Büyü ile Sevgiliyi Geri Getirme Teknikleri

Etkili bir büyü, ilişkinizi uzun süre devam ettirmenizi ve mutlu olmanızı sağlayabilir. Giden sevgilinizi bir büyü ile tesir altına almanız mümkündür.

Geri Getirme Büyü Çeşitleri

Bir ilişkinin bitmes için birçok sebep olabilir. Taraflardan birinin yükümlülüklerini yerine getirmemesi, kıskançlık, aile ve çevre faktörleri gibi sebeplerin yanında, madde ötesi etkenler de ilişkinin bitmesine neden olabilmektedir. İnsan, manevi boyutu unutulmaması gereken bir canlıdır. Dolayısıyla ilişkileri sağlam bir temele oturtabilmek için her zaman madde ötesine dikkat etmek gerekir.

Giden sevgili

Terk eden sevgiliyi geri getirmek için öncelikle kişinin yanlış davranışlarının farkına varması gerekir. Ancak bunu büyüyle yapmak da mümkündür. Etkili bir ritüel uygulayarak geri getirme büyüsü yapılabilir. Sevgiliyi geri döndürme büyüleri genellikle herkesin yapabileceği büyülerdir. Bu ritüel için birkaç uygulama bulunmakla birlikte, yapılacak uygulamayı ilişki durumuna göre seçmek gerekir. Ayrıca, ayrılığa herhangi bir büyü sebep olduysa önce büyü bozdurulmalıdır.

Eğer ayrılığın sebebi sevgi eksilmesiyse, geri döndürme büyüsü yerine aşık etme büyüsü yapılabilir. Bunun için kişinin saç teli ya da fotoğrafı gerekebilir.

Ancak geri döndürme büyüleri aynı zamanda sevgi pekiştirici özelliğe sahip oldukları için her durumda bu büyüleri tercih etmek daha iyi olacaktır. Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır öğrenerek evde bulacağınız malzemelerle kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Sevgiliyi geri döndüren büyü olarak bağlama büyüsü, tılsım, aşık etme büyüsü gibi farklı büyü çeşitleri kullanılmaktadır. Ancak bunun için doğrudan sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapmak daha faydalı olacaktır. Bu büyüyü yaparak sizi terk eden eşinizi ya da sevgilinizi geri döndürebilir, ilişkinize sorunsuz bir biçimde devam edebilirsiniz.

En Etkili Büyü

Sevgiliyi geri döndüren büyü genellikle Celb-i Muhabbet olarak adlandırılır. Bu büyüler ve tılsımlar hakkında başta Davetname olmak üzere birçok havas kitabında ciddi bilgiler bulunmaktadır. Sevgilinizi geri döndürmek ve tekrar sizinle birlikte olmasını sağlamak için Celb-i Muhabbet çalışması yapabilirsiniz.

Geri döndürme büyüsünün farklı aşamaları vardır. Öncelikle sevdiğiniz kişinin size olan yaklaşımını değiştirmeniz gerekir. Bunun için sevgilinizi size tekrar aşık edecek ya da sevgisini arttıracak ritüeller uygulamanız gerekir. Sonraki aşamada ise onun geri dönmesi için büyü yapmalısınız. Bunun için çeşitli dualar etmeniz ve tılsımlar uygulamanız gerekebilir.

Geri getirme büyüsü, 72 saat gibi bir sürede tesir gösterir. Sevdiğiniz ve tarafından terk edildiğiniz kişinin büyüyü yaptıktan 72 saat sonra geri döndüğünü fark edebilirsiniz. Büyü yavaş yavaş tesir etse de tam anlamıyla etkisi 3 gün sonra görülecektir. Bu süreçte onu fiziksel ya da psikolojik olarak zorlamamaya ve kendiyle yalnız kalmasına izin vermeye özen göstermelisiniz.

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır öğrenmek sevdiğinize kavuşmanızı sağlayacaktır. Ancak büyü tek başına yeterli olmayabilir. Sevgilinizi geri getirmek ve ilişkinizi devam ettirmek için ona iyi davranmayı ihmal etmemeli, sevgisini yeniden kazanmak için çabalamalısınız. Aksi takdirde büyü kısa sürede etkili olsa bile uzun vadede tesirini yitirecektir. Bazı büyüler tekrar uygulandıklarında etki etmeyebilirler.

Tüm bunlarla birlikte, büyüyü yapmak kolay olsa da, yaparken bilen birine başvurmanız faydalı olacaktır. Elbette bir medyuma para vermek istemeyebilirsiniz. Fakat büyüden anlayan biri en etkili gideni geri getirme büyüsü konusunda yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınız ya da aileniz aracılığıyla size gönüllü olarak yardım edecek birini bulabilir ve büyü yaparken ona danışabilirsiniz.

Nasıl Yapılır

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü, oldukça kolay ritüellere sahiptir. Sevgiliniz sizi terk ettiyse, boşanma sürecine girdiyseniz ya da sevdiğiniz kişiyi kaybetme endişesi yaşıyorsanız bu büyüyü yapabilir ve sevdiğiniz kişiyle olan sorunlarınızı giderebilirsiniz. Bu büyüyü yapmak için aşağıdaki ritüelleri uygulamanız yeterli olacaktır. Mutlaka işi bilen birine danışarak yapmalısınız.

  • Öncelikle belli duaları tekrar tekrar okumanız gerekir. Ayetel Kürsi en az 5 kere okunmalıdır. Rahman duası da onu takip etmelidir. Niyet ettikten sonra söz konusu duaları okumanız ve tılsımı hazırlamanız gerekir.
  • Elinizle hazırladığınız tılsımı sevdiğiniz kişinin kullandığı kapının eşiğine koyabilirsiniz. Tılsımı büyüden anlayan birine danışarak hazırlamalı, sembolleri iyi çizmelisiniz.
  • Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey beklemektir.
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Aylin Özdemir

Ben eski sevgilimi kendime geri döndürmek gözünün benden başkasını görmesini istemiyorum

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.