Bağlama Büyüsü Yapmak için Bilinmesi Gerekenler

Bağlama büyüleri, çok eski devirlerden günümüze kadar gelmiş en etkili büyü yöntemleri arasındadır. Yapılışı her ne kadar kolay görünse de, büyünün bozulması istendiğinde bu süreç çok daha zorlaşacaktır.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, hem ayrılan insanlar hem de evli ya da sevgili olanlar için uygulanan bir yöntemdir. Çok eski zamanlardan beri geçerliliğini koruyan bu büyü hakkında elbette bilinmesi gereken bir takım durumlar da bulunuyor. Ayrıca büyünün ömür boyu sürdüğünü ve bozulmadığı sürece, büyüyü yapan kişiye tamamen bağlı olunduğunu söylememiz doğru olacaktır. Bunun yanı sıra bağlama büyüsü yaptırdım diyen kullanıcıların da sunduğu birçok yorumla beraber sorulan eve bağlama büyüsü nasıl yapılır sorularına en doğru yanıtları verirken bu büyünün yapım aşamasında ve sonrasında bilinmesi gerekenleri de sizlerle paylaşıyor olacağız. Bağlama büyüleri kısa sürede etkisini göstermesiyle bilinir. Uzman medyumlar tarafından yapılması da önemlidir ancak her türlü büyü işleminin dini anlamda yasaklandığını da unutmayın.

resim-1637

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır konusunda ilk olarak gerekli malzemelerin hazırlanmış olması gerekiyor. Bu malzemeler, bağlanmak istenen kişinin ve büyüyü yapan kişinin ad bilgileri, doğum yılları ve anne adlarıdır. Büyüyü hazırlayacak olan hocaya verilen bu bilgilerle beraber gerekli işlemler yapılır. Tılsımlarla beraber okunacak duaların gerekli işlemlerini yapan hoca veya medyum, büyüyü yapmak isteyen kişiyi arar ve büyüyü tamamladığını söyler. Büyüyü yaptıran kişinin başka bir şey yapmasına da gerek yoktur. Artık kendine bağladığı kişinin olumlu tepkilerinin nasıl olacağını bekleyebilir.

Bağlama büyüsü genel olarak 1 gün içerisinde tamamlanabilir. Daha sonra ise 2 haftalık bir süreçte etkisini göstermeye başlar.

Eve bağlama büyüsü farklı şekillerle de yapılabilmektedir. Tavuk kanadıyla yapılabilecek bir bağlama büyüsünde ilk olarak lekesiz bir beyaz tavuk alınır ve daha sonra sağ ve sol kısımlarından küçük telek koparılır. Ardından bu teleklerin üstüne kara bir mürekkeple bağlanmak istenen kişinin ismi yazılır. Daha sonra telekler üst üste bağlanır. 41 defa bağlanmak istenen kişinin adı söylenir ve eve doğru üflenir. Bu süreçte 70 defa ‘elham’ 41 defa ise ‘kulhuallah’ okunur. Daha sonra telekler kırmızı bir beze bağlanır ve 3 defa üzerine tükürüldükten sonra hocanın verdiği tılsım okunarak, eşin yaşadığı eve üflenir. Ayrıca bu telekler Cuma gecesinden önce kapı eşiğini altında muhafaza edilmelidir.

Bu büyülerin yanı sıra en tesirli âşık etme ve bağlama büyüsü adet kanıyla yapılan büyüdür. Adet kanının içirilmesiyle beraber eşinizi kendinize sadık bir kul haline getirebilir ve onun tüm iradesini kontrol altına alabilirsiniz.

Bağlama büyüleri birbirinden farklılık gösterse de, yapılış amacıyla aynıdır. Kimi kısa sürede devreye girer, kimi ise haftalar alabilir. Bu süreçte sabırla beklemek çok önemlidir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Her büyü de olduğu gibi bağlama büyülerinde de bir takım önemli belirtiler bulunmaktadır. Geceleri uyuyamama, uyku sırasında diş kilitlenmesi, sürekli takip edildiğini sanma, sinirlilik hali, ruhsal çalkantılar, büyüyü yapan kişiyi aşırı özleme, büyüyü yapan kişiye aşırı istek ve onunla daima yan yana olma isteği ve büyüyü yapan kişi olmadan yaşayamayacağı gibi düşünceler kişiyi etkisi altına alır.

Bağlama büyüsü yaptıranlar, kişiyi cinsellik anlamında da bağlar. Yani kendisinden başka hiç kimseye bakamayan kişi ayrıca onsuz hareket etmemektedir. Gittiği her yere onunla gitmek ister, her an yanında olsun ister ve bu durum ölene kadar devam eder. Her büyünün kendine özgü belirtileri olsa da genel anlamda bu belirtilerle kendini belli eden bağlama büyüleri, yapılış itibariyle kolay olsa da bozulma sürecinde bazı zorluklar yaşatabilir. Manevi anlamda büyük sorunları beraberinde getiren büyü bozma işlemine başvurmadan önce, büyüyü yaptıktan sonra karşılaşılacak her durumu gözden geçirmelisiniz. Bu yüzden ister bağlama büyüsü olsun, isterseniz de kendine aşık etme büyüsü ya da eve bağlama büyüsü olsun, büyünün her türlüsünün zararlı olduğunu unutmamak gerekir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.