Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur

Sevdiğini ve eşini kendine bağlamak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bu büyünün yapılışı kadar bozulması da oldukça güçtür.

 

Bağlama Büyüsü Tarifleri

Bağlama büyüsü yaptıran kişi sevdiğini veya eşini kendisine bağlar. Aşk ve muhabbet celbi ile bağlama büyüsü kişinin sevdiğini aşk ve muhabbetle kendisine âşık etme büyüsüdür. Büyü yapılmadan da büyü yaptırma günahından uzak kalarak yapılacak olunan ulvi ve manevi bir hizmet alınarak isteğe ve murada uygun olarak bağlama muhabbet büyüsü yaptırabilir. Âşık edilecek kişiye işlem yapılabilmesi için kişinin adı, annesinin adı ve doğum yılı gerekmektedir.  Anne adı bilinmeyen kişiler için Havva anamızın adı ile de işlem yapılabilir..

bağlama büyüleri

bağlama büyüleri

Bağlama büyüsü ile kişiler sevdiği kişiyi kendisine bağlama ve muhabbet celbi yapılmaktadır. Bağlama büyüsünün etkisi ve süresi yapılacak olan işleve ve yaptıracak kişinin isteğine göre değişmektedir.

Dünyanın her yerinde ve her zaman diliminde insanların yüreklerini coşturan, duygularını bulutların üzerine çıkaran bir kavramdır aşk. Aşk insanoğlunun yaradılışında oldukça kuvvetli olarak hissedilen bir duygudur. Aşk ve sevgi çiftler arasında bağlayıcı bir unsurdur ve önemli bir etken olmaktadır.

Bazen kişiler bu duygunun dozunun artmasını isteyebilir veya platonik olan bir aşık hissettiği duygularına karşılık almak için bağlama büyüsü yaptırmak isteyebilir. Bu durumlarda verilen çabalar çoğu zaman olumsuz sonuçlar verse de farklı yöntemlerle istenilen hedeflere ve arzulara ulaşmak mümkün olmaktadır.

Aşk için olan bağlama büyüsü tarihin en eski olan uygulaması arasında yer almaktadır. Bağlama büyüsü ile pek çok kişinin arzuladığı aşk ve mutluluk yakalanır, huzur bulunur ve yeni yuvalar kurulur.

Nasıl Yapılır?

İsteyen her kişi kendi çabaları ile bağlama büyü yapamaz. Bağlama büyüsünün bilgili medyumlar tarafından yapılmalıdır. Yapılan büyünün etkili olması için belli bir süreçten geçirilmesi gerekmektedir. Bu nedenden dolayı tecrübeli medyumlar bu büyüler yapmalıdır.

Bağlama büyüsünün yapılma aşamasında büyü yapılacak kişinin bir fotoğrafına ihtiyaç olduğu gibi büyüyü yapacak olan medyum başka farklı bir meta da isteyebilir. Kişinin sürekli olarak kullandığı herhangi bir eşyası veya saç teli gibi olan materyaller bağlama büyüsünün tamamlanması için çok önemlidir. Bu noktalarda büyüyü yapacak olan medyumun tecrübesi öne çıkar, büyü hemen etkili olur ve amaca ulaşılır. İsteyen herkes dualar eşliğinde de bağlama büyüsünü yaptırabilir.

Kişilere özel olarak uygulanan çalışma için, Zaferan, Safran, Misk Amber ve Gül yağı ile çok özel bir mürekkep hazırlanmaktadır. Yazılacak olunan vefkler ve tılsımlar bu özel mürekkep ile yazılır. Kişiye özel olarak yetmiş iki saatte bağlama büyüsü için kişinin muradına uygun olan ayet ve esmalar tespit edilir.

Tespit edilen ayetler ve esmalarla özel tılsımlı olan vefkler düzenlenir kişinin üzerine müekkel olan hadim ve hüddamlar tespit edilerek istenilen murada uygun şekilde kişinin üzerine rahmani ve ulvi hüddamlar şartlanarak vekillendirilir. Özel tütsülerle hazırlanan odada buhur yakılarak tütsülerle özel davetler için özel dualar, kasemler okunarak gerçekleştirilir.

Bağlama büyüsü yapılan kişi yaptıran kişinin her an sesini duymak ister ve hatta kendisinin bir parçasını eksik hisseder ve acil bağlama büyüsü yaptıran kişiye döner.

Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsünü bozmanın yolları genelde suyundan içerek yıkanmak, sadece suyu içmek, tütsülemek ve kıyafetlerine yazma. Bağlama büyüsünü bozma işlemlerinin sonrasında bundan sonra yapılacak olan bağlama büyüsünden de kişiyi korur.

Bu koruma kısmen koruma sağlayabilir tam olarak bağlama büyüsünden koruma sağlamaz. Bağlama büyüsünü bozma uygulaması yapılan kişiye cin musallatının işlemlerinin de eklenmesi çok yararlı olacaktır. Tüm büyülerin büyük bölümünde cinler rol almaktadır. Bu yüzden yapılırken, bu büyünün bozabilmesi için oldukça zorluk çekilebileceği önceden bilinmelidir.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.