Beyin Gücü İle Zayıflamak mümkün mü?

Beyin gücü ile zayıflama metodu, son zamanlarda Avrupa’da çokça tercih edilmeye başlanan bir meditasyon çeşididir.

Beyin Gücü İle Zayıflama

Düşünce gücü ile zayıflama

Düşünce gücü ile zayıflama

Avrupa ve Amerika ülkelerinde çokça tercih edilen ve bilinçaltı değişimi ile fazla kilolardan kurtulmaya yönelik işlemlere beyin gücü ile zayıflama adı verilir.

Türkiye’de de denenmeye başlanan bu uygulama obezite ve aşırı kilolu olan kişilerin sağlığına kavuşması için tercih ediliyor. Uzmanlar da zihinsel antrenmanlar ile birlikte zayıflanabileceğini savunmaktadır.

Bilinçteki bilgilerin ve inançların duyguya dönüştüğü gerçeği kabul edilir. Bu yüzden hormon salgılarıyla ilgili beyin gücünü kullanarak zayıflayabilirsiniz.

Duyguların ürettiği hormonlar beyindeki farklı bölgelere giderek hücre içindeki DNA bilgilerini değiştirmesiyle tüm vücudun etkilendiği görüşü bulunmaktadır.

Bu sayede bedensel bir değişim de söz konusu olabilir.

Zayıflama Büyüsü

Zayıflama büyüsü yapmak isteyenlerin beyaz bir kâğıt parçasına vermek istediği kiloyu yakarak ve daha sonra bu kâğıdı yakarak ‘yan, yan, yan, kilolar gitmeli ve kalmamalı!’ sözlerini 7 gece ya da 14 gece tekrarlaması gerekir.

Büyüyü yaparken daha güzel kalmak için kâğıdı yakacağınız mumu pembe olarak da tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu işlemi yaparken karnınızda ufak bir yanma hissetmeye başlamalı ve yağların ısınarak buharlaştığını düşünmeniz önemlidir. Zayıflama büyüsü nasıl yapılır ile ilgili merak edilen soruların yanıtları bu şekildedir.

Zayıflama Meditasyonu

Zayıflama meditasyonu yapmak için;

  • Ellerinizi kulaklarınıza bastırın.
  • Ellerinizde biriken enerji kulaklarınıza aktarılmış olacak.
  • Midenin akupunktur noktaları kulağın içinden geçtiği için bu meditasyon çok önemlidir.
  • Bu uygulamalardan sonra kulağınız ısınmaya başlayacak ve gözlerinizi kapatmış olacaksınız.
  • Bedeninizi karşınıza alarak konuşmaya başlayın.
  • Konuşurken ‘ben artık doydum ve bana yemek yedirmeni istemiyorum. İhtiyacımız olmayan besinleri de olduğu yerden çıkarmanı istiyorum. Bunu sana emrediyorum’ demeniz gerekiyor.
  • Her gün 5 dakikanızı bu işleme ayırarak meditasyon yapmış olacaksınız.

Zayıflamak İçin Zikir

Zayıflamak için zikir konusunda sizlerle bir takım bilgiler paylaşıyor olacağız. Şişmanlık durumundan dolayı rahatsız olan ve zayıflamak isteyen kişilerin bolca Allah Allah demesi makbuldür. Ayrıca La İlahe illallah okurken bitiminde Muhammedur Resullullah demesi gerekiyor.

40 gün boyunca tüketilecek 1 lokma ekmeğe ‘El-kabidu’ esması yazılarak tüketilir. Abdestli bir şekilde yazılması uygundur. Günde 520 defa ise Ya Samed esması okunmalıdır. Her şey Allah’tan geldiği için bu zikirlerde de sabırla beklemeli ve şifa istemelisiniz.

Zayıflamak için zikir ederek fazla kilolarınızın yok olması için dualarınıza devam edebilirsiniz. Şişmanlığınız dolayısıyla hastalığınız var ise yine şifa için dua etmeli ve bu esmaları okumalısınız. Her derde deva olan Allah’ın kullarına yardımcı olacağını bilmeli ve bu süreçte tüketeceğiniz yemeklere dikkat etmelisiniz.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.