Ayırma Büyüsü – Nedir, Nasıl Yapılır, Nasıl bozulur

Ayırma büyüleri aileler arasında sıkça başvurulan bir yöntemdir ve yapılışı kadar bozulma süreci de oldukça zordur.

Ayırma Büyüsü Nedir

Ailesinden, nişanlısından, sevgilisinden, kocasından veya iş arkadaşından bayan bayana ve erkek erkeğe olan arkadaşlıklar da ayırmak ya da birbirlerinden soğutmak için yapılan büyülerdir.

Konusunda uzman bir medyum ve ilim sahibi hocalar tarafından yapıldığı takdirde ayırma büyüsü son derece etkilidir. Ayırma büyüsü son derece güçlü bir uygulamadır ve etkisini çok kısa sürede gösterir. Ayırma büyüsü ilim sahibi hocalar ve medyumlar tarafından yapıldığı zaman bozulması imkânsızdır.

Ayırma büyüsünün bozulması için medyum veya hocanın dolunayda yapılmış olan vefk tılsımları ile ayırma büyüsü bozma işlemi yapılmalıdır. Ayırma büyüsünün ne tür yapıldığı anlaşılır ve ondan sonra büyünün bozulması için tılsım yapılır.

Ayırma büyüleri birçok farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu büyülerin içerisinde en yaygın olanı titizlik ve uyarı gerektiren büyülerdir. Bu büyünün yapılması yakın süre içinde hamile kalıp doğum yapmış olan köpeğe gereksinim duyulmaktadır.

Bu köpek bulunduktan sonra köpek bir süre beslenir. Daha sonra köpeğin sütü bir kap içerisine sağılır ve içine bir miktar un koyularak hamur yapılır. Ayrılması istenilen kişinin adı beyaz bir kâğıdın üst kısmına yazılır. İsim yazılan bu kâğıt hamur ile kaplanır. Yapılan işlemin sonrasında kâğıt bal mumu veya bez parçasıyla muska halinde katlanarak ayrılması istenilen kişinin kapısının eşiğine gömülür.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Ayırma büyüsü medyumlar ve hocalar aracılığıyla yapılmaktadır. Medyumlar ve hocalar tarafından vekf tılsımlarıyla yapılan ayırma büyülerin bozulması çok kolay değildir.

Ayırma büyüsü

Ayırma büyüsü

28 harf çağın dualarıyla birlikte 28 yumurtaya yazılır. Daha sonra geniş bir cam kâse ve kurşundan olan bardak içerisine 28 harfin tamamı ayrı ayrı yazılır ve bu kaplar su ile doldurulur. Yazılmış olunan yumurtalar kuluçkaya oturan bir tavuğun altına yerleştirilir. Tavuk sadece buğday tanesi ile beslenmelidir.

Tavuğa sadece cam kapta bulunan sudan içirilmelidir. Günü gelip civcivler yumurtalardan çıktığında ise yumurta sarısı ve ince bulgurla beslenir ve sularını da cam kaptaki sudan verilmelidir. Civcivler arasında muhakkak bir horoz çıkmış olur. Çıkan horozun başı yukarı doğru kalkık olur. Horoz irileşince kesilir ve kanı bir şişeye konulur şişe mumla kaplanır.

Bu ayırma büyüsü herkes yapamaz sadece medyumlar ve hocalar yapabilir. Yapılan yanlış bir uygulama çok farklı sonuçların çıkmasına neden olabilir.

Ayırma büyüsü aralarına soğukluk olmasını istediğiniz iki kişiden herhangi birisine bu duayı yetmiş üç defa okuduğunuz da ve üflediğinizde okuduğunuz kişi diğerinden sonsuza kadar soğur.

Okunacak olunan dua:

Ve elkayna beyne hümül adavete vel badae ebeden ila yevmil kıyamete ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete ferraktü beyne iblise ve Ademe kema ferrakte beyne Muhammed ve ebu cehil kema ferrakte beyne Musa ve firavne kema ferrakte beynel mai vennari kema ferrakte beynes semai vel ardı ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete . Amin

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Ayırma büyü bozması

Ayırma büyü bozması

İlahi mesaj olan Kur’an ayetlerini okuyarak ve yazarak ilim sahibi hocalar ve medyumların yapacakları ciddi çalışmalar sonucundan kişiler yapılmış olunan ayırma büyüsünden kurtulabilir.

Ayrılık büyüsüne maruz kalmış olan kişinin ilk olarak enerjik olarak tedavi edilmesi gerekmektedir. Uygulama büyü sebebiyle büyük manevi sıkıntılar içerisinde kıvranan kişilere sürekli sure okutmaktır. İlim sahibi hocalar büyünün bozulması için her gün 777 defa Felak ve Nas surelerinin okunmasını tavsiye etmektedirler.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Ayırma büyüsü genellikle sevgilileri veya evli çiftlerin aralarını bozmak için yapılmaktadır. Genellikle kötülük için yapılan ayırma büyülerinin çok farklı belirtileri vardır. Ayırma büyüsüne maruz kalmış olan çiftlerde belirtiler kadın ve erkeğe göre farklılık göstermektedir.

Ayrılık büyüsü kadına yapılmışsa kadın kocasını veya sevgilisini ne kadar çok seviyorsa o kadar çok nefret eder duruma gelir. Eşini veya sevgilisini düşmanı olarak görmeye başlar. Hamile olan bebeğe ayrılık büyüsü yapılmışsa büyü yapıldıktan sonra hamilelik sona erer.

Ayrılık büyüsü erkeğe yapılmış ise erkekteki değişiklikler şu şekilde gözlemlenir.

Ayrılık büyüsü yapılan erkek karısını ne kadar çok severse sevsin karısından nefret eder ve ona şiddet uygulamaya başlar. İş yerinde arkadaşlarıyla ve patronuyla anlamsız yere arası bozulur. Bir süre sonra iş yerinden ayrılabilir. Çocukları var ise onlara karşı çok daha sert ve anlayışsız olur.

Bir zamanlar el üstünde tuttuğu veya sevgilisini toplumda insanlar karşısında küçük düşürmekten keyif duyar. Bu belirtilerin tamamı kişilere ayrılık büyüsü yapıldığını göstermektedir. Ayrılık büyüsü yapılmış olunan kişiler bu durumdan kurtulmak için karşıt bir büyü yaptırmaları gerekmektedir.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.