Aşk Büyüsü çeşitleri ve tarifleri

Günümüzde en çok kullanılan büyü çeşitlerinden olan aşk büyüleri konusunda sizlere çok detaylı bilgiler sunmuş olacağız. Sizler de yazımızın devamından aşk büyüleriyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyü Çeşitleri

63-1 Aşk büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi ömür boyu ve kalıcı olarak bağlama yöntemleri günümüzde fazlasıyla tercih edilmektedir. İlk olarak tecrübeli ve bu konuda başarılı olan medyumlardan destek almanızı öneriyoruz.

Aşk büyüsündeki ilk amaç ayrılanları birleştirmektir. Daha çok eşler arasında yapılan ve artık sevgililer arasında da çokça tercih edilen büyüler arasındadır. Çok farklı çeşitlerle yapılıyor olsa da amaç hep aynıdır.

Aşk büyülerinin hazırlık aşamasında büyüyü yaptıran ve büyü yapılacak olan kişinin doğum yılları ve bununla birlikte medyumun talebine göre farklı malzemeler hazırlanmaktadır. Çok etkili olan aşk büyülerinde en uzun süre 1 hafta olarak belirlemiştir.

Büyünün yanında okunacak tılsımlarla da aşk büyüleri yapılabiliyor. Kişiye özel olarak hazırlanan yazılar ile yapılacak çalışmalar tamamen kişiyi kendine bağlama metodu olarak tercih edilmektedir.

Aşk büyüsü çeşitleri arasında çok popüler olan ve sevgilinizin gözlerini size bağlama büyüsü ile birlikte erkek arkadaşınızın sadece sizlere bakmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü için okunacak dua ile bir ipliğe 11 düğüm atılarak ve her düğüme de 11 kez dua okunarak yapılır.

Yine sevdiğiniz kızı bağlamak için yapılan büyülerden biri de nal ile yapılan büyülerdir. Bir nalın alınıp yıkanmasından sonra üzerine mavi boncuk bağlanır. Daha sonra büyü kimin adına yapılıyorsa onunda adı 7 defa söylenir ve nala üflenir.

Mum ile yapılan aşk büyüleri de oldukça kullanılmaktadır. Bir mumun ocakta eritildikten sonra kare biçimde yeşil bir bezin üzerine dökülür. Bu bez 3 gece boyunca ay ışığına bırakılır. Bez tam olarak kuruduktan sonra mumun üzerindeki kareye bir daire çizilir ve dairenin dört köşesine de birer noktada bulunan dört daire daha çizilir. Dairenin ortasına ‘Ya Kâfi’, dört yanına ise ‘Ma’ yazılır. Eritilmiş kireçle bu yazılar yazıldıktan sonra bez 99 dikişle kapatılır ve 3 gece boyunca kızın adı söylenerek ‘Allahu İllallahu hu Vallahi İllallahu hu billahi illallahı eşhedüenlailahe illallahu hu elhamdülillahi illallahu hu’ 41 defa okunur ve kızın evine doğru söylenir.

Sevgilinin kendine bağlamak için kullanılan bir diğer büyü de isim mürekkeple yapılır. Bağlanmak istenen kişinin adı yazıldıktan sonra bu adın çevresine bir daire ve dairenin çevresine de bir dörtgen çizilir. Dörtgenin dört köşesine de ‘sin’ ve ‘vav’ sözcükleri yazılır ve 41 defa da ‘lam’ yazılır. Sonra 70 kez ‘bağladım’ denilir. Kâğıdın sonuna da bitti anlamına gelen ‘temmet’ sözünün ilk harfi olan ‘t’ bırakılır. Kâğıdı her katlayışta bir ‘elham’ okunur ve katlama işlemlerinden sonra 7 kat muşambaya sarılacak olan bu kâğıt kızın evinin eşiğine ya da kapının altına bırakılır.

Sevdiği bir kişiyi bağlamak isteyen ayrıca farklı bir büyü çeşidini de uygulayabilir. Tabanca ya da bir tüfek mermisi alınır ve kurşun çıkarılır. Bağlanmak istenen kişinin adı 7 defa sola ve 7 defa da sağa üflendikten sonra kurşun silahın namlusuna bırakılır ve üstten astırılır. Namluya ‘Ya Allah kıl muradımı mubah, Ver niyetime salcah, Sensin eyleyen ıslah, benimde muradım bu, hu hu hu Allah hu (3 defa) söylenir ve yine hem sağa hem sola üflenir. Daha sonra silah saklanır ve kısa sürede de etkisini gösterir.

