Aşk büyüsü nasıl yapılır – dualar ve kurallar

Günümüzde oldukça tercih edilen aşk büyüsünün nasıl yapıldığına dair bilgilerimizi paylaşıyor olacağız. Sizler de etkili bir aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız yazımızın devamından ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yapılışı

62-1 Genel olarak farklı ama amaçları aynı olan bir büyü şeklidir. Günümüzde en fazla tercih edilen büyülerden biri olduğu için birçok kullanıcı tarafından nasıl yapıldığıma dair sorular aktarılmaktadır. Bu anlamda en çok kullanılan aşk büyüsü ‘canbar’ aşk büyüsüdür.

Aşk büyüleri hazırlanırken büyü yapılacak olan kişinin ve yaptıran kişinin doğum yılları ve yıldız uyumları kontrol edilerek kişiye özel hazırlanması gereken malzemeler iletilmektedir. En etkili büyülerde bile bu süre yaklaşık 1 haftadır.

Şimdi sizlere en çok tercih edilen aşk büyüleriyle ilgili bilgiler aktarıyor olacağız. İlk olarak sevdiğiniz insanın hızlı bir şekilde elde etmek için Arabi ayın 7’sinde olacak şekilde 100 defa ‘Ya Velud, Ya Allah’ okunarak dua edilir.

Uzun bir mum ile de aşk büyüsü yapılabilmektedir. Bu muma ‘Tebbet’ suresi okunur ve mum daha sonra bir yere dikilerek dua edilir ve yakılır. Mum yanmaya başladıktan sonra sevmesi talep edilen kişi de aşkından o derece yanacaktır.

1 adet kırmızıbiberin üzerine 7 defa aşağıdaki duayı okuyarak üfleyebilir ve daha sonra ateşte yakabilirsiniz. Dua ‘Ve lekad ateyna Musel enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün’.

3 adet pamuk çekirdeğine 1’er defa ‘Yasin’ suresi okunarak üflenir. Her üfleyişin ardından ise ….. kızı ya da oğlu şeklinde ‘ağzını ve dilini bağladım’ denilir. Bu çekirdekler büyü hazırlanan kişinin evi eşiğine gömülmelidir.

Aşk ve muhabbet için ayrıca okunması gereken tılsımlar da bulunuyor. Bu anlamda uzman medyumun sunacağı tılsım ile birlikte kişiye özel hazırlanan bu yazılar çok etkili bir şekilde büyü yapılmak istenen kişi için uygulanır ve kısa sürede sonuç alınır.

Aşk tılsımları hazırlanırken bir takım durumlara dikkat edilmelidir. Bunlardan en önemlisi zaman kavramıdır. Daha önce beraberlik yaşayan ve farklı sebeplerden dolayı ayrılan çiftlere uygulanan bu büyü oldukça etkilidir ve tehlikelidir. Büyünün anlaşılması durumunda kişi derhal büyüyü iptal etmek için yine medyumlara başvurarak destek alabilmektedir.

Aşk Büyülerinin Etkisi

Aşk büyüleri yapıldıktan sonraki ilk hafta içerisinde etkisini göstermektedir. Büyü yaptırılan kişide yaşanan ani duygu değişimleriyle birlikte görülecek durumlar kısa zaman sonra artık büyük bir aşkı beraberinde getirecektir.

Aşk büyülerinin etkisi başladıktan sonra kişide yaşanan duygu değişimleri büyüyü yaptıran kişiye hızlı bir şekilde aktarılır. Ona çok sevdiğini ve özlediğini belirten karşı cins daha sonra onunla ömür boyu yaşamak isteyeceğini söyleyecek ve bu şekilde birlikteliğe devam edilecektir.

Günümüzde çok etkili olan aşk büyülerinin birçok kişi tarafından tercih edildiğini söylemek isteriz. Eğer sizlerde bu konuda hizmet almak istiyorsanız ve sevdiğiniz kişinin ömür boyu size bağlı kalmasını istiyorsanız aşk büyülerinden yararlanabilir ve çok kısa sürede etkisini görebilirsiniz.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
HÜSEYİN USLU

HOCAM BİR KADINI SEVİYORUM AMA ONUN ÇEKİNCELERİ VAR ONU KENDİME NASIL BAĞLAYABİLİRİM SAYGILARIMLA

Anlatmış olduğunuz sorunlarınızla ilgili etkili aşık etme ve bağlama yöntemleri bulunmaktadır. Bana mail adresimden veya sitedeki telefon numaramdan ulaşabilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.