Anında Tutan Aşk ve Bağlama Büyüleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler ve Önemli Detaylar

Bir kişiyi kendine aşık etmek veya giden sevgiliyi, eşi geri getirmek için yapılabilecek ve anında tesir eden aşk ve bağlama büyüleri vardır. Ancak bu büyüleri yaparken çok dikkatli olunmalıdır.

Aşk ve Bağlama Büyüsü

resim-1532

Büyüler, insanların iradesini ele geçirme ve insan üstü varlıklardan yardım alarak insanların ve doğanın rutin döngüsünün dışında eylemler yaptırmak için kullanılan yöntemlerdir. İnsanlar kendileri diğer insanlara istediklerini yaptıramadıklarında büyüye ve büyücülere başvururlar. Büyü eylemi çok sakıncalı olup dinen de haram olduğu belirtilmiştir. Buna rağmen birçok insan, özellikle sevdiklerini kendilerine aşık edebilmek için büyüye başvurmaktadırlar. Birçok büyü insanlar üzerinde kısa bir süre içinde etki eder. 

Kırmızı biberle yapılan aşk büyüsü, bir kişiyi kendine aşık etmek için kullanılan büyüler arasında en çabuk sonuç veren ve en tesirli büyüdür. Sadece 1 hafta içinde istenilen kişiyi kendine aşık ederek yanına getiren bu büyü, aşk büyüleri arasında kırmızı büyü ve biber büyüsü olarak da anılan bu büyü, denenmiş en iyi aşk büyüsü olarak bilinir. 

Pek çok çeşit aşk büyüsü vardır. Bunlara saç büyüsü, adet kanı büyüsü, tuz büyüsü, geri getirme büyüsü, canbar aşk büyüsü ve mum büyüsü örnek olarak gösterilebilir. Her biri denenmiş ve oldukça tesirli olan bu büyüler doğru şekilde yapılmadığı zaman kişilerin arasındaki sevgiyi nefrete de çevirebilir. Bu büyüleri yapmak sanıldığı kadar kolay ve basit değildir. Bu yüzden bu büyülere başvurulacak ise yapılışı esnasında çok doğru uygulamaya dikkat edilmeli, en ufak bir detayı dahi atlanmamalıdır.

Kırmızı Biber Büyüsünün Yapılışı

resim-1533

Kırmızı biberle yapılan bu aşk büyüsü en etkili aşık etme ve bağlama büyüsü olarak bilinir. Ancak tutabilmesi ve etkili olabilmesi için niyet ve inanç çok önemlidir. Aynı zamanda bu bağlama büyüsünün yapımında en ince detayına dahi dikkat edilmesi gerekir. Bu güçlü büyünün yapılışına niyet ile başlanır. Niyeti ise şu şekilde olur;

\”……….. oğlu/kızı……… , bu biberler nasıl yanıyorsa, en kısa zamanda senin kalbin de böyle aşkla, sevgiyle bana karşı yansın, tutuşsun ve bana dön.\”

Bu şekilde duası edildikten sonra 7 adet kırmızı biberle hazırlanır ve her birinin üzerine tılsımlı sözler yazılarak biberlerin üzerilerine yapıştırılır. Büyünün tılsımlı duası Arapça ya da Türkçe yazılabilir. Aynı zamanda bu 7 adet kağıda tılsımlı duası yazılırken her biri birer defa okunur ve böylece büyünün hazırlanışı aşamasında bu tılsım da her biber için birer defa olmak kaydıyla duası da 7 kez okunmuş olur. Bağlama büyüsünün tılsımlı duası ise şu şekildedir;

\”Müselkitabü enzelnahü mübareketen ücüreha fil arzi fiha halidun.\”

Büyünün bu tılsımlı duası da 7 kez yazılıp okunarak kırmızı biberlere yapıştırıldıktan sonra biberler kimsenin görmeyeceği ve el sürmeyeceği bir yerde muhafaza edilir. Bu hazırlık yapılır ve muhafaza edilen biberlerin her biri günde bir tane olmak kaydıyla gece yarısından sonra yakılır. Daha açık bir tabirle, her bir biber bir gece yarısından sonra yakılır ve her biberin yakılması toplamda 7 günü bulmuş olur. Her bir biberin yakılmasına başlanmadan önce ateşe atılırken yine ilk başta edilen niyeti ve duası tekrarlanarak biber ateşe atılır ve tamamen yanan kadar beklenir. Bu şekilde 7 günde biberlerin hepsi yandığında büyü de tamamen bitmiş olur. 

Büyünün Belirtileri

resim-1534

Oldukça güçlü bir büyü olan bu aşk ve bağlama büyüsünün, yapılan kişi üzerine gözle görülür etkisi olmaktadır. Büyünün yapıldığı kişi, yapana en geç bir hafta içinde aşk ve iyi muhabbet ile geri dönecektir. Eğer bu kişi daha önce terkeden kişi ise, pişmanlıkla geri dönecek ve eskisinden çok daha iyi davranacaktır. Büyünün yapıldığı kişinin aklına, Büyü yapıldıktan sonra yapan veya yaptıran kişi ile alakalı güzel hatıralar ve anılar gelir. Eğer bunlar yoksa bile, sürekli bu kişi hakkında iyi düşüncelere kapılır ve özlem duygusu belirir. 

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Yilmaz

Bir. Bayan arkadasim var.erkek arkadasi kendisini terk etti.erkek arkadasindan 4aydir.ayri yasiyor .arkadasim dusunuyor Geri gelmesi aralwri tekrar iyi olmasi Birkesmedizin Icon hangi buyu onerirsiniz.saygilar

Büyü işlemim yoktur ancak konuyla ilgili yapılabilecek etkili tılsım dua işlemlerim vardır. Kapsamlı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.
Neshe

Hocam benim esimle aram cok bozuk yap tartisiyorus Beni gormuyor cocumuzla bile ilgilenmiyor ne yapabilirim lutfen yardim edin

Sorunları çözmek adına çalışmalar yapılabilir daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.
Sultan

Erkek arkadaşım beni bıraktı geri dönmesini istiyorum

Sorununuzla ilgili sitedeki numaradan iletişime geçerek kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.