Beyaz Mumla Yapılan Büyüler Nedir ve Bunların Faydaları Nelerdir?

Beyaz bir mum ile yapılacak olan büyü de karşınızda bulunan kişinin size aşık olmasını sadakat ile bağlanmasını ve sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Beyaz Mumla Yapılan Büyü Çeşitleri

resim-1280

Beyaz renk saflığı ve sadeliği temsil eder. Bundan kaynaklı olarak da büyülerde beyaz mum, beyaz kâğıt veya beyaz bez parçası sık şekilde kullanılır. Beyaz mum ile yapılan olan büyü çeşitleri genelde aşk büyüsü olarak da bilinir. Beyaz mum ile yapılan büyü çeşitleri arasında en etkili olanları;

  • Beyaz renkli olan büyük bir mum alınır, bu mumum üzerine aşk ile bağlanılan kişinin ismi ve annesinin ismi yazılır. Çarşamba gece yarısından sonra mum yakılır ve büyü yapılmaya başlanır. Mumum yakılması ile kişinin aşk yaşamak istediği kişiye konsantre olup 41 tane ihlas okuması gerekir. Sonrasında İhlaslar muma üflenmelidir. Mumum bitmesine takın sevilen kişinin ismi yüksek sesle söylenmeli, acil şekilde bana gelsin denilmeli, 1 defa Fatiha suresi okunarak mum üzerine üflenmelidir. Mumum kendi kendine sönene kadar beklenmesi gerekir. Sabahın erken saatlerin meyve veren bir ağacın altına mum özenli bir şekilde gömülmelidir. Bu sayede sevdiğiniz kişi kısa bir süre içinde size gelir ve aşk ile bağlanır.
  • Beyaz renkli olan bir adet mum 3 gün boyunca ay ışığını görebilecek şekilde yakılarak bekletilir. 3 gece sonunda kuruyan ve kâğıt gibi olan mumum üst kısmına celb ve vekfler yazılır. Aşık olunan kişinin evinin yakınlarına bırakılır ve büyü işlemi sonlandırılır. Bu sayede kişi kısa sürede size gelir be büyük bir aşk yaşanır.
  • Beyaz renkli alınan materyalin üstüne sevilen kişinin adı yazılır ve yakılır. Erimeye başladıkça dualar ve vefkler okunur. Mumun yedi de bir kısmı yanında söndürülmelidir. Ertesi gecede aynı şekilde tekrar edilir. Bu şekilde yedi gece boyunca bu işlem tekrarlanmalıdır. Tamamen erimiş olan bu materyal harlı bir ateşin üzerine atılır ve sevilen kişi düşünülür. Bu sayede bu insan kısa süre içinde yanınıza gelir. Size sevgi ile bağlanır.

Büyünün Amaçlar Nelerdir?

Bir kişi ile aşk yaşamak, kendine bağlamak isteyen kişilerin sık şekilde kullandığı büyü çeşitleri arasında yer alır. Aşık etme büyüsü olarak da bilinen bu uygulamada sevilen erkeğin ya da kadının bilinçaltına girilir ve burada yer edilir. Bu büyü türü en hafif olan türler içinde yer aldığı için genelde nişanlı ve evli çiftler arasında var olan aşkın artması adına yapılır. İnsanların arasındaki muhabbeti arttırmak adına da yapılır. Özellikle yeni nişanlanan ve yeni evlenmiş olan kadınlar tarafından tercih edilir. Bununla var olan iletişim, sevgi, saygı ve aşkın arttırılması işlemi yapılarak karşı tarafın kendinize daha çok bağlanmasını da sağlayabilirsiniz. Yaparken önemli olan kalpten istemek ve şevk ile yapmaktır.

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.