Kaybolan Yada Çalınan Eşyayı Geri Getirme Büyüsü


Günümüzde etkili bir şekilde kullanılan büyüler arasında çalınan ya da kaybolan bir eşyayı geri getirme büyüleri de sıklıkla başvurulan büyü çeşitlerinden biridir. Bu yazımızda büyünün detaylarını aktarıyor olacağız.

Çalınan Eşyayı Geri Getirme

43-1Bu büyünün pek çok farklı yapılış çeşidi bulunuyor. Şimdi sizlere bu büyüleri tek tek anlatıyoruz. Yazımızın devamında maddeler halinde okuyabilirsiniz.

  • 3 adet muma 41 kez ‘Veddua’ suresini okuduktan sonra mumları yakınız. Sureyi okurken ve mumları da yakarken ‘bu mum yanıp eridiği gibi ….. eşyayı çalan getirmezse bu surenin hakkı için yanıp erisin’ denir.
  • 40 tane ufak taşa yine 40 kez ‘Veddua’ suresi okunur. Bu taşlar yeni bir çömlek içerisinde bırakılır ve su ile doldurulur. Daha sonra ise su bitene kadar taşlar kaynatılır ve çömlekle birlikte gömülür. Taş yerine nohutta kullanabilirsiniz.
  • 10 adet siyah nohut alınarak ve bu nohutlara niyet edilerek her nohuta 10 adet ‘Tebbet’ suresi okunur. 1000 sayısına varıldığında nohutları bir sirke şişesine bırakıp ağzını kapatınız ve karanlık bir yerde saklayınız. Daha sonra kaybolan malınız geri gelecektir.
  • Çalınan ya da kaybolan eşyanızın kaybolduğu yerde durarak ‘Tarık’ suresini sesli bir şekilde 40 defa okuyunuz. Daha sonra duanızı edip kaybolan eşyanızın yerini rüyanızda görebilir ya da geri gelebilir.
  • Bir diğer uygulamada ise 48 adet siyah nohutun üzerine besmelesiz bir şekilde ‘Tebbet’ suresi okunur ve ağzı dar bir şişeye bırakılır. Bu şişenin içerisine de sirke doldurup ağzı mantar yardımıyla kapatılır. Kaybolan ya da çalınan eşyanızın bulunduğu yerin üzerine siyah bir bez ile bırakılır. Nohutlar şişede şiştikçe hırsızında gözü şişecektir. Malı getirmeyen hırsız zamanla kör olur.

Bu uygulamaların yanında bir de hırsıza karşı yapılacak büyüler vardır. Az önce belirtilen siyah nohut büyüsü dışında farklı uygulamalar da bulunmaktadır.

Hırsız için en fazla kullanılan uygulama 40 adet nohut üzerine 40 kez ‘Veddua’ suresinin okunup kaynatılarak çömleği toprağa gömme uygulamasıdır. Bu sayede hırsız eğer çaldığı malları getiremezse kahrolacaktır.

Bir diğer uygulamada ise hırsızı bulmak için Yasin Suresi günde 7 kez okunur ve 7 gün buna devam edilir. 7.günün sonunda ise hırsız ortaya çıkar ve kaybolan eşyanız var ise onunla birlikte gelir.

Bu uygulamalar ile hırsızlardan etkili bir şekilde korunabilir ve bu gibi olayların yaşanmamasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde kaybolan eşyayı bulma büyüleri oldukça etkilidir ve medyumlar tarafından da yaptırılabilir. Büyüler bu konuda oldukça etkilidir ve çalınan eşyalarınızın gelmesi için sıklıkla yapılabilir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz


© Falcibaba.com 2017. Tüm hakları saklıdır.