Büyü bozmak için sirke kullanımı – Etkileri ve Sonuçları

Sirkenin büyü bozma konusundaki etkisi oldukça büyüktür. Ayrıca birçok farklı terimi ve sirkenin özelliklerini de bu yazımızda öğrenmiş olacaksınız.

Büyü Bozmada Sirkenin Etkileri

Harut ve Marut onlara öğrettiği andan bu güne insanoğlu büyü ve sihirle uğraşır bulunmaktadır.

Yapılan büyüyü bozma çözümleri her zaman Kur’an-ı kerim de bulunan ayetlerde olmaktadır. Kişi kendisine büyü yapıldığından şüpheleniyor ya da nazar değdiğinden şüphe ediyorsa veya inanıyorsa şu şekilde bir iksir hazırlayabilir.

Büyü bozmak için neler gerekiyor

Büyü bozmak için neler gerekiyor

Hazırlanan bu iksir kişileri hem büyüden hem de nazardan korumaktadır. Kişiler bazen hiç beklemedikleri kişilerden zehir saçan sözler, iğneleyici imâlar, mızrak şeklinde bakışlara maruz kalabilirler. Bu türlü tavırlar karşısında en az zararla atlatabilmek ve zarar görmemek için kişi kendisini koruma altına almasında fayda vardır. Tüm kötü niyetli insanların kötülüklerinin engelleyemeyeceği gibi en doğru olanı kişi kendisini koruma altına almasıdır.

Fakat şu da bilinmelidir ki bu hazırlanan iksir büyü ile uğraşan kötü niyetli insanlara etki etmez.  Büyü hangi amaç ile yapılmış olursa olsun kişinin dinden çıkmasına neden olabilir.

Yapılan büyüyü etkisiz hale getirmek, kişi üzerindeki etkilerini yok etmek için üzüm sirkesi alınır. Elma sirkesi olmaz üzüm sirkesi olması gerekmektedir. Çünkü elma sirkesi kişilerde yalnızlık hissine neden olmaktadır. Üzüm sirkesi olmasının nedeni ise, üzüm taneleri salkım şeklinde bulunduklarından, kişide birlik ve beraberlik istek ve arzusunu fazlalaştırmaktadır.

Üzüm sirkesinin içerisine kaya tuzu eklenir. 1lt üzüm sirkesi için bir çorba kaşığı kaya tuzu yeterli olacaktır. Kaya tuzu sirkenin içerisine ilave edilirken “ Allahım benim üzerimde büyü, nazar ve her ne negatiflik varsa, bu tuzun sirkede eridiği gibi erisin, yok olsun” diyerek niyet edilir.

Üzüm sirkesi sıvıların içerisinde en iyi dezenfekte edendir, kaya tuzu ise kuruların içinde en iyi dezenfekte edici özelliğe sahip olan maddelerdir. Üzüm sirke tüm hücreleri temizlerken, kaya tuzu da tüm hücrelerin yeniden yapılanmasına yardımcı olmaktadır.

Dinimizde sirkenin ne denli önemli olduğu hakkında birçok hadisi şerif bulunmaktadır. Üzüm sirkesi tek olarak değil de kaya tuzuyla birlikte kullanıldığı zaman kullanan kişide dayanıklılık gücünü arttırmaktadır. Tıpkı turşu yapıldığında tüm sebzelerin dayanıklılık süresinin artma etkisinde olduğu gibi.

Nasıl Yapılır

Üzüm sirkesi ve kaya tuzu geniş ve temiz olan bir kap içerisine alınır ve iyice karıştırılır. Karıştırılan üzüm sirkesi ve kaya tuzu karışımı iksirine Bakara suresi 102. Ayet, Ankebut suresi ve Hadid suresinin 25. Ayeti okunarak her hicri ayın ilk üç gününden birisinde kristal bardakta bulunan su içine bir çay kaşığı sirkeli iksirden konularak içilir. Sirkeli iksiri içemeyen kişiler ve mide rahatsızlığı bulunan kişiler ise vücutlarına sürerek daha sonra duş alabilirler. İksirin içileceği bardağın kristal olması çok önemli bir ayrıntıdır.

Akşam saat yediden sonra hiç kullanılmamış olan plastik bir kabın içerisine bir şişe üzüm sirkesi eklenir ve üzerine alabildiği kadar kişinin yıkanma ayarında sıcak su ilave edilerek banyoya girilir.

Daha sonrasında kişi dua eder ALLAH’ım bana bugüne kadar yapılan büyü, sihir, kötü okumalar ve nazar bu su ile birlikte aksın gitsin amin denir. Üzüm sirkeli su tasla birlikte vücudun her yerine gelecek şekilde dökülür.  Daha sonra kişi hazır ol durumunda ayakta durur ve 10 a kadar sayar, başını kaldırır ve normal olarak yıkanır abdestini alınır ve giyinerek odaya geçer. Kişi yedi gün boyunca 3 FELAK 3 NAS okumalıdır.  ALLAH’ım bugüne kadar bana yapılmış olan büyüler, kötü okumalar ve nazar aksın gitsin diyerek dua etmelidir.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Sevgi

Ilginc bilgilerle dolu yazınız için teşekkürler

Yeter

benim vücudumda halsizlik gozümre uyku eşimle sürekli tartışma edim beni sevmedin söylüyor bende üzülüyor haliyle

Eşinizle ve hane içinde olan huzursuzluk gibi sorunlarınız için etkili tılsım vefk işlemlerini öneririm detaylı bilgi almak veya işlem yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.