En Hızlı ve Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır, Sonuçları Nelerdir?

Hızlı ve kolayca yapılabilen aşk büyüleriyle beraber bir ömür boyu sevdiği kişiyle olmak isteyen kişiler, günümüzdeki aşık etme büyülerini kullanmakta ve olumlu sonuçlar alabilmektedir.

Hızlı ve Kolay Aşk Büyüsü

Sevdiği insanı normal yollarla elde edemeyen kişiler en çabuk tutan aşk büyüsü ya da medyum aşk büyüsü yaptırarak sevdiği kişiye ulaşmayı hedefler. Aşk büyüleri aslında uzun bir süre zarfında uygulanabilen büyülerdir ancak bazı durumlar dikkate alınarak yapıldığında kısa sürede sonuç verdiği gözlemlenmiştir. Büyüler, Allah katında lanetlenmiş işlemlerdir ve büyü yapan da aynı şekilde lanetlenmiştir. Buna rağmen sevdiği kişiyi kendine âşık etmek isteyen pek çok kişi günümüzdeki büyü uygulamalarına başvurarak bir takım yollarla sevdiği kişiyi elde edebilmektedir. Aşk büyülerine başvurmadan önce büyünün tüm inceliklerini araştırmalı, olası etkilerini bilmeli ve büyünün bozulma sürecinin gerçekten çok zor olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca kara aşk büyüsü olarak adlandırılan aşk büyüsünde kesinlikle bir medyumdan destek almanız gerekiyor.

resim-1739

Âşık Etme Büyüleri

Aşk büyüsü yap konusunda hızlı bir şekilde sonuç almak isteyenler için birbirinden farklı büyü yöntemleri bulunmaktadır. Aşk büyülerinde öncelikle elde edeceğiniz bazı bilgiler olmalıdır. Sevdiğiniz kişinin doğum yılı ve bazı bilgilerini medyuma sunarak ilk etapta yıldız uyumlarınız kontrol edilir. Özel olarak hazırlanması gereken aşk büyülerinde ayrıca 1 haftaya kadar tesir görülebileceği gibi birkaç gün içinde de büyünün tutması beklenebilir. Kara aşk büyüsü de bunlardan biridir. 

Hızlı aşk büyüsü yapmak isteyenler en çok 1000 defa okunacak olan Ya Velud, Ya Allah’ı tercih edebilir. Arabi ayın 7’sinde okunması gereken bu esmalar ile birlikte sevdiğiniz kişi için dileklerinizi de sunabilir ve sabırla beklemeye başlayabilirsiniz.

Mum ile hızlı aşk büyüsü de günümüzde tercih edilen yöntemlerdendir. Uzun bir mum alarak üzerine tebbet suresini okumanız gerekiyor. Daha sonra mumu bir yere dikmeli ve üzerine dua etmelisiniz. Son süreçte ise mumu yakmalısınız. Mum erimeye başladıktan sonra sizi sevmesini istediğiniz kişi de sizin için aşkından erimeye başlayacaktır.

Pamuk çekirdeği üzerine yapılan aşk büyüleri de günümüzde mevcuttur. 3 adet pamuk çekirdeğini alarak her bir çekirdeğe 1’er defa Yasin suresi okunmalı ve üflenmelidir. Her üfleyişinizden sonra medyumun size vereceği özel tılsımı okumalısınız. Daha sonra kimi âşık etmek istiyorsanız o kişinin ev eşiğine bırakacağınız pamuk çekirdeğinden sonra sabırla beklemeye başlamalısınız.

Kısa sürede yapılan ve hızlıca tutabilen aşk büyüleri arasında kırmızı biber büyüsü de bulunmaktadır. 1 adet kırmızı biberin üzerine 7 defa okuyacağınız özel tılsımla beraber aşk büyüsü yapabilirsiniz.

Sevdiği erkeğin ilgisini çekmek isteyen bayanlar ayrıca Cuma gecesi ihlas suresini 1002 defa okuyabilir. Her okumanın sonunda da yine medyumun vereceği özel duaların okunması gerekir. Bu süreçte 3 gün içinde bir kişiyi kendinize âşık edebilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Sonuçları

Aşk büyülerinin yapılış aşamasından sonuçlanana kadar sabırlı olunmalıdır. Her büyüde olduğu gibi aşk büyülerinde de olumsuz sonuçlar yaşanabilir. Elbette farklı sorunlarla karşılaşmamak adına uzman medyumlara ve deneyimli hocalara başvurmak önemlidir. Uygunsuz kişilere yaptırılan büyüler büyük olasılıkla başarısız olacak ve olumsuz durumları da beraberinde getirecektir. Bu yüzden itibarlı hocalardan destek almalı ve büyünün başarıya ulaşması için uzman medyumları tercih etmelisiniz.

Aşk büyülerinin sonucu genel olarak olumlu yansır. Büyüye maruz bırakılan kişi, büyüyü yapan kişiye sırılsıklam âşık olarak her zaman onun yanında olmak isteyecektir. Ayrıca o kişi için yanıp tutuşacak ve kısa zamanda evlilik kararı alabilecektir. Aşk büyülerinin çok kısa sürede tesir etmesi ve sonuçlarının da mezara kadar olması nedeniyle günümüz insanlarının başvurduğu yöntemler arasında olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.