Ayırma Büyüsü Yapılışının Aşamaları Nelerdir, Büyünün Bozumu Nasıl Yapılır?

Büyünün yapılması üç aşamadan oluşur. Dikkatli ve detaylı bir şekilde yapılmalıdır. Aksi olan durumlarda kötü sonuçlar doğurarak zora sokacaktır.

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

resim-1298

Ayrılık büyüsü nasıl yapılır, kulplu olan kilit, anahtarı ve siyah iplik ile uygulanmaktadır. Kullanılacak olan malzemelerin belli başlı bir detay bulunmaz. Bundan kaynaklı olarak ayrılık büyüsü nasıl yapılır konusunda malzemelerde rahat olunabilir. Önemli olan malzemenin eksiksiz alınması ve kullanılmasıdır. Ayrılık büyüsü nasıl yapılır, büyünün belli başlı aşamaları bulunur. Bu aşamalar;

Ayırma büyüsü için ilk gece aşaması

İlk gece anahtar ile kulp farklı odalara bırakılır. Kadının ismi 19 kez kulpun üstüne, erkeğin ismi de 17 kez anahtarın üstüne okunur ve üflenir. Anahtar erkeği, kulp ise kadını temsil etmektedir. Bu sembolleşme geçmiş dönemlerde bu yana gelmektedir. Kadınların isimlerinin 2 kez fazla okunması sabırlarını ve anneliklerini temsil etmektedir.

Ayırma büyüsü için ikinci gece aşaması

İkinci gecede anahtar ile kulpun bir araya getirilme işlemi yapılır. Anahtarın kulpun olduğu odaya getirilmesi gerekir. Anahtar kulpa takılır ve kilit açık kalacak şekilde bırakılır. Bu birleşimin devam süreci nasıl işler, temiz olan bir kumaş parçası ile anahtar ve kulp örtülür. Sonra tılsımlı sözler söylenir. Bez ertesi günün gecesine kadar açılmaz.

Ayırma büyüsü için üçüncü gece aşaması

Kulp ile anahtar birbirinden ayrılır. Kulp siyah iplik ile tamamen sarmalanır. Burada önemli olan kulpun siyah iplik ile yumak olana kadar ve anahtar tamamen gözükmeyene kadar sarmalanmasıdır. Sarmalanma işlemi bittikten sonra 36 adet fındık büyüklüğünde taş toplanır ve bir torbanın içine atılır. Bu taşların 19 tanesi kadını, 17 tanesi de erkeği temsil eder. Taşların koyulduğu torbaya kulp, ip ile sarmalanan anahtar ve bez parçası koyulur. Bundan sonra büyünün tutma aşaması başlar. 9 günün sonunda büyü ile alakalı belirtileri ortaya çıkar. Ayrılık büyüsü nasıl anlaşılır, kişide var olan farklılıklar ve değişikler anlamak için yeterlidir. Karşı tarafa olan düşkünlüğün bitmesi, karşıya olan sevgi azlığı ve hep onunla olma isteğinin körelmesi ile anlaşılır.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyü nasıl bozulur, bu uygulama aslında kötü niyetli bir uygulamadır. Bazı kişiler tarafından birbirini seven kişilere ve evli çiftlere de uygulanır. Özellikle büyünün bozulması işleminde kötü niyetli ise detaylarının bilinmesi gerekir.

Ayırma ile alakalı yapılan işlemler medyumlar ya da hocalar tarafından yapılacaksa oldukça zahmetli ve maliyetli bir işin içine girildiği unutulmamalıdır. Bu metoda da arkaik metodu denir ve bu şekilde yapılması daha uygundur. Arkaik olan metottun kimin tarafından uygulanacağı önemlidir. Yüksek meblağlar karşılığında yapılan bu uygulamada deneyimsiz olan medyumlar başarısız olurlar ve kişiler üzerinde daha büyük sorunların yaşanmasına sebep olurlar.

İnsanlar kendileri bozum işlemi uygulama isterse Nas Abese, Rahman ve Felak surelerini okumalıdır. Bu yol oldukça güvenli ve etkili bir yöntemdir. Yapılacak olan bu işlemlerde aracıya gerek bulunmadan işlem yapılır. Kişiler kendileri doğrultusunda, usullerine ve adabına göre dua ederler. Yalnız duanın nasıl yapılacağı konusunda bilgi edinmek ve gereğini bilmek gerekir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.