Kavuşmayı istediğiniz sevgiliniz için çalışmaların yapıldığı ve ‘Vefk’ işlemlerine de başvurularak yapılan uygulamalar ile aşk büyüleri yapılabilmektedir.

Bu konuda ilk olarak aşk tılsımından bahsediyor olacağız. Bir kişinin kalbini kendine bağlayıp onu aşkından deli etmek istenmesi için aşk tılsımları yapılmaktadır. Bu tılsımla birlikte büyü yaptırılan kişi, kavuşma arzusuyla yanıp tutuşacaktır. Sizlere sırılsıklam aşık olmasını istediğiniz kişilere yaptırabilirsiniz.

Büyü yaptırılan kişinin size karşı hislerinin artması sonrasında bu durumu menfaate çevirmek çok hatalı ve tehlikelidir. Çünkü bu gibi durumlardan sonra ayrılma kararı alırsanız, büyü yaptığınız kişi sizlere zarar vermek isteyebilir.

Bayan ya da erkek çiftlerinden biri, diğer kişinin sunduğu aşka karşılık aynı hisler içerisinde değilse ve daha çok arkadaşça bir ilişki yürütülüyorsa aşık etme büyülerinden yararlanılabilir. Bu yöntem ile çok başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Bir diğer aşk büyüsü ise kavuşma büyüleridir. Bir araya gelemeyen kişiler üzerinde yapılır ve başarılı sonuçlar verir.

Aşk Büyüsü Belirtileri

Toplumumuzda aşk büyülerini kullanan kişilerin sayısı oldukça fazladır ve büyü hakkında bilgisi olmayan kişilerin sayısı da bir o kadar fazladır. Aşk büyüsü yaptırılan bir kişide görülecek belirtiler ilk etapta dikkat çekmez. Fakat ilerleyen süreçlerde bu durum kendini göstermeye başlayacaktır.

Aşk büyüsü yaptırmış bir kişi, kendine bu büyünün yapılıp yapılmadığını anlamakta bir hayli zorluk çekebilir. Algıda seçicilik zor bir ihtimal olduğu için büyü yapıldığını bile düşünmeyebilir.

Aşk büyüsünün ilk belirtileri arasında büyüye maruz kalan kişideki ani duygu değişimleri görülecektir. Bu kişi bir anda büyüyü yaptıran kişiyi arayacak ve ona olan sevgisini hızlı bir şekilde dile getirecektir. Başlangıç aşamasında bu durumun farkına varılmayabilir.

Ani duygu değişimlerinden sonra kişi tüm ruh ve bedenini sevdiği kişiye adayabilecek hale gelecektir. Büyünün dikkat çeken yanı da budur. Ani değişimlerle sürekli onun yanında olma isteği ve sürekli telefonda konuşma talepleri gibi durumlar, günümüz aşk büyülerinden sonra beliren en önemli belirtiler arasında yerini almıştır.

Aşk Büyüsü Tarifleri

Bu konuda birçok aşk büyüsü tarifi bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen büyülerden bahsediyor olacağız.

Kişiler sevdiği insanı hemen elde etmek istiyorsa ilk olarak Arabi ayın 7’sine gelecek şekilde 100 defa ‘Ya Velud, Ya Allah’ okuyarak dua edebilir.

Aşk büyülerinde mum büyüsünün öneminden bahsetmiştik. Yine burada da bir mum alınarak üzerine ‘Tebbet’ suresi okunur ve mum dikilerek dua edilir. Mum yakıldıktan sönene kadar, sevmesi istenen kişi de aşkından erimeye başlar.

1 adet kırmızı biber üzerine 7 kez’ Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün’ okunur ve ateşle yakılır.

Bir diğer kullanılan aşk büyüsü ise 3 adet pamuk çekirdeği üzerine 1’der defa ‘Yasin’ suresinin okunup üflenmesiyle gerçekleştirilir. Her üfleyişin ardından ise ….kızı/oğlu’nun ağzını ve dilini bağladım denilir. Daha sonra bu çekirdekler açık edilmek istenen kişinin evinin eşiğine bırakılır.

 

1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 2,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.