Ayrılan Sevgilinin Geri Gelmesi Adına Yapılacak Olan Büyü Uygulaması Nedir?

Ayrılan ve geri giden kişilerin geri gelmesi adına yapılacak olan büyü işlemleri içinm mutlaka yürekten inanmak ve her türlü işlemi eksiksiz şekilde yapmak oldukça öneli bir detaydır.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

resim-1678

Ayrıldığın sevgiliyi geri getirme adına yapılacak olan dua ve büyü işlemleri ilk olarak Hint kültüründe görülmektedir. Ülkemizde eski dönemler ayrıldığın erkeği, kadını ve eşi geri kazanma ile alakalı dualar da Selçuklular zamanında yapılmıştır. Hatta bazı şehzadelerin de kaftanlarının iç kısımlarına bu uygulamanın sözler nakış edilmiştir. Ayrılanı geri döndürme ve kazanma duaları son derece etkilidir. Artık kesinlikle geri gelmez dediğiniz kişiler bile ayrıldığın sevgili için yapılan duası ile geri gelir. Üstelik geri getirme duası ile gelen kişi kalıcı şekilde döner ve bir daha geri dönmeyi düşünmez. Evden ayrılan sevgiliyi, erkeği, kadını ya da eşi geri getirmek için yapılacak duası 3 ayrı aşamadan meydana gelir. Yapılacak olan büyünün ne zaman yapılacağı konusunda tespiti iyi yapmak gerekir. Ay takvimlerinde bulunan zamanlar dikkate alınarak uygulama yapılması gerekir. Ay takvimi dâhilinde hareket etmek ve ayın 2. ya da 3. haftalarında bu duaları yapmak gerekir. Bu haftaların dışında kalan 1. ve 4. haftalarda ise duaları yapılmamalıdır. Evden ayrılan eşi, erkeği ya da sevgiliyi döndürme adına yapılacak olan duaları ve büyüsü için kişinin sık şekilde kullanmış olduğu bir eşya gerekir. Bu kişiyi kazanma adına onun kalemi, çantası, tokası ya da tarağı gibi malzemelerden bir tanesi gerekir. Bazen de döndürme adına yapılacak olan uygulamada eşya bulmak oldukça zordur. Bunun herhangi bir kaşık ya da bardak kullanımı yapabilirsiniz. Eşyanın hazırlanmasından sonra bu eşyanın üzerinin tamamen örtü ile kapatılması ve sarılması gerekir.  Alınmış olan bu örtü iyi şekilde sarılmazsa ve bu şekilde büyü yolları uygulanmaya devam edilirse herhangi bir bağlılık yaşanmaz. Bundan dolayı mutlaka eşyayı tamamen örtecek bir örtü gerekir. Ayrıca işlemlerin tamamından mutlaka içten ve kalpten inanarak uygulama yapılmalıdır.

Büyünün Mayalanma Aşaması ve Şartları

resim-1679

Sevgiliyi geri döndürme ve kazanma duaları ve büyüsü için örtünün içine sarılan eşya kimsenin görmeyeceği ve olmadığı bir odaya götürülür. 2 gece boyunca ara vermeden, vakit gece yarısına yaklaşırken bu eşyanın etrafında saat yönünün tam tersi istikametinde 12 kez dönülür. Her tur dönüşünde geri döndürme ve kazanma için istenilen kişinin ismi kısık bir ses ile tekrar edilir. 2 gün boyunca yapılan bu uygulamaya mayalama ya da demlenme aşaması adı verilir. Büyünün en çok tesir eden kısmı budur. 12 kez dönülme işleminde ismin tekrarlanması karşıdaki kişinin zihnine etkili mesajların gitmesi sağlanır. Bu sayede giden kişide dönme arzusu meydana gelmeye başlar. Ardından tutma aşaması başlar. Bu aşamada karşıdaki kişi kesin bir şekilde büyünün etkisini hissetmeye başlar. Bu aşamada büyü için eşyanın üzerinde bulunan örtü alınır ve yakılarak yok edilir. Eşya ise vakit kaybetmeden toprağın altına gömülür. Büyü için kullanılan eşyanın toprağa gömüldüğü ve örtünün yakılarak yok edildiği gece 2 gün boyunca sürecek olan demlenme aşamasından bir sonraki gecedir. Yani bu üçüncü gecedir. Yani 1 gece boyunca sabır gösterilmez ve demleme aşamasının 2. Gecesi eşya gömülme yapılırsa bu büyü tutmaz. Büyü için kullanılacak olan malzeme kısa süre içinde temin edilirse sevgiliyi, eşi ya da ayrılan erkeği geri döndürme ve kazanmak için 3 gün içinde yapılır. Geri döndürmek adına yapılacak olan büyü işlemlerinin önemli düzeyde etkili olduğu ve ikna olmaz kişileri bile geri döndürdüğü birçok kaynakta yer almaktadır. İşlemlerin tamamında iyi niyetli olmak, kalpten uygulamanın tamamına inanmak ve kesinlikle herhangi bir detay atlamamak çok önemlidir. Aksi takdirde büyü işlemi tutmaz. Bunun için işle sırasının atlanmaması ve her türlü detay birkaç kez okunması gerekir.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.