Büyüden Kurtulma Yöntemleri

Günümüzde büyüye maruz kalan birçok insanın başvurduğu büyüden kurtulma yöntemleri kimi zaman net sonuçlar vererek kişileri korumaya devam eder.

Büyüden Kurtulma Teknikleri

Büyü her zaman için korkulan ve hoşlanılmayan bir meseledir. Evi ile bağlantısı olmayan, eşini kendisine bağlamak, çocuklarına ve eşine karşı ters davranan erkeği yumuşatmak, bir kadını yahut da erkeği birbirine sevdirmek, ısındırmak, kayıp olan bir eşyayı bulmak, gurbete giden bir kişinin geri dönmesini sağlamak, kısmet çözebilmek, düşmanı yenebilmek, sevdiğine karşı güzel görünmek, dil bağlamak, bir kişiyi başka bir kişiden ayırmak ve yahut soğutmak gibi konularda hemen hemen her zaman başvurulan yerlerden biri ve belki de en mühimi medyumlar veya hocalardır.

Büyüden kurtulma yöntemleri

Büyüden kurtulma yöntemleri

Bu insanların bir kısmı olumsuz işler yaparak para kazanan insanlardır. Bu kişiler kötü bir duruma düşmüş olanın kurtulması için vesile olmak yerine, kötü işler ile uğraşmaktadırlar. Maalesef ki günümüzde bazı medyumlar veya hocalar basın önünde herkes tarafından saygı görür vaziyete gelmişlerdir. Aslında hocaların görevi insanların üstünde kötü işler yapanların yaptıklarını bozmaktır.

Pasif büyü, aktif büyü, ak büyü, kara büyü, temas büyüsü, sempatik büyü, taklit büyüsü gibi büyü çeşitleri vardır. Mesela korkulan ya da hoşlanılmayan bir şahsın ölümünün istenilmesi, zararsız bir hale getirilebilmesi için taklit büyüsü yapılmaktadır. Bu büyü için o kişinin fotoğrafı yakılır. Bu büyü çeşidinde en fazla kullanılan malzeme, ölümü ya da zararı istenilen kişinin fotoğrafı veya çamurdan, ağaçtan, balmumundan yapılmış figürüdür.

Temas büyüsünde de bir insanla o insandan ayrılmış olan parçanın, tırnağının ya da saçının arasında büyü ile sempati uygulamaktır. Büyü çeşitlerinden olan ak büyü de insanların ve toplumun iyilikleri hedef alınır. Yani bu büyüyü yapanında yaptıranın da sonucu hayrınadır. Örneğin çocuklarına, eşine kayıtsız olan erkekleri evine bağlamak için, sevdiğinden karşılık görmek için, kayıp olan eşyayı bulmak için, kötü büyülerin etkisinden kurtulmak için yapılır. Bu ak büyüyü önüne gelen herkes yapamaz. Bunu yapabilmesi için Büyü Bozan Hoca veya havas ilmi ile iştigal etmesi gereklidir. Kara büyü de kötülük için yapılan bir büyü çeşididir. İnsanların hayvanlarına, evine barkına, mal ve mülküne, sağlığına, hayatına yönelmiş olan büyüdür. Dil bağlamak için yapılabilir. Bu büyüye amaç olan kişinin konuşamaz hale geleceğine inanılır.

Uyku bağlamak için de yapılır. Büyü bozulmadığı takdirde niyet edilen kişinin gözüne uyku girmez. Düşmana galip gelmek için de yapılır. Eğer düşman denilen şahıs gerçekte bir cezayı hak etmiş ise büyü olumlu yolda ilerler. Aynı zamanda hırsızın yakalanması, kaçan kişinin geri getirilmesi gibi durumlarda da yapılabilir. Babillilerden İslamiyet’e geçen bu büyü çeşidinin zararı Kur’an-ı Kerim’de dahi zikredilmektedir. Kara büyüyü yapmak bir nevi günahkârlıktır.

Büyülerin etkisinden kurtulmak için birtakım yöntem ve teknikler vardır. Bunlardan bazıları ise şunlardır: sabah akşam okunması gereken sureler, bir miktar suya okunan sureler, sedir ağacının yeşil yaprağından yedi tanesini iki taş arasında ezip su ile karıştırmak ve üzerine bazı sureleri okumak, bu sudan üç yudum içmek geri kalanla da üzerine su eklenerek gusledilmek, mesela üç kere salavatı şerife okumak, nas sureleri okuyup hastanın veya kendi üzerine üflemek, ayet-el kursi, fatiha, ihlas surelerini okumak. Bunların dışında biraz da sabırlı olmak yeterlidir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.