Biyokinezi(Göz rengi değiştirme) nedir ve nasıl yapılır

Biyokinezi nedir ve nasıl uygulanır? Bu yeteneği geliştirmek için neler yapılabilir? Bu sorulara cevap arayan kapsamlı bir yazıdır.

Biyokinezi nedir

Psişik konular arasında olan biyokinezi, zihinle bedendeki kinetik enerjiyi kullanıp hücre, DNA gibi parçaları kontrol etmek demektir. Bu enerji kullanılarak vücut adeta tekrardan programlanır ve birtakım değişiklikler yapılabilinir. Biyokinezi, psişik bir yetenek olup herkeste bulunmamaktadır.

Biyokinezi ile göz değiştirme

Biyokinezi ile göz değiştirme

Bu yeteneğe sahip kişiler gerekli çalışmaları yaparak vücutlarının istedikleri bir bölgesinde geçici veya kalıcı değişimler yapabilirler. Göz rengi gibi keyfi değişimler yapabilecekleri gibi kanser gibi herhangi bir hastalığın tedavisine yönelik değişimlerde yapabilirler. Bu yetenek oldukça gelişime müsait bir yetenek olup ileri seviyelerinde aklın sınırlarını zorlayacak şeyler yapılabilir.

Biyokinezi Nasıl Uygulanır?

Bu yeteneği uygulamak için net bir teknik bilinmemektedir. Yetenek ve uygulanması tamamen kişiye özeldir. Basitçe kinetik enerjiyi bir şekilde kontrol altına almasını öğrenmek ve bu enerjiyi vücutta değişiklikler yapabilmek için kullanmaktır.

Eğer sizde bu yeteneğin olduğunu düşünüyor ve uygulamak istiyorsanız zorlu bir sürecin sizi beklediğini bilmelisiniz. Bu yeteneği ileri seviyelere getirmek yıllar alabilir.

Biyokinezi Yeteneğini Geliştirmek İçin Neler Yapılabilir?

İlk olarak herşeyde olduğu gibi kişi bu yeteneği ilerleteceğine tüm kalbiyle inanmalıdır. Geliştirmek için çeşitli meditasyon, konsantrasyon, hayal gücü çalışmaları yapılabilir. Bu teknikleri sabırla uygulayarak yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Biyokinezi yapan kişilerin bedenleri yaşlılık ve hastalık görmez. Bir nevi bedensel olarak ölümsüzleşirler diyebiliriz. Bu yeteneği nasıl kullanacağını bilen kişinin hastalandığında doktora ihtiyacı yoktur. Artık kendisinin doktorudur.

Biyokinezi Yapmak Zararlı Mı?

Bu tekniğin doğrudan bir zararı yoktur. Bununla beraber yapılan yere göre zarar oluşabilir. Örneğin kişi vücudunun bir bölgesinde değişiklik yapmaya çalışırken yorgunluk, ağrı gibi sorunlar yaşayabilir. Saçının rengini değiştirmeye çalışan bir kişinin saçları dökülebilir. Bu gibi sorunlara hazırlıklı olmak ve bu yeteneği tamamen geliştirmeden uygulama yapmamak lazım.

Örnek Biyokinezi Tekniği Uygulaması

İlk olarak rahat hissedeceğiniz bir odaya geçip tek ayağınızın üzerinde durun ve ardından gözlerinizi kapatın. Eğer denge sorunu yaşıyorsanız dizlerinizi bir miktar bükebilirsiniz. Derin bir şekilde nefesinizi alın verin. Zihninizi bacağınıza yoğunlaştırarak derinizin içerisinden baktığınızı ve kaslarınıza varana kadar gördüğünüzü düşünün. Bu düşünceyi görüntü olarak görün. Ayağınız ağrıdığında kesinlikle değiştirmeyin.

Ayağınızın ağrısı artmaya başladığında kaslarınızın yorulmuş olduğunu gözünüzde canlandırın ve tam bu noktada kalp çakranızdan yeşil bir ışığın yayılıp kaslarınızın etrafını sardığını ve iyileştirdiğini düşünün. Ağrınızın giderek azalarak kaybolduğunu hissedin.

Bu tekniği uygulayarak ağrınızı bütünüyle yok etmeyi öğreneceksiniz. Tekniği sürekli uygulayıp geliştirdikçe ağrıyı bitirme süreniz gittikçe kısalacaktır.

Göz Rengi Değiştirme Uygulaması

Bu uygulama gece yatmadan önce yapılırsa daha iyi sonuç alınmaktadır. Kendinizi rahat hissedeceğiniz bir odaya geçin ve yumuşak bir yere oturun. Gözünüzü kapatın ve yokluğu hissedin. Gevşeme sağladıktan sonra hem vücudunuzun hemde gözlerinizin kapalı olduğunu hayal edin. Ardından hayal ettiğiniz bu vücudunuzun gözlerini açtığını ve açılırken göz renginin değiştiğini görün. Tüm zihninizle rengi düşünün.

Göz rengi değişen bu vücudun size doğru gelip içinize girdiğini ve bu bedeni adeta emdiğinizi düşünün. Ardından gözlerinizi açıp aynada kendinize baktığınızı ve göz renginizin değişmiş olduğunu düşünün. Daha sonra gözlerinizi gerçekten açıp gerçek dünyaya geri dönün ve göz renginiz değişmiş mi kontrol edin.

Her gece yatmadan önce bu çalışmayı yaparak 1 ay içinde değişimler görmeye başlarsınız.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.