Evde Bağlama Büyüsü Yapmak İçin Gerekli Malzemeler ve Bilinmesi Gerekenler

Aşk, Karşılığı olmadığı zaman insanlara acı çektirir. Bu acıyı çekmemek ve karşılıklı aşk duygusunu yaşamak için yapılan kolay bağlama büyüsü hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda.

Bağlama Büyüsü

Bu büyüler, genellikle ilgilerini ve sevgilerini kaybettikleri eşlerini kendilerine döndürmek için kullanılan büyüler olsa da, bazen sözlü, nişanlı ya da sevgili olan çiftlerin ayrılıktan kurtulması için de kullanılmaktadır. Birçok insan bu gibi durumlarda yüksek miktarda paralar harcayarak büyücülere başvurmaktadır. Aslında buna gerek yoktur.

Büyünün tutması için iyi bir büyücü tarafından yapılması gerekmez. Doğru dua ve doğru yöntemlerle uygulandığında herkes aynı etkide büyüleri yapabilmektedir. Büyüyü etkili kılan; doğru dualar ve malzemelerle doğru şekilde yapılmasıdır.

Bunu bilen insanlar genellikle evde kolay şekilde yapılabilecek bağlama büyüsünü yaparlar.  En etkili büyülerden biri olan bağlama büyüsünün de evde bazı basit malzemelerle yapılması mümkündür.

Evde Bağlama Büyüsü Yapımı

Gerekli Malzemeler

  • 1 su bardağı süt (Hangi hayvanın sütü olduğu fark etmez)
  • Üzerinde “Ya Mülaki” yazan bir kağıt
  • Üzerine bir şeyler yazılacak boş beyaz bir kağıt
  • 2 adet (Bağlanmak istenen kişilere ait) resim veya fotoğraf

Büyünün Yapılışı

resim-1509

Gerekli malzemeleri hazırladıktan sonra temsili resim veya fotoğrafların üzerine 41 kez kağıda yazdığımız “Ya Mülaki” sözünü okuruz. Fotoğraf varsa kullanılır, ancak yoksa kişiyi temsilen bir çizim yapılması da yeterli olacaktır.  Eğer büyünün yapılacağı kişilerden biri için resim kullanılıyorsa diğeri için de resim kullanılmalıdır. Diğer bir husus ise 41 kez okuyacağımız “Ya  Mülaki”nin ezberden değil yazdığımız kağıttan okunmasıdır. Bunu 41 kez okuduktan sonra önümüzdeki resim veya fotoğraflara hitaben 3 kez şu tılsımı okuruz;

“Ya Mülaki tabirinin birleştirici ve bağlayıcı gücü ve etkisi adına bu iki resimde (veya fotoğrafta) bulunan iki kişinin birbirine bağlanmasını bütün ulvi ve süfli varlıklardan talep ediyorum. Tüm kudretli ve kavi mahlukların ve hüddamların bu iki varlığı birbirine bağlamasını talep ediyorum.”

Bu tılsımı 3 kez okuduktan sonra ise beyaz boş kağıdın üzerine şu vefki yazarız;

“Ruhun karanlığını beyaza çekecek olan ak kağıt! Senden, bütün ulvi mahlukatın temiz ve pak yüreğinin masum hisleri ve berrak düşünceleri adına sesleniyorum. Kendime bağlamak istediğim -buraya bağlanmak istenilen kişinin adı yazılır- kalbini ve aklını bana ram et. Beni, bağlama büyüsünün masum sihri ile ona, onu da senin temiz yüreğin ile bana bağla, hem de hiç kopmayacak şekilde.”

Bu vekfi beyaz kağıda yazdıktan sonra elimizdeki resim veya fotoğrafların üzerine yapıştırıp duvara asarız. Bu hazırladıklarımızı duvara asarken, dışarıdan duyulmayacak şekilde içimizden şu sözleri tekrar ederiz;

“Bana bağlanmayacağını düşünerek korkuyorum; ama içimdeki ümit ışığının sönmesine asla müsaade etmeyeceğim. Çünkü sizin sayenizde, sevdiğim varlığın bana ram olacağını ve boyun eğeceğini biliyorum. Sizin sayenizde ve size okuduğum bu etkili tılsımlar sayesinde, yaptığım büyünün amacına ulaşacağını fark ediyorum. Umarım, ümidim tahakkuk eder ve korkum gerçek olmaz.”

Bu sözler eşliğinde duvara astığımız resimler 2 hafta boyunca duvarda kalması gerekir. Bu yüzden de asacağımız yerin göze çarpan bir yer olmamasına ve herhangi birinin bu resimleri indirmemesine çok dikkat ederiz. Tüm bunları harfiyen yaptıktan sonra ise son aşama olan büyüyü bağlama aşamasına geçeriz. Bu aşamada ise; su bardağı dolusu süte yine 41 kez “Ya Mülaki” okuruz. Bunu okurken içimizden “Sütün berraklığı ve yüreğimin masumiyeti adına yaptığım büyü tutsun.” sözlerini geçiririz. Daha sonra sütten küçük bir yudum içip her yudumdan sonra 7 kez \”Ya Mülaki\” deriz. Sütü bitirdiğimizde büyü de bitmiş olur.

resim-1510

Önemli Uyarı

Sıkça kullanılan bağlama büyülerinden biri de papaz büyüsüdür. Ancak papaz büyüsü gerek kullanılan malzemeleri, gerekse yapılış şekli açısından tavsiye edilmez. Papaz büyüsü papaz tarafından yapılır düşüncesi yanlıştır. Doğru yöntemle herkes papaz büyüsü yapabilir, papaz büyüsünü bozabilir. Ancak papaz büyüsü yanlış yapıldığında çok ağır sonuçlar doğurduğundan yapılması uygun görülmez.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.