Büyü Belirtileri – Farklı büyülerin Etkileri

Günümüzde yapılan büyülerin bir bakım belirtileri de hemen olmasa da bir süre sonra ortaya çıkmaktadır.

Büyü Yapılan Kişi

Büyü belirtileri kişilerin dengesini bozan çok önemli manevi etkidir. Kişide büyü olduğundan şüphelenmek için dengelerinin bozulmuş olması gerekmektedir. Aile yaşantınızda, işi hayatınızda, günlük yaşamınızda, kişisel davranışlarınızda ve toplumsal olan ilişkilerinizde yolunda gitmeyen ve sürekli ters giden durumlar varsa akla ilk olarak büyü gelebilir.

Büyü belirtileri

Büyü belirtileri

Kişi yaşadığı her olumsuzluğu büyüye bağlayarak ya da büyü belirtisi olarak adlandırması da yanlış olur. Kişi olması gerektiği gibi davrandığı halde çevresindeki kişilerin eskisinden dolayı farklı davranıyorsa, işlerde anlam verilemeyen aksilikler oluyor ve başarı engelleniyorsa ve kişi kendinde bedensel olarak anlamlandıramadığı değişiklikler oluyorsa o zaman büyüden endişe edilmelidir.

Ailenize, çevrenize ve işinize olması gerektiği gibi davranmıyorsanız, kişileri incitiyorsanız ve kuralları sadece siz koymak istiyorsanız ve bu durumda insanlar sizden uzaklaşıyorsa böyle bir durumda büyüden şüphelenmek anlamsızdır. Büyünün çok farklı bir özelliği daha vardır.

Birçok kişi kendisinde büyü olduğuna inanmaz ve şüphelenmez. Kişiye göre her şey gayet yolundadır. Bu gibi durumlarda ikinci veya üçüncü kişiler, eş, aile bireyleri, anne ya da baba anormalliği fark edebilir.

Dikkat Çeken Belirtiler

Kişi kendisini tanıyamaz durumda olması, geceleri sık sık artarak sıçrayarak uyanmalar, uyku sırasında korkmak ve bağırarak uyanma, kâbuslar görmeye başlamanız, Rüyada sık sık kedi, köpek gibi hayvanlar görülmesi, uykuda sık sık yükseklerden atılma, düşme ve uçma, uyku sırasında çok fazla dişleri gıcırdatmak, uyku sırasında oda sıcaklığı ve giydikleriyle alakalı olmayan aşırı terlemeler, boğuluyormuş gibi hissetmek, kalp veya mide ile ilgili rahatsızlığın olmaması halinde kişinin göğüs kafesinizde ağrı hissetmesi, aşırı yorgunluk, ensede ağrılar, kasık bölgesinde ağrı veya şişkinlikler, saçlarda elektriklenmeler olması, gözlerdeki anlamsız ağrılar, gölge gibi birinin sürekli sizi izlediği hissine kapılmak, kişide hep bir tedirginlik, uyuşukluk, tembellik, yalnız kalmaktan korkma ve tedirgin olma, bazen ise tam tersine yalnız kalma kimseyi istememe hali, sabahları uyandığında ellerde ve kollarda uyuşma, akşam yatağa yattığında uyuyamama sağa sola dönüp durma, sabaha karşı zorla uykuya dalma, sabahları ise uyanıp yataktan kalkamama hali, ayak tabanlarının yanma hali başlıca belirtilerdir.

Bazı kişilerde aşırı derecede etkilenme ve geç müdahale sonucunda sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar neden olan olaylar mevcuttur. Bu nedenle dikkatli olunmalı ve bu belirtileri önemsemek gerekmektedir. Büyülerde kişi kendi etkinin beyin iradesiyle büyünün etkisini en aza indirilmesi mümkündür.

Büyülerin etkileri çoğu zaman kişilerin burçlarına bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda çok daha hassas ve çabuk etkilenen burçlar arasındadır.

Büyü Belirtileri Ve Çözümü

Büyü belirtisi olan veya büyü yapılan kişiler için bunun bir ilacı yok mudur? Elbette ki vardır. Büyü yapılan kişi kapısı kilitli eve benzer, eve anahtarsız girmek ve eve bir şey bırakmak mümkün değildir. Vücudumuza bir şey battığında onu çıkartmadan rahat etmeyiz. Büyünün ilacıda kesinlikle yazmak ve okumaktır.

Büyü yapılan kişinin hayatını zindana çevirir, dengelerini alt üst eder, her şeyini elinden alır ve ciddi ruhsal problemler yaşamasına neden olan çok şiddetli ve ciddî manevi etkilemedir. Büyü İnsanın manevî yapısına direk olarak etkileme yaptığından çok kısa sürede karşı konulamayan değişiklikler görülür. Büyü bozulmadığı takdirde ilerleyen süreç içerisinde kişide telafisi mümkün olmayan izler bırakabilecek kadar etkilidir.

Yapılan büyünün türü ve etkisi ne olursa olsun doğru olarak ve hakkıyla yapılan bir çalışma sonrasında kişi büyü etkilerinden kurtulması Allah’ın izniyle mümkündür.

Yapılan büyünün bozulması için öncelikle yapılan büyünün özelliklerini bilmek gerekmektedir. Büyünün etkileri bilinmeden büyüden tam olarak kurtulmak imkânsızdır. Büyünün tespit edilmesi için tam ve doğru bir bakım yapılmalıdır. Bakım çok ciddî bir iştir ve belirli bir hazırlığa ve zamana ihtiyaç vardır. İlim sahibi kişiler tarafından doğru ve hakkıyla yapılan bakım kişinin etkilendiği büyünün türünü ve bu büyüden nasıl kurtulabileceğinin işaretlerini verir.

Büyüler bir kaç türlü olarak kişileri etkisi altına alır. Büyü etkisi doğrudan kişinin iradesine müdahale eder.

  1. Kişinin dengesini üst boyutu olarak bozan büyüler
  2. Bilerek ya da bilmeyerek kişi kendi hataları nedeniyle maruz kaldığı büyüler
  3. Direk olarak şeytanî cinlerle kişiyi kontrol altına alan büyüler

Bu belirtilen yöntemlerden birisi ile büyüye maruz kalan kişinin tedavisi de etkisi altına girmiş olduğu büyünün türüne göre farklılıklar göstermektedir.

Büyüyü bozmada en önemli olan husus kişinin yeterliliğidir. Kişinin ihlaslı olması çok ciddî önem taşır. Bazen büyü yapılan kişi İhlasla okuduğu fatiha-i şerif yeterli olurken ve ihlası olmayan kişinin okuduğu hatm-i şerif dahi yeterli sonucu vermeyebilir.

Büyü bozmak ve etkisiz hale getirmek için en çok önerilen yöntem Ayat-ı Hırz olarak bilinen şifa ayetleridir. Bu verilen ayet-i kerimelerin tam olarak ihlaslı bir şekilde okunması Allah’ın izniyle büyü probleminin yok edilmesi mümkündür.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.