Kaybolan Yada Çalınan Eşyayı Geri Getirme Büyüsü

Günümüzde etkili bir şekilde kullanılan büyüler arasında çalınan ya da kaybolan bir eşyayı geri getirme büyüleri de sıklıkla başvurulan büyü çeşitlerinden biridir. Bu yazımızda büyünün detaylarını aktarıyor olacağız.

Çalınan Eşyayı Geri Getirme

43-1 Bu büyünün pek çok farklı yapılış çeşidi bulunuyor. Şimdi sizlere bu büyüleri tek tek anlatıyoruz. Yazımızın devamında maddeler halinde okuyabilirsiniz.

  • 3 adet muma 41 kez ‘Veddua’ suresini okuduktan sonra mumları yakınız. Sureyi okurken ve mumları da yakarken ‘bu mum yanıp eridiği gibi ….. eşyayı çalan getirmezse bu surenin hakkı için yanıp erisin’ denir.
  • 40 tane ufak taşa yine 40 kez ‘Veddua’ suresi okunur. Bu taşlar yeni bir çömlek içerisinde bırakılır ve su ile doldurulur. Daha sonra ise su bitene kadar taşlar kaynatılır ve çömlekle birlikte gömülür. Taş yerine nohutta kullanabilirsiniz.
  • 10 adet siyah nohut alınarak ve bu nohutlara niyet edilerek her nohuta 10 adet ‘Tebbet’ suresi okunur. 1000 sayısına varıldığında nohutları bir sirke şişesine bırakıp ağzını kapatınız ve karanlık bir yerde saklayınız. Daha sonra kaybolan malınız geri gelecektir.
  • Çalınan ya da kaybolan eşyanızın kaybolduğu yerde durarak ‘Tarık’ suresini sesli bir şekilde 40 defa okuyunuz. Daha sonra duanızı edip kaybolan eşyanızın yerini rüyanızda görebilir ya da geri gelebilir.
  • Bir diğer uygulamada ise 48 adet siyah nohutun üzerine besmelesiz bir şekilde ‘Tebbet’ suresi okunur ve ağzı dar bir şişeye bırakılır. Bu şişenin içerisine de sirke doldurup ağzı mantar yardımıyla kapatılır. Kaybolan ya da çalınan eşyanızın bulunduğu yerin üzerine siyah bir bez ile bırakılır. Nohutlar şişede şiştikçe hırsızında gözü şişecektir. Malı getirmeyen hırsız zamanla kör olur.

Bu uygulamaların yanında bir de hırsıza karşı yapılacak büyüler vardır. Az önce belirtilen siyah nohut büyüsü dışında farklı uygulamalar da bulunmaktadır.

Hırsız için en fazla kullanılan uygulama 40 adet nohut üzerine 40 kez ‘Veddua’ suresinin okunup kaynatılarak çömleği toprağa gömme uygulamasıdır. Bu sayede hırsız eğer çaldığı malları getiremezse kahrolacaktır.

Bir diğer uygulamada ise hırsızı bulmak için Yasin Suresi günde 7 kez okunur ve 7 gün buna devam edilir. 7.günün sonunda ise hırsız ortaya çıkar ve kaybolan eşyanız var ise onunla birlikte gelir.

Bu uygulamalar ile hırsızlardan etkili bir şekilde korunabilir ve bu gibi olayların yaşanmamasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde kaybolan eşyayı bulma büyüleri oldukça etkilidir ve medyumlar tarafından da yaptırılabilir. Büyüler bu konuda oldukça etkilidir ve çalınan eşyalarınızın gelmesi için sıklıkla yapılabilir.

2 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 52 votes, average: 4,50 out of 5 (2 Oy, Ortalama: 4,50 Toplam 5, Oy)
Loading...
Tuğba

2 gun once evimize hirsiz girdi para altin ne carsa goturdu esimin sermayesi ya ekmek alcak para bile birakmadi nasil bulurum kesin olarak bilen biridir yerini ev dagitilmamis eliyle koymus gibi sandik kirilmis canta flan kurcalanmis acil lütfen

Konuyla ilgili gerekli savcılık en yakın karakola başvurmanızı öneririm bu konu alanım değildir yardımcı olamıyorum
Sefa

Selamun aleykum ben 2 yil biriktirdiğim parayla fotgraf makinesi aldım ve iş yerine koydum gizli bir yerdeydi çalan çalışanlardan biri olması lazım bunun için bir öneriniz varmı ?

Aleyküm selam bu konuyla ilgili yakınınızda birinden destek almanız daha uygun olacaktır.
Mazlum

bizim işimiz odun kırmak odun kesme makinlerimi caldılar elektirik kablolarını caldılar 10 bin tl zararım var onlar olmadan eve ekmek götüremem o malzemler cok bahlı nasıl bula bilirim bunun icin bir buyu varmı yardım ederseniz cok sevinirim herkeze gecmiş olsun :( :(

Merhabalar, yakınınızda birinden destek almanız daha uygun olacaktır.
Tugba

Dün telefonumu çaldırdım. Kamera kaydında 10-12 yaşlarında bir çocuk olduğu görüldü. Polise savcıya başvurdum. Pişman olup geri getirmesini istiyorum. Bu nohut büyüsü açıkçası beni korkuttu. Geri getirdiğinde ne yapmamız lazım geri çıkarıp çöpe mi atılacak. Yardımcı olun Allah rızası için her şeyim tüm çalışmalarım telefonumdaydı para biriktirip aldım her gün ağlıyorum Allah herkese yardımcı olsun kayıplarına kavuştursun.

Tuğba hanım merhaba,

Öncelikli olarak geçmiş olsun. Emek vererek elde edilen kazançlar ve alınan eşyalar herkes için çok önemlidir. Bunun üzüntüsünü yaşamak ise insana sıkıntı verir. Nohut büyüsü hırsızlar için en fazla uygulanan büyü türüdür. Bu uygulama 40 adet nohut üzerine 40 kez ‘Veddua’ suresinin okunup kaynatılarak çömleği toprağa gömme uygulamasıdır. yani toprağa gömmeniz gerekir. Çöpe atmamalısınız.

Gülümser

Kızım 100 bin TL ile bir gazinoya ortak oldu sonra onu kovmuşlar tehdit etmişler para onlarda kaldı nasıl alabilirim? Gaziantep de bir gazino buna büyü yapabilir miyim? Önerdiğiniz büyülerden mafya gibi birisiymiş parayı alan ne olursunuz yardımcı olun bakıcılık yaparak kazandım o parayı ben 55 yaşındayım.

Gülümser hanım merhaba,

Sizin sorununuz büyü ile alakalı değil, daha çok hukuki açıdan halledilecek bir durum gibi duruyor. Size tavsiyem karşı taraf ile ortak bir yol bulmaya çalışmanızdır.

Muhammed

Selamun aleykum ben bankada calisiyorum kasada 450 tl açık verdim fakat bulamadik bunun ilgili bana yardimci olurmusunuz asgari ücretle çaliyorum bütçemi le iliskimi sarsacak durumun içinde kala kaldim.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.