Ara Bozmak için uygun Dualar ve Büyüler

Ara bozmak için yapılacak olan dua ve büyülerin konusuda uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Ara Bozmak İçin Duası

Ara bozma duası çok tercih edilmemek ile birlikte medyumlar tarafından çok yapılmakta istenmez. Bu dua negatif amaçlı gerçekleştirilen bir dua türüdür ama bazı durumlarda okunması ve yaptırılması gerekmektedir.  Hayatta farklı olan birçok çift bulunur. Bu tarz çiftler kendilerinin içinde bulundukları durumu görmezden gelir ya da anlamak istemezler ama çevresindeki herkes bu durumun farkındadır.

Ara bozma büyüler ve dualar

Ara bozma büyüler ve dualar

Delice bir aşk ile birbirlerine içten içe bağlı olan bu tarz çiftler, ne yaparlarsa yapsınlar zaman gelir birbirlerine geri dönerler. Aralarında var olan sıkıntılar ise gitgide büyür ve dayağa kadar dönüşebilir. Her daim şiddetli olan tartışmaların sonları kötü yerlere girmektedir.  Bu şekilde yaşamını sürdüren kişilere genelde ara bozma duası yapılmıştır. Ara bozma duası iki kişinin arasında olan güzel ilişkinin, tutkunun, aşkın, sevginin ve memnuniyetin bozulması adına yapılır. Kötü olan kara büyüler içinde gösterilen bir duadır. Ara bozma duasını okumak isteyen kişilerin aşağıda bulunan duayı okuması gerekir.

Ara bozma duası

Ara bozma duası

Arasının bozulmasını istediğiniz kişiyi düşünerek okunacak olan bu dua sayesinde, iki kişinin arasında sonsuza kadar sürecek olan vazgeçiş ve soğukluk olarak karşınıza çıkacaktır. Bu duaların okunmasında kişilerin kendisini de koruması gerekir. Duanın okuması ile halsizlik hissetmek mümkündür. Bu durum kısa süre içinde ortadan kalkar.

Ara Bozmak İçin Büyüler

Bir kişi sevgilisini, eşini ya da sevdiği başka kişiyi elinde olmayan sebeplerden kaynaklı olarak elde edememişse diğer kişi ile arasını açmak adına ara bozma büyülerine başvurur. Ara bozma büyüsü uygulamasındaki amaç iki kişiden bir tanesini var olan sevgisinden yoksun bırakmaktır. Ara bozma büyüsü yapmak isteyen kişilerin bu konuda usta olan kişilerden yardım alması şarttır. Ara bozma büyülerinden bazıları;

Ara bozma büyüsü için medyuma giden kişi ışık almayan, sessiz bir ortama götürülür, yere oturur, diz çöker ve yüzünü tam olarak kıbleye doğru çevirir. Ara bozma büyüsü uygulamasını yapacak olan kişi tuzlu bir sudan kişinin başına 7 damla döker ve aralarının bozulmasını istediği kişilerin isimlerini sorar.  İsimlerin harflerinin toplamı kadar kişinin etrafında döner ve “lanetullahıaleyh” kelimesini tekrarlar. Bu işlemden sonra kişi dışarı çıkartılır ve büyü yapan kişi odada tek başına kalır ve büyünün geri kalan kısmını tamamlar. Ara bozma büyüleri içinde etkili olan diğer bir büyüde;

Cuma günü yatsı namazının bitmesinden sonra 7 tane farklı akarsudan alınacak olan sular derin bir kabın içine alınarak kaynaması için ocağa bırakılır. Suyun kaynaması ile ‘’ el firak ya kahhar’’ kelimesi buharlaşana kadar tekrar söylenir. Suyun bitmesinden sonra da ‘’ya cin’’ denir ve ocağa direkt olarak üflenir. Sonra çember çizilir ve ortasından bir çizgi daha çizilir. Sol kısma erkeğin sağ kısma ise kızın ismi yazılarak 41 defa dönülür ve etrafında ‘’ el firak ya kahhar’’  denir ve isimlerin üstüne tükürülür. 3 gün sonra erkeğin ve kızın isminin üzerine tekrar tükürülür. 3 gün sonra yere çizilecek olan üçgenin içine oturulur ve kişinin sol kısmına doğru üflenir. Bu 6 gün boyunca yatsı namazından sonra tekrarlanır. 7. Gün muskası hazırlanır ve Cuma günü yatsı namazından sonra sevmiş olduğu kişinin evinin etrafında daire şeklinde dönerek ‘’ya hu’’ denir ve 7 tur atılır. Bu işlem bittikten sonra sevdiği kişinin kapı eşiğinde bir yere saklanır.

Ara Bozmak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ara bozma büyüsü nasıl bozulur, bu tar büyülerin bozulma işlemi için destek almak ve bilen bir kişiye bozum işlemini yaptırmak gerekmektedir. Bu noktada önemli olan detay kişilerin yeterli olmasıdır. Konusunda uzman olan medyumlar ve hocalar ara bozma büyüsü nasıl bozulur hakkında detaylı işlemler yapar.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Oğlumla gelinim sürekli kavga ediyorlar ve hiç olmadigim halde bahane benm isim gibi gosteriyorla4 ne yapmaliyim

Konuyla ilgili sitedeki numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Kısmet açmak

Kapalı kısmetin açılması yönünde etkili tılsımlar vardır. Konuyla ilgili destek almak için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.