Büyü Yapan Kişi Nasıl Anlaşılır ve Büyüden Korunmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Büyüye maruz kalan kişilerde belli başlı değişimler meydana gelir. Bu belirtiler neticesinde kişilerdeki büyülerin ne olduğunu anlamak için medyumlardan yardım alınması gerekir.

Büyü Yapan Kişi Nasıl Anlaşılır ve Belirtileri

resim-1772

Büyü yapanın kim olduğunu nasıl anlarız, bunun belli başlı testler yapılabilir. Bunun aşağıda bulunan ayetleri her bir tanesini 40 ila 50 kez okumak gerekir. Bu ayetlerin okunmasından sonra içinizde daralma, sıkıntı, heyecan ve bedende belli başlı bölgelerde uyuşmalar, baş ağrısı, ağlama, titreme vb şeyler meydana geliyorsa sorun mevcut demektir. Bir kişi üzerinde büyü var olup olmadığının tespiti için yukarıdaki sıkıntılardan en az 4 tanesinin yaşanması gerekir. Bu belirtiler mevcutsa kendinizde büyü ya da cin olduğunu anlayabilirsiniz. Bu ayetlerin okunması esnasında her insanda sıkıntı ve daralmalar meydana gelmez. Bu sorunlar meydana gelmiyorsa sizde herhangi bir sorun mevcut değildir.  Büyü yapanlara ve var olan cinlere karşı Kuranı Kerim dışından herhangi bir yol düşünülmelidir. Kuranı Kerim dışında herhangi bir şeyle bu tarz varlıklardan kurtulmak kesinlikle mümkün değildir. Başka uygulamalar ile aşk ya da farklı büyü yapanların yaptıklarını bozmak mümkün olmayacağı gibi başınıza farklı dertlerin açılmasına da yol açabilir. Aşk ya da farklı büyü yapanların büyülerin var olup olmadığını anlamak adına okunacak olan ayetler;

 • Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
 • Ve imma yenzeğanneke mineş şeytani nezğun festeiz billah İnnehu semiun alim.
 • E yahsebü el ley yakdira aleyhi ehad.
 • Ve lâ tettebiû hutuvâtiş şeytân* innehû lekum aduvvum mubin.
 • Rabbehu enni messeniyeş şeytani bir nusbiv ve azab.
 • İnne keydeş şeytani kâne daıyfa.
 • Ve le kad alimetil cinnetü innehum le muhdarun.
 • Zuk inneke entel aziyzül keriym
 • Ve kur Rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyn Ve euzu bike Rabbi ey yahdurun.
 • Ve hıfzam min külli şeytanim marid.

Eve Büyü Yapan Nasıl Anlaşılır?

resim-1773

Eve ya da kişiye kimin büyü yaptığını anlamak adına öncelikli olarak var olup olmadığını tespit etmek gerekir. bu tespitin yapılmasından sonra konusunda uzman olan bir medyum ya da hoca kimin yaptığı ile alakalı olarak detaylı bilgi verecektir. Evde büyü olduğunu nasıl anlarız ve belirtileri nelerdir, eve yapılan büyü için büyü maddesinin bulunması gerekir. Bu maddenin bulunmasından sonra uzman bir medyum büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozmak için büyü yapılan kişinin üstüne okuma yapılması gerekir. Kişiye musallat edilmiş cinlerin yakılması gerekir. Zaten ev içine yapılan büyülerden sonra kişilerde davranış değişimleri, ev içinde huzursuzluklar, mutsuzluklar ve kavgalar başlar. Bu tarz uygulamalar genelde karı koca arasını bozmak adına yapılır. Yapılmış olan büyülerin etkilerini azaltmak için ve yok etek için aşağıda bulunan sureler okunmalıdır. Bunlardan herhangi biri seçilerek her gün düzenli şekilde okunmalıdır.

 • Fatiha Suresi 41 defa okunur.
 • Ayetel Kürsi 50, 170 ya da 313 defa okunur.
 • Felak , Nas, Kafirun, Buruç , Zilzal, Cuma, Cin, Saffat, Rahman, Yasin, Al-i İmran ve Bakara sureleri okunur.
 • Ve nünezzilü minel Kur’an’i ma hüve şifaüv ve rahmetül lil mü’minin okunur. (İsra-82)
 • Fe in tevellev fe kul hasbiyallahu la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltu ve hübe Rabbül arşil azıym okunur.
 • Rabbehu enni messeniyed durru ve ente erhamurrahimiyn. (Enbiya-83)
 • Ve izâ merıdtü fe hüve yeşfîn\” (Şuara,80) okunur.
 • İnne ibadi leyse leke aleyhim sultan ve kefa bir rabbike vekila. (İsra -65 ) mümin olan kulların başka bir hâkimiyet altına giremeyecğini belirtir.
 • İnnemen necva mineş şeytani li yahzunkellezine amenu ve leyse bir darrihim şey’en illa bir iznillah ve alellahi fel yetevekkelun. Allah’tan gizli bir şey olamayacağını ve onun izni ile şeytanın zarar veremeyeceğinden bahseder.
 • İstahveze aleyhimüş şeytanu fe ensahum zikrallah Ulaike hızbuş şeytan Elâ inne hızbeş şeytani humul (Mücadele-19)

Bu surelerin okunması ile kendinizi büyü yapan kişiye ve yapılan uygulaya karşı korursunuz. Yalnız yapılan büyülerin mutlaka bozulması gerekir. Bozma işleminin yapılabilmesi için öncelikli olarak konusunda uzman bir medyum bulmanız gerekir. Bunun için ön araştırma yapmalı ve en kaliteli hizmeti alacağınız medyumu seçmelisiniz. Zaten medyumlar öncelikli olarak büyünün belirtileri ile alakalı olarak detaylı bir bilgi verir. bu bilgiler eşliğinde ve yapacakları işlemler ile sizde var olan sorunları tamamen ortadan kaldırır.

1 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 51 vote, average: 3,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 3,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Abdulkadir

Sürekli bitkinim eşimle tartışıyorum bazen sinirleniyorum önümü bile göremiyorum sürekli bi sıkıntıdayım hiç bişey den tat almıyorum

Eşiniz konusunda tartışmamanız amaçlı çalışmalar yapılabilir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.