Etkili Büyü Bozma Yöntemleri Nasıl Uygulanır, Sonuçları Nelerdir?

Büyü bozmak için bir takım dualardan yararlanılmalıdır. Ayrıca deneyimli medyumların bu konuda yapacağı farklı uygulamalar ile de büyünün etkisi altına aldığı kişiler rahatlatılabilir ve büyünün etkisi tamamen ortadan kaldırılabilir.

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma yöntemleri genel olarak başarılı sonuçlanabilir ancak kara büyü bozma yöntemleri konusunda bir takım sorunlar yaşanabilir. Uzman medyum ve hocalar tarafından bozulabilen büyüler, farklı yöntemlere başvurularak gerçekleştirilebilir. Etkili dualar yardımıyla bozulabilen büyüler, bazı tılsımlardan yararlanılarak da bozulabilmektedir. Bu konuda gerekli araştırmaları yaptıktan sonra iç sıkıntıları, farklı şeyler görme ya da işitme, kadınlarda görülen sık banyo yapma durumları ve boğulurcasına iç daralması gibi sorunlara karşı büyülerin nasıl bozulabileceğini öğrenebilirsiniz. Ancak büyü bozma yöntemleri arasında en önemlisi de Allah’a sürekli dua etmek olmalıdır. En etkili büyüler bile Allah’ın izniyle kısa sürede bozulabilir. Günümüzde büyüye maruz kalan insan sayısı bir hayli fazla olduğu için daha çok hoca ve medyumlardan destek alındığını söyleyebiliriz.

resim-1576

Etkili Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü yöntemleri, yapılış amacına göre farklılıklar gösterebilir. Büyü yapma yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilen uygulamalarda, büyü yapılan kişi, cinlerin etkisi altına girer. Bu durumda yapılacak ilk şey bu cinin kimliğini tespit etmek ve cine bir takım emirler vermek olacaktır. Kişiyi kontrol altına alan cin bu emri ya yerine getirir ya da büyünün tesirini kullanmaya devam eder.

Büyü bozma yapılırken cinin yapısına etki edecek olan önemli dualar okunmaktadır. Dualar okunmaya başlandığında Cin ya duayı okuyan kişiyi etkisi altına almaya çalışır ya da o kişiye itaat etmeye başlar. Bu anlamda büyü bozma işi son derece önemli ve zor bir işlemdir.

resim-1577

Etkili büyü bozma yöntemleri arasında bir diğer yöntem ise cinin yakılmasıdır. Farklı yöntemlerle cinin yakılmaya çalışılması, onun ailesi tarafından güzel karşılanmaz ve bu süreç ciddi anlamda uzayabilir. İşte bu yüzden her zaman uzman kişilerden destek alınması gerekmektedir.

Büyü Bozma Duaları

Fatiha, Ayet-el Kürsi, İhlas ve Muavvizeteyn sureleri, kişileri cinlerden korumaktadır. Ayrıca çok daha etkili olan bir diğer durum ise cin mektubuna başvurulmasıdır. Uzman medyumlar tarafından başvurulan bu yöntemde başarılı sonuçlar alınabilir.

Şeytanın şerrinden korunmak ve cinlerden kurtulmak için ‘ayat-ı hırz’ ayetini 7 gün okuyabilir ve bu ayetleri üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Büyülerin bozulması için ayrıca cinden korunma duası okunabilir. Bu dua, 3 ya da 5 kişi tarafından, büyüye maruz kalmış kişinin evine gelinerek 300 ya da 500 defa okunabilir. Ayrıca 3 gün art arda bu duanın okunması son derece tesirli sonuçları da beraberinde getirebilir. Büyü yapılan kişinin de bu duayı okuması gerekiyor. Ayrıca dua okunurken, diğer kişilerden birinin sağ eli, büyüye maruz kalan kişinin başında olmalıdır.

Bu dua okunurken ortaya su dolu bir kap bırakılır. Daha sonra okunan dualar bu suya üflenir ve bu büyüye maruz kalan kişiye içirilir. Eğer büyü yapılan kişinin evinde muska bulunduysa, limon, aside ya da sirke suyuyla eritilmesi çok uygun olacaktır.

Büyüler bozulduktan sonra aynı kişide tekrar farklı bir büyünün tutması çok zordur. Ancak bu durumu tamamen ortadan kaldıran bir yöntem bulunmamaktadır.

Büyüye maruz kalan kişide aşırı kasılma durumu, farklı ve garip hareketler ile el ve ayaklarda yanmalar görülebilir. Ayrıca kişinin sürekli halsiz olması ya da anlaşılamayan konuşmalarda bulunması, kişide bir büyünün varlığına işarettir. Bu durumda hızlı bir şekilde gerekli tedbirler alınmalı ve kişinin bir an önce büyüden kurtulabilmesi için gerekli adımlar atılmalıdır. Aksi takdirde büyünün etkisi bir ömür boyu sürecek ve kişinin tüm yaşamı olumsuz olarak bu durumdan etkilenecektir.

Büyülerin bozulmasında en etkili yöntem şüphesiz dualardır. Maneviyatı yüksek olan kişilerin, büyüye maruz kalan kişiler üzerinde okuyacağı dualar da çok etkilidir. Ayrıca iyi niyetli cinlerden yardım alınarak da kötü huylu cinlerin insan üzerindeki etkileri ortadan kaldırılabilir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.