Ayet Kürsi İle Yapılan Büyüde Hangi işlemler Uygulanarak Gerçekleştirme Yapılır?

Bu tarz büyülerde insanların tüm işlemleri uygun şekilde yapması önemlidir. Bozmada da mutlaka niyetin iyi olması ve duanın uygun yapılması gerekir.

Ayetel Kürsi İle Yapılan Büyüler

im002966 Ayetel Kürsi ile yapılan büyüler ve dualar karşıda bulunan kişileri kendinize bağlamak adına yapılmaktadır. Bu kişi uzak yerlerde bile olsa sizi düşünmeye başlayarak bağlanmaya başlar. Bağlama ve aşk için yapılacak olan büyüde kişinin bir eşyası ile annesinin ismini bilmeniz gerekir. ayetel kürsi ile yapılacak olan aşk büyüleri kapsamında;

İlk olarak ayetel kürsi duasının düzgün şekilde bilinmesi ve okunması gerekir. Bu dua sayesinde insanlar bereketi, aşkı, merhameti ve şefkati bulurlar. Bu dua Allah katında rahmet hazinelerinin kapılarını aralarken kurtuluşunda anahtarını kişilere sunmaktadır. Ayetel kürsi ile yapılacak olan bağlama ve aşk büyüsünü genelde terk edilen çiftler tercih eder. Aşk büyüsü için karşıdaki kişinin fotoğrafı da ya da başka bir eşyası gerekir. Bu eşya üzerine temiz, saf ve iyi niyet ile 77 kez bu duanın okunması gerekir. Yaparken ya da işlemi yaptırırken acele etmemek önemlidir. Yanlış zamanda ve yanlış kişiye yaptırıldığı zaman kişilerin acı çekmesi kaçınılmaz duruma gelir. Bunun için de her daim temiz ve saf kalple yapmak gerekir. Üslubunu bilen kişiler tarafından yapılması daha mantıklıdır. Özellikle sıkıntı yaşamak için bu uygulamayı daha detaylı bilen kişilerin yapması mantıklıdır. Özellikle işinde usta olan kişiler ayetel kürsi büyüsü konusunda deneyimlidir. Bu kişilerin yapacakları her türlü büyüde işlemler zamanında, yerinde ve uygun şekilde yapılır. Seçim yapmak için olabildiğince araştırma yapmak ve çevrede yaptıran kişilerden yorum almak daha mantıklıdır.

Ayetel Kürsi Büyüsü Bozmak İçin Neler Yapılır?

Ayetel kürsi büyüsü bozma işlemleri için okunacak olan duanın da detaylı şekilde okunması, ne anlama geldiği bilinmesi ve neye tesir ettiği ile alakalı okunması gerekir. Büyülerin bozulması için yapılan uygulamaların yanlış yapılması da içinden çıkılmaz sonuçlara sebep olabilir. Bu sonuçları yaşamamak için kesinlikle işin ehli olan kişilerden yardım almak daha mantıklıdır. Aksi olan durumlarda büyüye maruz kalan kişinin durumu içinden çıkılmayacak olan sorunlara sebep olacaktır. Büyünün bozulmasını sağlamak için;

  • 1 bardak temiz su
  • 1 metre uzunluğunda ip gereklidir.

1 metre boyunda olan ipe 7 adet çözülebilecek şekilde olan düğüm atılır. Bu uygulamada düğümlerin kan bağı olmayan bir kişi tarafında atılması en önemli olan ayrıntıdır. İpin yanına 1 bardak temiz su koyulur. Euzu besmele çekilir ve Ayetel kürsi okunarak il düğümün çözülmesi işlemi gerçekleştirilir. Düğüm çözülmesinde kişinin büyüm Allah’ın yardımı ile çözüldü demesi gerekmektedir. Var olan tüm düğümler bu ayrıntı ile çözülür. Düğümlerin çözülmesi bitmesinin ardından ip suyun içine koyulur. Sonra Euzu besmele çekilir ve Ayetel kürsi okunarak suya üflenir. Bu uygulama 7 sefer tekrarlanmalıdır. Sonrasında ip sudan çıkartılır ve yine Euzu besmele çekilerek su içilir. Çıkarılan ip uygun bir yere gömülür. Gömme esnasında Euzu besmele çekilir ve dua okunur. Allah’a bu esnada ipi çürüttüğün gibi uygulanan büyüyü çürütmesi için dua edilmelidir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.