Büyü bozma muskası – Büyünün gücünü yok etme yolları

Günümüzde büyü bozma muskalarını kullanarak büyüleri bozabilir ve rahatlıkla günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Muska Nasıl Bozulur?

46-1 Muska bozmak için ilk olarak Allah’a güvenmek gerekir ve tüm muskaların şerrinden ona havale ederek ve bilinen tedbirleri de almak gerekir.

İlk olarak sabah ve akşam Ayet-el kürsi’yi okumanız gerekiyor. İnsanlar dinlerine uygun bir şekilde yaşadığında günlük namazlarının ardından bu sureyi okumaktadır.

Bu sureyi okuyamayacağınız zamanlarda ise sabah ve akşam 3 defa ‘Bismillahi hayril-esma, bismillahillezi la-yedurru mea’smihi şeyun fil ardı ve-la fi’ssemâ’. Açıklaması ise ‘İsimlerin en güzeli olan Allah’ın adıyla başlıyorum, onunla yerde ve gökte hiçbir şey zarar veremez’ diyerek başlamanız gerekiyor.

Şeytan tarafından bir korku geldiğinde ise Euzu Besmele çekerek Allah’a sığınmak en güzel örneklerinden biridir.

Ele geçirdiğiniz muskayı ayrıca bir bilene götürmeniz gerekecektir. Muskayı onun açması daha faydalıdır. Muskayı siz açacaksınız mutlaka Ayet-el Kürsi okuyarak açmanız gerekecektir. Bu şekilde açılması, olumsuz etkilere karşı sizi koruyacaktır.

Muska açıldıktan sonra sirke dolu bir kaba bırakılır. 24 saat sirkede bekletildikten sonra 11 defa felak ve nas sureleri okunur ve sirkeye üflenir. Daha sonra muskayı ayak basılmayan bir yere gömebilir ya da deniz suyuna bırakabilirsiniz. Bu sayede muska bozulmuş olacaktır. Muska uzaklaştırıldıktan sonra ise ‘Ya Rabbi niyet eyledim bu muskayı batıl eylemeye, sen kabul eyle’ demeniz önerilmektedir.

Muska ile Büyünün Bozulması

Büyü bozma yöntemleri arasında bulunan dua muskası vefki tılsımıdır. Büyü bozan hocalar ya da medyumlar bu şekilde işlemler yaparak muska ile büyü bozabilmektedir.

Muska ile büyünün bozulması uygulamalarında daha çok Bakara suresi kullanılmaktadır. Fakat İslam dininde muska ve büyüler kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Ayrıca bu muskaların farklı durumlara mani olacağı inancıyla asılması ve kurşun dökülmesi de haram kılınmıştır.

Muska ile büyünün bozulması uygulamalarını işinin ehl-i kişiler yapabilmektedir. Deneyimli medyum ve hocalardan bu konuda destek alabilir ve her türlü büyünün bozulmasını da sağlayabilirsiniz. Günümüzde fazlasıyla tercih edilen büyü ve muskalar, farklı sonuçlara sebep olmadan bulunduğu gibi hocalara götürülmelidir.

Büyü ve muskalardan korunmak için Felak ve Nas surelerini de gün içinde fazlasıyla okumak gerekmektedir. Ayrıca sürekli Salavat-i Şerifeyi de okumak gerekir. Evinizde büyü olduğundan şüphe ettiğiniz ve bunu bulduğunuz durumlarda Bakara Suresinin ilk ayetini okumanız çok önemlidir.

Bir insan kendine büyü ya da muska yapılıp yapılmadığını ne şekilde anlaması gerektiğini öğrenmesi için hocalara danışabilir. Onların yardımıyla bu sorunların tamamı da giderilmektedir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.