Bağlama Büyüsü Yaptırmak İsteyenlere Özel Büyü Tarifleri

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler için birbirinden farklı büyü çeşitleri mevcuttur. Kısa sürede sonuç veren bu büyülerin etkileri ise bozulana kadar devam eder. Bu yüzden bağlama büyülerine başvurmadan önce tekrar düşünülmesi gerekebilir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, bağlamak istediğiniz kişiye yapılan ve ömür boyu etkisi görülen büyü çeşididir. Bu konuda en çok ‘sevgilime büyü yapmak istiyorum’ şeklinde araştırmalar yapılır ve bir takım teknikler kullanılarak büyü başarıyla sonuçlanabilir. Canbar bağlama büyüsü olarak bilinen ve günümüzde çokça tercih edilen bu büyü, sevdiği insana bir türlü kavuşamadığını söyleyen kişilerce kullanılır. En etkili bağlama büyüleri arasında olan bu büyü için, elde edilecek malzemeler yardımıyla kısa sürede tutan büyülerden biri olduğu söylenebilir. Aşk büyüsü ile birlikte sevdiğiniz kişiyi kısa sürede kendinize çekebilir ve tüm duygu ve düşüncelerinde değişikliğe neden olabilirsiniz. Ayrıca bu büyünün bozulma süreci oldukça zordur ve gerçek bir medyumdan destek alınmalıdır. Aksi takdirde istenmeyen birçok sonuç alınabilir.

resim-1517

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgiliye büyü yapmak istiyorum diyen kişilerin ilk tercihi olan canbar bağlama büyüsü, 1 adet tabak büyüklüğündeki deri tabakasıyla yapılmaya başlanır. Bu deri tabakasını bulamayanlar kumaş ve kâğıt parçaları kullanabilir. Öncelikle elinize aldığınız bir tabağı ters çevirerek kenar kısımlarından deri üzerine çember çizilir. Daha sonra deri tabakasının kesilmesi için daire şeklinde kesim işlemi yapılır. Ardından büyük boy tabak alınır ve bu tabak da tersine çevrilir.

Kullanılacak diğer tabağın üzerine bir çember daha çizilir. Tam ortalanması gereken çembere su bardağı ağzı kadar iç içe iki adet çember daha çizilmelidir. İç içe geçen alanlara size âşık olması istenen kişinin ismi yazılır. Bitişik ve el yazısı olarak yazılması gereken bu ismin çemberin çizgilerine değmemesi gerekiyor. Bağlama büyüsü tarihte kullanılan en eski büyülerden biridir. Bu yüzden çember uygulamasının yanı sıra çini mürekkebi tavsiye edilmektedir.

Büyünün kesin sonuç vermesi için güneş doğmadan önce hazırlanan malzemeler düz bir zemin üzerine bırakılmalıdır. Âşık olmasını istediğiniz kişinin adı net bir şekilde görülmeli ve yazıya bakarak tam 160 kez ‘canbar’ kelimesi söylenmelidir. Daha sonra kendinize âşık etmek istediğiniz kişinin adı ve anne ismini birlikte olacak şekilde 40 defa anmalısınız. Yirmi gün olacak şekilde bu işlem tekrarlanmalı ve daha sonra büyünün etkileri izlenmelidir.

Aşk büyüsünde, büyüye maruz kalan kişi kısa sürede etkilenir. Sürekli sizinle konuşmak ister ve sizi gördüğü ve sesinizi duyduğu her an rahatlar. Varsa, size karşı tüm öfke ve nefreti son bulur.

Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyenler için en özel büyü tarifi bu şekildedir. Kısa sürede sonuç vermesinin yanı sıra çok güçlü bir medyum olmadan bu büyü bozulmaz. Bu yüzden büyüye başvurmadan önce tekrar düşünmekte fayda var.

Uzaktan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocama büyü yapmak istiyorum şeklindeki bir düşünceye sahip olanlar için, uzaktan bağlama büyüsü tercih edilebilir. Bu büyünün amacı eş ya da sevgilinizle farklı yerlerde olmanız durumunda size bağlanmasını sağlamaktır. Vefk yöntemleriyle uygulanacak bu büyü, 1 haftalık çalışma sonrasında tamamlanır. Medyumlar tarafından hazırlanan bu vefki üzerinizde taşıyarak ortaya bir enerji çıkarabilir ve bağlamak istediğiniz kişiyi uzakta bile olsa etkileyebilirsiniz.

resim-1518

Bağlama Büyüleri Nasıl Etki Eder?

Bağlama büyüleri kısa sürede etki edebileceği gibi 1 ya da 2 hafta içerisinde de etkisini göstermeye başlayabilir. Bu büyüler farklı toplumlar tarafından uygulanmakla birlikte bazı tılsımlar yardımıyla da desteklenebilir. Ayrıca vefkler kullanılarak da hazırlanabilir. Olumlu bir sonuç alabilmek adına medyumlar, bağlama büyüsüyle ilgili tüm seçenekleri büyü yaptırmak isteyen kişiye sunar ve bir tercih yapması gerektiğini söyler. Kişiler de uygun olan büyüyü seçer ve gerekli hazırlıklar başlar.

Bağlama büyüleri çok farklı şekillerde de kullanılabilir. Göz bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, iki kişiyi bağlama büyüsü, bağlılık büyüsü, söz dinletme büyüsü ve dil bağlama büyüsü gibi pek çok seçeneği mevcuttur.

Bağlama büyülerini yaparken dikkatli olunmalıdır. Bu büyüye maruz kalan kişi, büyüyü yapan kişiden başkasını görmez ve ona ömür boyu sadık kalır.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Sudem

mrb hocam çok iyi vefk yapıyor kesinlikle tavsiye ederim

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.