En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri ve Okunacak Dualar

Büyülerin yapımı kadar bozması da derin bir ilim ve bilgi birikimi gerektirir. Genellikle havas ilmine sahip kişiler tarafından okunan dualar ve yapılan işlemlerle büyü bozulabilir. Peki en etkili büyü bozma duaları nelerdir?

Büyü Bozmada En Güçlü Dualar

resim-1599

Büyü genellikle cinler, şeytanlar veya ruhlar aracılığıyla yapılan kişinin ruhsal ve bedensel faaliyetlerini etkileyen paranormal bir olaydır. Kişinin tüm hayatını olumsuz etkileyen bu işlemler iş ve aile hayatında da olumsuz etkilere yol açar. Büyü kişinin çevresini bir çember gibi sarar ve dış dünyayla ilişkisini neredeyse keser. Bu işlemleri yapmak kadar bozmak da derin bir ilim ve bilgi birikimi gerektirir. Herkes büyü bozma yetisine sahip değildir. Büyüyü bozabilmek için büyüde kullanılan cinleri, şeytanları veya kötü ruhları etkisiz hale getirebilecek güce sahip olmak gerekir. 

Büyüden korunmanın ve etkilerini azaltmanın en önemli yolu kişinin çokca zikretmesidir. Bu zikirlerden en etkili olanı ise \”Lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil Aziym\”`dir. Büyülerden ve cin musallatlarından kurtulmak için bu tespihat her gün düzenli çekilmelidir. 

Papaz büyüsü gibi güçlü büyüleri bozmada kullanılan yöntemler biraz daha farklıdır. Bu büyüler Arkaik metot adı verilen bir yöntemle bozulabilir. Arkaik geçmişten gelen anlamına gelir. Papaz büyüsünü bozmak için papaz büyüsünün yapım aşamalarını tersten uygulamak gerekir. Papaz büyüsü yapılış itibariyle çok güçlü kara büyüler sıfatındadır. Papaz büyüsünü bozmak için işinin ehli bir kimseden yardım almak gerekir. Çünkü papaz büyüsünün ritüelleri yanlış uygulandığında tedavi ters tepebilir. Papaz büyüsünü bozma ritüellerinin eksiksiz tersten uygulanmasıyla bu işlem bozulabilir. Bu büyülerde genellikle hayvan bedenleri ve adet kanı veya hayvan kanı gibi malzemeler kullanılır. 

Felak ve Nas 

resim-1600

Peygamberimizin rivayet ettiği en güçlü büyü bozma yöntemleri felak ve nas sureleridir. Peygamberimiz (S.A.V) `e yapılan büyünün bozulması için indirilen bu sureler büyük şifa kaynağıdır. Bu surelerin işlemi ayrı ayrı uygulanır. Felak suresinin işlemine başlamadan önce niyet şu şekilde edilir. 

\” Allah`ım ben Felak suresinin gizemine ve ihtişamına sığınarak, bana (veya falan kişiye) yapılan büyünün hükümsüz olmasını ve etkisini tamamen yitirmesini istiyorum ve be niyetle sana el açıyorum.\”

Ardından euzü besmele çekilip 33 kez felak suresi okunur ve ardından şöyle dua edilir;

\”Allah`ım bana (veya falan kişiye) yapılan büyüyü Felak suresi hatırına ezelden ebede kadar iptal et ve bundan sonra bizi büyüye ve kirli emellere karşı muhafaza buyur.\”

Ardından tekrar euzü besmele ile 33 Felak suresi okunur. 

Nas suresi uygulaması ise şöyledir; kişi abdest alır ve kıbleye yönelir. 77 kez Nas suresini yapılan büyünün etkisini kaybedeceğine tam itikatla okur. Allah`ın izniyle büyünün etkileri ortadan kalkacaktır. 

