Büyülerin Bozulması İçin Nihat Hatipoğlu Tavsiyeleri Nelerden Oluşur?

Nihat Hatipoğlu büyüden ve sihirlerden kurtulmak ve bozmak için Nas ve Felak surelerinin okunmasını tavsiye eder. Surelerin doğru şekilde okunması gerekir.

Büyü Bozma Duası Nasıl Okunur, Duası Var mıdır?

resim-1458

Büyü bozma duası ya da büyü nasıl çözülür ile alakalı olarak kısa sürede etki edecek olan işlemlerin kullanılması gerekir. Etkili şekilde okunacak olan dualar tüm olumsuzlukları ve sihir gibi işlemleri hükümsüz şekilde bırakacaktır. Büyüler insanlar tarafından kabul edilse de edilmese de yüzyıllardır var olan ve insanları derinden etkileyen güçlere sahiptir. İnsana yapılan büyüler sonucunda etkilenmeyen bulunmamaktadır.

Özellikle papaz büyüsü gibi etkili olan büyüler var mıdır, sorusu karşınsında teretdüt etmeden var olduğunu söyleyebilirsiz. Yani sihir ve papaz tarzı büyüler her zaman her yerde karşımıza çıkabilecek olan uygulamalar içinde yer alır. Kitaplarda birçok yerde sihir gibi uygulamalardan bahsedilmektedir. Hatta bazı kaynaklara göre Yahudi bir kadın tarafından peygamber efendimize büyü yapıldığı söylenmektedir. Bunun sonucunda da büyünün etkisiz hale getirilmesi ve bozma işleminin yapılması için Felak suresinin okunduğu yazmaktadır.

İnsanların büyülerin var olduğunu sorgulamak yerine büyüden ve sihir işlemlerinden kurtulma ile alakalı olarak yol aramaları gerekir. Bir insana büyü yapıldığı nasıl anlaşılır, bir insana sihir yapıldığı nasıl anlaşılır;

 • Bir kişi sihir ile büyüye maruz kaldıysa kendini tanıyamaz hale gelir.
 • Bir kişi sihir ile büyüye maruz kaldıysa korkunç rüyalar görmeye başlar.
 • Rüyalarında sık şekilde kedi ve köpek gibi hayvanlar görmeye başlar.
 • Ensede ağrılar meydana gelir.
 • Aşırı düzeyde yorgunluk hisseder.
 • Gözlerde ağrılar oluşur.
 • Bir kişi sihir ile büyüye maruz kaldıysa takip ediliyormuş hissine kapılır.
 • Bir kişiye bu uygulama yapıldığını anlamak adına hareketlerindeki değişimler izlenir.
 • Tedirginlik ve yalnızlıktan korkma yaşanır.
 • Bir kişiye bu uygulama yapıldığı ile alakalı belirtileri içinde uyuşukluk ve tembellik yer alır.
 • Belirtileri arasında kollarda ve ellerde uyuşma meydana gelir.

Belirtileri konusunda takipte olmak fayda sağlayacaktır. Belirtileri kurtulma için fayda sağlar.

Nihat Hatipoğlu: Büyü Bozma Duası Nasıl Okunur?

Nihat hatipoğlu büyüden kurtulma ve bozma için Nas ve Felak surelerinin okunmasını tavsiye eder. Ayrıca büyülerden kurtulma duaları kuranda var ve nasıl okunacağı ile alakalı olarak da online ortamdan yardım alınabilir.

Nihat hatipoğlu büyüleri bozmak için okunacak olan duası nasıl okunur ve var mıdır;

resim-1459

Okunacak dua anlamı ve önemi;

O inkâr edenler Zikr (Kur’ân)’ı işittikleri zaman, neredeyse seni gözleriyle devireceklerdi. “O mecnundur” diyorlardı. Hâlbuki o, âlemler için uyarıdan başka bir şey değildir!

Nihat hatipoğlu büyülerden ve sihirlerden kurtulmanın yolu ve duası var, diye belirtmektedir. Nasıl okunacak, ne için okunacak, nasıl işe yarayacak ve ne kadar dua var konusunda da bilgi vermektedir. Uygulamalar için etkili dua var;

resim-1460

Anlamı ve önemi;

Sonsuz kerem ve rahmet eden Allah ‘ın adıyla (okumaya başlıyorum.) (Biz her çağın müslümanına şöyle diyoruz) De ki: Mahlûkların Rabbine sığınmayı dilerim. (Yani) O’nun yarattıklarının (iç ve dış) kötülüğünden, Karanlıklar meydana getiren ve ortalığı karanlıklara boğanın kötülüğünden, (İnsanlar arasındaki) bağları (koparmak için) üfürenlerin kötülüğünden, Haset etmeye girişen hasetçinin kötülüğünden, (Allah’a sığınırım)

Kötü uygulamalardan kurtulmak için diğer bir dua daha var, var olan bu dua;

resim-1461

Anlamı ve önemi;

De ki: sığınırım ben insanların Rabbine, İnsanların Melikine [mutlak sahip ve hâkimine], İnsanların İlahına. O sinsi vesvesenin şerrinden, O ki insanların göğüslerine (kötü düşünceler)fısıldar. Gerek cinlerden, gerek insanlardan, bütün vesvesecilerin şerrinden Allah’a sığınırım!

1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 1,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.