Büyüden Kurtulmak İçin Yapmanız Gerekenler ve Büyü Alametleri

Size büyü yapıldığını düşünüyorsanız yapılan büyüyü bozmak için yardım almalısınız. Yapılan büyünün cinsine göre bozma yöntemleri de farklı olacaktır. Peki üzerinizde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Büyüden kurtulma pratikleri…

Büyü Yapıldığını Anlamak

resim-1586

Büyü ve sihir çok eski çağlardan beri yapılan ritüellerdendir. Bu işlemler genellikle şeytanlar ve cinler vasıtasıyla, bazen de ruhlar vasıtasıyla gerçekleştirilir. Yapılan işlemler insanlarda belirtiler gösterir ve hayatlarını alt üst edebilir. Büyü yapmak kadar bozmak da derin bir ilim ve bilgi birikimi gerektirir. Ancak bu işlemlere girişmeden önce üzerinizde büyü olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde bu işlemler sorunlarınızı çözmeye kafi gelmeyecektir. 

Büyünün ve sihirin insana yalnızca ruhsal etkileri olmaz. Aynı zamanda fiziksel etkileri de görülür. Bu etkiler cinlerin musallat edilmesiyle sağlanır. Büyü genellikle Kur`an`ı Kerim ayetleriyle yapılır ancak yine Kur`an ayetleriyle bozulabilir.

Büyünün belirtileri ve şiddeti kişinin akli melekelerini yitirmesiyle dahi sonuçlanabilir. Bazı büyülerin sonucunda kişi intihar edebilir veya normalde yapmayacağı hareketlerde bulunabilir. Nazar ve büyü belirtileri benzerlik gösterse de arada büyük farklar vardır. Bu nedenle nazar duaları ile sıkıntılarınızı gideremediğiniz durumlarda üzerinizde büyü olduğu kanaatine varabilirsiniz. 

Ruhsal Etkileri

En belirgin etkileri ruhsal olarak görülür. Kişi hayatıyla ilgili olmayacak kararlar almaya başlayabilir. Huylarında değişiklik gözlemlenir ve bu değişimler ailede olumsuzluklara yol açar. Ailede sürekli huzursuzluk çıkaran kimse girdiği her ortamda bu davranışlarını sürdürür. Herkesin kötülüğüne yaklaştığını düşünmeye başlar ve insanlardan gittikçe uzaklaşır. Bunun yanında agresif tavırlarda gözlemlenir. Aynı zamanda hayvanların insanlardan daha güçlü sezileri olduğu bilinir. Büyüye maruz kalmış kişiye karşı hayvanların hareketleri değişkenlik gösterecektir. Kendini farklı bir dünyaya ait hissetme hissi ve intihar eğilimi görülen sık belirtiler arasındadır. Kara büyü sıfatındaki güçlü büyülerin etkileri arasında kişinin kendini farklı bir bedende hissetme hissi de yer alır. Bu his bedenine dokunduğunda kendini gösterir.

resim-1587

Fiziksel Etkileri

En belirgin fiziksel etkisi sebebi anlaşılamayan yorgunluk hissidir. Bu yorgunluk hissi tıbben açıklanamayan boyutlara varabilir. Genellikle bu yorgunluk belirtileri dışarıdan bir baskı hissediyormuşcasına kendini gösterir. Özellikle gece saatlerinde uyuyamamak da en sık rastlanan belirtileri arasındadır. Ancak kara büyü gibi etkili büyülerin belirtilerinde olmadık zamanlarda uyuklama hali de gözlemlenebilir. Normalden sık şekilde idrara çıkmak da en sık rastlanan fiziksel belirtilerdendir. Ancak bağlama büyüsü sonucunda idrara çıkamama da görülebilir. Açıklanamayan morluklar en şiddetli özellikle kara büyü sıfatındaki büyülerde görülen belirtilerdendir. Büyüye maruz kalan kimselerin görme yetilerinde azalma gözlemlenir. Bunun en bariz örneği aynada kendi suretlerini buğulu görmeleridir. 

En Etkili Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma yöntemleri yalnızca yapımına benzer ritüellerden ibaret değildir. Okunacak dualarla Allah`ın izniyle en tesirli büyüleri bile bozmak mümkündür. Yapılan işlemleri etkisiz hale getirmek için okunan dualar yalnızca kişinin kendisinin yapabileceği işlemler değildir. Başkası adına da yapılabilir ve etkili olabilir. Ayrıca büyüden korunmak için de bu duaları ve zikirleri düzenli olarak okuyabilirsiniz. Kur`an ayetleri büyü yapımında kullanıldığı gibi bozmada da kullanılır. İşte en etkili büyüden kurtulma yolları…

resim-1588

Hz. Muhamed (S.A.V)`e de büyü yapılmıştır. Bunun üzerine kendisi ağır bir hastalığa yakalanmıştır. Ancak bu sırada Felak ve Nas sureleri indirilmiş ve kendisine şifa bahşedilmiştir. Sihir ve büyünün etkisinden kurtulmak için en etkili okunacak dualar bu surelerdir.

Büyüden ve sihirden kurtulmak için okunacak bir diğer etkili dua ise Ayetel Kürsi`dir. 7 Besmele ardından 7 kez Ayetel Kürsi`yi okuyun. Ardından büyünün bozulmasına niyet edip aynı işlemi bir kez daha uygulayın. İnşirah suresini 41 kez okuyarak da en etkili büyüleri ve sihirleri bozabilirsiniz. Okunacak bir diğer sure ise Fatiha suresidir. Bazı sureler tek başına büyüyü veya sihiri yok etmeye yetmeyebilir. Bu durumda okunacak surelerin her birine başvurmanızda yarar vardır. Sihir ve büyüden kurtulma yolları arasında hacamat da vardır. Ancak bu işlem mutlaka uzman kişilerce uygulanmalıdır. 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.