Ayetel Kürsi

resim-1601

Nazar büyü ve sihir için en etkili sure Ayetel Kürsi`dir. Cübbeli Ahmet Hoca`nın da bir çok vaazında şiddetle tavsiye ettiği bu surenin gizli şifreleri olduğu bilinir. Öncelikle abdest alınır ve kıbleye dönülüp eller açılıp şu şekilde niyet edilir; 

\”Allah`ım Ayetel Kürsi`nin fazileti ve bereketi hürmetine ve hatırına beni (veya falan kişiyi) büyünün tüm zararlı etkilerinden muhafaza buyur. Bu niyetle dergah-ı izzetine geldim sana sığınıyorum.\”

Bu niyetin ardından 7 besmele, 7 Ayetel kürsi, 7 besmele, 7 Ayetel kürsi okunur. Ardından edilecek dua şu şekildedir;

\”Allah`ım karanlık içinde nuru yaratan sen olduğun gibi şerrin içinde hayrı yaratan da sensin. Akıyla karasıyla büyüyü yaratan sen olduğun gibi, büyünün hükümsüz olmasına vesile olan da sensin. Ne olur bana (veya falanca kişiye) yapılan büyüyü yarattığın gibi bu büyünün hükümsüz kılınmasını da yarat. Amin.\”

Bu duanın bitiminde tekrardan 7 besmele ve 7 Ayetel Kürsi okunur ve dua tamamlanmış olur. 

İnşirah Suresi

Abdest alınır ve niyet edilir. Ardından 41 kez İnşirah Suresi okunur. Böylece üzerinize yapılmış sihir ve büyüden kurtulmuş olursunuz. 

Fatiha Suresi

Bu uygulamada ise büyünün etkisini yitireceğini düşünerek 77 kez Fatiha Suresini okuyoruz. Bi iznillah her türlü sihir ve büyüden emin olabilirsiniz. 

Büyü Bozma Yöntemleri

Peygamber efendimizden rivayet edilen dualar ve yöntemlerle bir çok büyü bozulabilir. Ancak bazı zorlu büyüler vardır ki dualar bu büyüleri bozmakta yeterli gelmeyebilir. Bu durumda işinin ehli hocalara başvurmakta fayda vardır. Onlar havas ilmiyle cinleri yönetebilirler. Herkese verilmeyen bu ilahi ilim ciddi bir meseledir. Çünkü büyü yapmak kadar bozmak da tehlikeli bir iştir. Yapılacak işlemler sırasında bozmaya çalışan kişiye musallat olabilirler. 

resim-1602

Cinlere yapılan işlemlerde cin ya bozmaya çalışan kişiye zarar verir ya da bozmaya çalışan kişinin emrine girer. Bazen zorlu büyüleri bozmak için cin yakmak olarak tabir edilen bir sistem uygulanır. Bu çok zor bir işlemdir ve herkes tarafından yapılamaz. Bu işlem sonunda cin ölür. Cine zarar verdiğinizde cinin akrabalarından biri de size zarar verebilir. Bu nedenle bu işlemleri kesinlikle kendiniz uygulamamalısınız. 

 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Ilknur

Mrb bir yakınım kötü bir evlilik yaşıyor ve şiddet gördüğü baba evine geri dönmek istediği halde sanki eli ayağı bağlınıp bir türlü gelemiyor duyduğu kadarıyla eşinin eski eşi ayırmak için büyü yapmış ama büyü tersine dönmüş, kadın hayvan kafasına büyü yaptırarak büyük bir göle atmış hoca o kafanın bulunması gerektiğini anca öyle bozulacağını söylemiş tabi bu imkansız, yakınım bir çok dualar okudu ama himaye altında olduğu için mi büyü çok güçlü olduğu için mi bilmiyorum niyeyse bozulmadı ne yapmamız lazım bu büyüyü nasıl bozabiliriz

Merhaba konuyu yakınınızda bir medyum veya hocadan destek alarak çözmeniz daha uygun olacaktır. Gerçekten büyü etkisine mağruz kalındıysa çözümü için çalışmalar yapılması münasiptir.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.