Bağırsak Büyüsü ile aşk etme yolları

Bağırsak büyüsü bağırsak kullanılarak yapılan bağlama büyüsüdür. Yapılacak olan büyü ile karşınızdaki kişiyi hem cinsel hem de duysusal yönde bağlar.

Bağırsak büyüsü, bağırsak kullanılarak yapılacak olan bir aşk ve bağlama büyüsüdür. Karşınızdaki kişinin, sevgilinizin ve eşinizin sevgisini, cinselliğimi, kalbini ve aşkını kendinize bağlamak adına yaptırılır ve oldukça tesirlidir. Bu büyü işlemini yapan hocaların ve medyumların da sıklıkla tercih ettiği ve tavsiye ettiği büyü çeşitleri arasında yer alır. Bağırsak büyüsü sonuçları oldukça sağlam ve etkildir.

Nasıl Yapılır

Bağırsak büyüsü kuru bir bağırsağın birbirine bağlanması ve üstüne tılsım okunması ile yapılmaktadır. Kasaptan alınacak olan bağırsağın üzerine 8 kez düğüm atılır. Fatiha okunmalı ve her duadan sonra da Ya Allah kelimesi denilmelidir. Düğümlenen bağırsak muşambaya sarılır ve büyüyü yaptıran kişiden başkasının görmeyeceği bir yere saklanır. 7 gün Kevser okunur ve Perşembe gecesi saklanan muşamba besleme ile açılmalıdır. Açılan muşambadan ilk düğün çözülür.

Bağırsak büyüsü ile aşk etme

Bağırsak büyüsü ile aşk etme

2. güne gelindiğinde İhlas suresi okunmalı ve gece ikinci düğüm açılmalıdır. Diğer düğümlerinde çözülme işleminde aynen bu şekilde devam edilir. Düğümlerin çözülmesinden sonra bağlama yapmak istenilen kişinin kendi adı ile annesinin adı bir kâğıda yazılır ve bağırsağın içine konulur.

Muşambaya sarılan bu bağırsağa Kevser duası okunarak kapatılır. Bu muşambanın mezarlığa gömülmesi gerekir. Bu şekilde yapıldığında karşınızda bulunan kişinin size aşk ile ve sevgi ile bağlanmasına olanak sağlar. Yapılacak olan bağırsak büyüsü karı ve kocaları birleştirmede, sevgilileri birleştirmede, karşıdaki kişinin başka bir kişi ile ilişkide bulunmamasına, terk edenlerin geri dönmesi olanak sağlamaktadır.

Nelere Etki Eder

  • Bağırsak büyüsü bağlama büyüleri çalışmaları arasında en etkilisidir.
  • Sevdiğiniz kişinin bir ömür boyunca size bağlı kalmasına olanak sağlar.
  • Eşinizin ve sevgilinizin başka bir kişiye bakmasını engeller.
  • Eşinizi cinsel konuda da bağlar. Başka bir kadın ya da erkek ile cinsel birliktelik yaşamaz ve sizden başkası ile olmaz.
  • Ayrılmış olan eşi ya da sevgiliyi geri getirir.

Nasıl Bozulur

Bağırsak büyüsünü bozmak için Kurandan yardım almak gerekir. Bir suyun içine Felak, Nas, İhlas-ı Şerif ve Ayet-el Kürsi sureleri okunmalıdır. Büyü yapılmış olan kişi bu sudan 3 yudum içmeli ve geriye kalan su ile de gusül etmelidir.

2 votes, average: 2,50 out of 52 votes, average: 2,50 out of 52 votes, average: 2,50 out of 52 votes, average: 2,50 out of 52 votes, average: 2,50 out of 5 (2 Oy, Ortalama: 2,50 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.