Aşık Etme Büyüsünün Yapılışı, Süreci ve Etkileri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Birbirini sevmeyen insanları veya sevgisine karşılık vermeyen insanları aşık etmek için kullanılan aşık etme büyüsünün yapılışı, sözleri, etkileri ve çalışma süresi hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda.

Aşık Etme Büyüsü

resim-1595

İnsanlar tarafından yüzyıllardır varlığı bilinen ve halen kullanılmaya devam eden büyüler, insanın iradesine hakim olmak ve olayların doğal döngüsünü değiştirmek için kullanılmaktadır. Neredeyse her amaca hizmet eden büyüler vardır. Bu büyüler nadiren iyi niyetle yapılsa da genellikle kötü amaçlar doğrultusunda yapılmaktadır ve iyi niyetle yapılsa bile, insana iradesi dışında şeyler yaptırıldığı için hiçbir dinde uygun görülmemiş ve günah olarak nitelendirilmiştir. Büyüler günah ve tehlikeli olmakla beraber 3 sınıfa ayrılmıştır. Bu sınıflar arasında en tehlikeli ve en günah olanı kırmızı büyülerdir.

Kırmızı büyüler arasında yer alan papaz büyüsü aşık etmek ya da giden eşini geri getirmek amacıyla kullanıldığında en tesirli aşık etme büyüsü olmaktadır. Papaz büyüsü ile birini kendine aşık etmek ve büyünün yapıldığı erkeği ya da kadını adeta bir köleye çevirmek mümkündür. 

Aynı zamanda yapılışı hiç kolay olmayan papaz büyüsü, etkisi kadar tehlikesi de yüksek bir büyü olduğundan bilmeyen bir kişi tarafından asla yapılmaması gerekmektedir. Papaz büyüsünün yapılışında başvurulan hüddam olan Apraziyal çok kudretli ve tehlikeli bir hüddam olduğundan, büyüyü yapanlar ve yaptıranları da etkisi altına alıp ciddi zararlar verebilir.

Büyünün Yapılışı

resim-1596

En etkili aşık etme büyüsü olan papaz büyüsünün yapılışına niyet ve duası ile başlanır. Büyüyü yapan kişi \”Ben papaz büyüsünü, sevdiğim kişi (burada büyünün yapılacağı erkeğin ya da kızın ismi söylenir) bana sırılsıklam aşık olması ve diğer kadınlardan/erkeklerden uzak durması için yapıyorum. Niyetim budur, yolum sevgi ve muhabbet yoludur.\” şeklinde duası ve niyetini ederek büyüyü yapmaya başlar. Büyünün yapılabilmesi için gerekli malzemeler;

  1. Büyüyü yapan erkekse 7 adet sperm damlası, bayan ise 7 adet adet kanı damlası, 
  2. 7 damla temiz su
  3. 1 adet boş beyaz kağıt

Bu malzemeler hazırlandıktan ve niyet edildikten sonra ikinci aşamaya geçilir. Bu aşamada ise 7 adet adet kanı veya sperm damlası boş bir bardağın içine konulur. Ayrı bir bardağa da 7 damla temiz su konulur. Daha sonra kağıt da bunların yanına konulur ve bu hazırlanmış malzemelere hitaben \”Ya Apraziyal\” ismiz kısık sesle zikredilir. 77 Apraziyal`in sihirli sayısı olduğundan bu sayıdan eksik ya da fazla okumamaya çok dikkat edilmelidir. Bu aşama da tamamlandıktan sonraki adımda, 7 damla su tek seferde 7 damla spermin (ya da adet kanının) üzerine boşaltılır. Bu işlemin ardından ise büyünün bu aşamasındaki tılsımlı duası okunur;

resim-1597

Bu tılsımlı duası da su ve sperm (ya da adet kanı) karışımına okunduktan sonra son aşama olan kağıt aşamasına geçilir. Bu aşamada su ve sperm (ya da adet kanı) karışımı tek seferde boş temiz beyaz kağıdın üzerine dökülür ve ardından büyünün şu tılsımlı duası okunur;

\”Kağıdın berraklığı bu karışım sayesinde bulandı. Ama ben Apraziyal`ın bu bulanıklığı kısa sürede bertaraf edeceğinden emin ve bu konuda tamamen mutmainim. Ya Apraziyal, sakın yüzüme kara çalma!\”

Bu aşama da tamamlandıktan sonra bu kağıt içindeki karışım taşmayacak şekilde katlanır ve kimsenin göremeyeceği bir yere muhafaza edilerek 7 gün burada tutulur. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur.

Büyünün Etkisi ve Çalışma Süresi

Papaz büyüsü yapıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar ve 7 günlük süre tamamlandıktan sonra tam olarak tesir ederek kendine büyü yapılan kişiyi ya da sevgiliyi tamamen etkisi altına alır. Uzakta olan ve dönmesi istenen sevgiliyi adeta bir köleye çevirir ve büyüyü yaptıranın ayağına getirir. Uzakta olan sevgiliyi geri getirmesi ise çok kısa zaman içinde gerçekleşir. Büyüye maruz kalan kişi yapana ölene dek sürecek bir aşkla bağlanır ve büyü bir şekilde bozulmadığı sürece etkisi ölene değin devam eder. 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.