En Güçlü Ayırma Büyüsü, Belirtileri, Etkileri ve Bozumu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ayrıma konusunda yapılan büyüler arasında en güçlü ve etkili olanları, yapılışları, etkileri ve büyünün bozulması hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar yazımızda.

En Etkili Ayırma Büyüsü

resim-1590

Antik çağlardan beridir varlığı bilinen ve uygulanan büyülere günümüzde hala başvurulmakta ve iyi ya da kötü amaçlarla kullanılmaktadırlar. Büyüler; insanların iradesini elinden alarak insanlara her istediklerini yaptırmak ve olayların doğal döngüsünü bozmak amacıyla yapılır. Bu yüzden de büyü yapılması veya yaptırılması tavsiye edilmez. Neredeyse her amaca hizmet eden büyülere en sık başvurulan konulardan biri de insanları ayırma konusudur. 

İnsanları ayırmak konusunda bilinen en etkili büyü Sihr-i Firak adındaki ayırma büyüsüdür. Sevenleri, evli çiftleri, sevgilileri ayırmak için kullanılan bu büyü en çabuk tesir eden ve en etkili ayırma büyüsü olarak kabul edilir. Hüddamı ise hüddamlar içinde Hüddam-ül Firak olarak biliden Melamiyanan`dır.

Melamiyanan`a başvurularak yapılan ayırma büyüsü genellikle eşleri ayırma büyüsü olarak kullanılır. Sevgilisi elinden alınmış insanlar da genelde sevgilileri ayırma büyüsü olarak yapmakta ve yaptırmaktadırlar. Ancak Melamiyanan çok tehlikeli bir hüddam olduğundan büyüyü yapana veya yaptırana da ciddi zararlar verebilmektedir.  

Ayırma Büyüsü Yapılışı

resim-1591

Sihr-i Firak denilen ve en etkili olan ayırma büyüsünün yapılışına niyet ve duası ile başlanır. Niyet aşamasında ise ayrılması istenilen kişilerin isimleri boş bir kağıda yazılır. Daha sonra bu kağıttaki isimlere hitaben 27 kez Ya Melamiyanan okunur. Bu şekilde büyünün yapılması için Melamiyanan hüddamı davet edilmiş olur. Ardından büyünün tılsımlı duası isimlerin altına yazılır ve yalnızca bir defa okunur;

resim-1592

Bu tılsım duası isimlerin altına yazılıp okunduktan sonra büyünün ikinci aşamasına geçilir. Bu aşamada isimlerin ve tılsımın yazılı olduğu kağıt bir kenara bırakılır ve başka bir boş kağıt alınır. Ardından bu kağıda da şu tılsım duası yazılır;

\”Kaderin sırrı, insan aklının ve idrakının ihata sınırlarının haricinde ve insan zekasının fevkindedir. Melamiyanan, insanları birbirinden soğutup kısa ve uzun vadede onların kalplerine hükmeder ve onların ebediyen ayrılmasına aracılık eder. Bu sır, eskilerin kadim sırrı ve bilgilerin esrarı içerisindedir ve Hüddamü`l-Firak dışında hiç kimse bu sırra vakıf olamaz.\”

Bu tılsım duası da ikinci kağıda yazıldıktan sonra üst üste 4 kat olacak şekilde iki kez katlanır ve ilk yazılan kağıdın yanına konulur. Daha sonra ise bu iki kağıda hitaben şu tılsım duası okunur; 

resim-1593

Son olarak bu tılsım duası da okunduktan sonra bu iki kağıda hitaben yine 27 kez Ya Melamiyanan okunuru ve kağıtlar kimsenin görmeyeceği bir yerde 27 saat boyunca muhafaza edilir. Bu şekilde sevenleri ayırma büyüsü tamamlanmış olur. 

Büyünün Etkileri, Belirtileri ve Bozulması

Bu büyü yapıldıktan sonra 27 saat içinde etkisini göstermeye başlar ve belirtileri gözle görülür şekilde olur. Büyünün tutacağı ise Melamiyanan tarafından büyüyü yapana bir gün geçmeden malum edilir. Büyünün belirtileri büyü yapıldığı andan itibaren görülmeye başlar ve maruz kalan kişilerin arasına bir soğukluk girer. Büyü tam olarak etkili olduğunda ise bıçakla kesilmiş gibi kişilerin arasındaki bütün bağlar kopar ve birbirlerine tahammül edemez hale gelirler. Bu belirtileri kendinde fark edip ayırma büyüsü nasıl bozulur diye merak edenler ve büyüyü yaptıktan sonra pişman olup bozmak isteyenler ise dua ile bu büyüyü bozabilirler. Büyünün bozulması için kıbleye dönüp diz çöktükten sonra 7 Felak 7 Nas suresi okunur ve büyünün yapım aşamasındaki adımları aynen tekrarlanılır. Bu şekilde büyü etkisini yitirmektedir. 

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Melek

Merhaba ben esimden ayrilmak istiyorum ne yapmam gerek yardimci olurmusunuz lutfen

Merhaba yazmış olduğunu yorum ile alakalı daha geniş bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.
Muammer

Eşimle aramızı bozulması için acaba büyümüş var

Değerli ziyaretçim bu konuyla ilgili yakınınızda yüz yüze görüşeceğiniz bir medyum veya hocaya bakım yaptırıp bilgi alabilirsiniz.

Eşim başka birile evlendi ben eşimi seviyorum benim 4 çocuğum var eşim bana dunsun

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.