.

İsimler Karakteri Nasıl Etkiler?

Harfler her zaman bir titreşim yaratabilmektedir. Her harfi söylerken bile bu titreşim 2 yönlü olarak hissedilir. İlk hissetme yöntemi kulakla duyulan seslerdir. Ayrıca orta kulak ve iç kulaktaki sinirlerin vasıtasıyla duyma eylemi gerçekleşir. Bir diğer his ise bedenle oluşturulan hareketlerdir. Bu tür harfler söylendiğinde beden üzerinde kulakla beraber senkronize olarak titreşimler oluşmaktadır. Akrofonoloji isim analizi yaparak bu bilgilere sizler de ulaşabilirsiniz.

Erkek ismi ile deşifre ederken, harflerin değeri kadar ismin anlamı da önemlidir. Örneğin bir kişi dedesinin ya da babasının ismini almışsa o kişinin enerjileri, yaşam tarzları ve belki de inanç sistemleri isim koyulan kişi üzerinde etkili olabilir. Yine bir örnek verecek olursak klasikleşmiş bir isim olan Ahmet adını alan bir kişi geleneksel bir şekilde yaşayabilir. Fakat Sarp adındaki farklı biri modern bir yaşam sürebilmektedir.

Soy isimdeki ilk sesli harfe göre de Akrofonoloji isim analizi olarak âşık olunan kişinin analizi yapılabilir. Bu harfler ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • A: Yönetici bir yapıdadır. Hisleri zor ifade eder. Alttan alamaz ve inatçıdır.
  • E: Alttan alır. Yumuşak bir yapıdadır. Hayal gücü geniştir.
  • I-İ: Tek başına olma isteği her zaman vardır. Duyguları da ön plâna alır.
  • O-Ö: Tanınma isteği vardır. . Sosyaldir ve sürekli büyük hedefleri bulunur.
  • U-Ü: Sezgiye dayanan bir ruj yapısına sahiptir. Özel olma arzusu da vardır.

İnsanlar, kendi kişiliklerin derinlikleri hakkında sürekli olarak bir şeyler öğrenme şansı aramaktadır. Akrofonoloji isim analizi ile birlikte artık bu uyumu görebilir ve isim bilimi akrofonoloinin üzerinizde yarattığı elektriği kısa sürede görebilirsiniz. Bu konuda pek çok kişinin araştırmasını çok eski tarihlere dayandırması ve elde ettiği bulguların doğru olması da önemlidir.

İnternet üzerinden ücretsiz akrofonoloji yorumu yapabilir ve isim bilgilerinizi sisteme girerek kişilik özelliklerinizin size uyup uymadığını görebilirsiniz. Her harfin farklı bir anlamı ve her harfin kendine özel bir enerjisi bulunduğu için kişilik tespitlerinde çokça tercih edilmektedir. Son zamanların en çok merak edilen konularından olan kişiyi ismi ile analiz etmek bu şekilde kullanılır ve isminizin ilk harfleriyle beraber kişilik uyumunu da görebilirsiniz. Örneğin evli bir kadın ya da erkeğin adlarındaki en az 4 harfin tutması, bu konuda daha güzel durumların olabileceği anlamına gelmektedir.

1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 2,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.