Canbar Büyüsü nedir ve etkileri nelerdir

Daha çok genç yaştaki âşıkların tercih ettiği canbar büyüsü ciddi anlamda bir aşk büyüsüdür. Hepimizin gençlik dönemlerinde yaşamak istediği aşklar olmuştur. Zorlu bir dönemde böyle bir durumu yaşayan kişiler canbar büyüsü ile artık bu kötü durumdan kurtulabilir.

Canbar Büyüsü

Bu büyü etkisini oldukça çabuk gösteren ve hemen hemen herkesin yaptırabileceği bir büyüdür. Son zamanlarda internet üzerinden de bu konuda yalan yanlış birçok bilgi paylaşımı bulunuyor.

Sizler için canbar büyüsü hakkındaki çeşitlerini, aşk büyülerini, etkilerini ve bu büyünün nasıl bozulacağını anlatıyor olacağız. Yazımızın devamından takip edebilirsiniz.

Bir Asya büyüsü olan Canbar, en etkili aşk büyülerinden biridir. Bozulması da çok zordur. Aşk büyüsünü ayrıca bozmak için yapanların bu büyüyü yaparken başarılı olmadıkları da biliniyor. Aşk büyüsünü bozanlar için canbar aşk büyüsü karşısında zorlanan birçok insan bulunur.

%100 etkili olduğu söylenen bu büyü çok eski zamanlardan beri yapılmaktadır. Kolay bir aşk büyüsü olması sebebiyle ve en etkili sonuçları beraberinde getirdiği için canbar adı verilmiştir.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur?

Çok güçlü ve etkili olan bu aşk büyüsü için gerekli malzemeler kolaylıkla temin edilebilmektedir. Ayrıca bu işi çok iyi bilen biri tarafından yapılması önerilmektedir. Bu yüzden de ilk olarak gerekli araştırmalarınızı yapmalı ve daha sonra uygulamaya geçmelisiniz. Bu büyüyü yapmak için 1 adet tabak büyüklüğünde ince bir deri tabakası alınır ve işlemlere başlanır.

İnce deri tabakası bulamayanlar için kâğıt ve kumaş parçaları da önerilmektedir. Deri tabakası, tabak tersine çevrilerek ve kenarlarından derinin üzerine kalem yardımıyla bir çember çizilir.

Çizilen bu çember üzerinden deri tabakası daire şeklinde kesilmelidir. Daha sonra bir boy küçük tabak daha alınır ve bu tabak tersine çevrilerek kenarlarından deri üzerine bir çember daha çizilmektedir. Çizilen bu çember ortalanır ve su bardağı ağzı ile birlikte iç içe geçirilmiş 2 adet çember daha çizilir.

Bu çemberlerin iç içe geçtiği alan içine de âşık olması istenilen kişiyle büyü yaptıran kişinin isimleri yazılır. Bu isimler birbirine bitişik olarak ve el yazısı şeklinde harflerinde birbirine değmesi amaçlanarak yazılmalıdır. Ayrıca bu yazılar çember çizgilerine değmemeli.

Çok eski bir aşk büyüsü olduğu için bu nedenle yazı ve çemberlerin çini mürekkebi olması tavsiye ediliyor. Daire şeklinde ve deri üzerine hazırlanarak bitirilmiş olan bu büyü temiz bir yerde saklamak da önemlidir.

Güneş tam olarak doğmadan önce sessiz ve sakin bir yerde düz bir zemine bırakılır. Merkezde bulunan yazı net bir şekilde görülecek bir mesafeden bu yazıya odaklanarak 160 defa ‘Canbar’ söylenir. Son olarak da âşık edilecek kişinin ismi ve anne ismi ile beraber 40 kez anılmalıdır. 20 gün boyunca bu işlemler tekrarlandıktan sonra sonuçlar da ortaya çıkmaya başlayacaktır ve büyüyü yapan kişi, dilediği kişiye kavuşacaktır.

Büyünün bozulması için büyü iptali yapılmalıdır. Bu sayede kişinin üzerindeki sihir ve enerjiler temizlenir. Tesiri kuvvetli olan bir büyü olduğu için uzman medyumlardan yardım alınarak ve kalıcı olarak iptal etmek mümkündür.

Canbar Büyüsünün Etkileri

Büyü yaptırılan kişi, bu durumun etkisinden çıkamaz. Daha sonra saatlerce sizinle konuşmak ister ve sesinizi duyunca ferahlık duygusuna kapılır. Yapılan kişi büyünün etkisinde olduğu için ayrı olan çiftlerde kişiyi arayacak ve onunla barışacaktır. Var olan tüm kinleri de ortadan kaybolacak ve ömür boyu sevdiğinin sözünden çıkmayacaktır.

Büyünün sonuç alma süresi ise 1 ile 2 hafta arasında değişiyor. Kişiye özel bir büyü olduğu için bu süre oldukça doğaldır. Bu büyüde en önemli husus ise; büyüyü yaptıran kişinin herhangi bir kaygıya düşmemesi gerektiğidir. Etkisini tam olarak görebilmek adına büyüye kesinlikle inanılması gerekir. Bu büyü, Sebepsiz ayrılan kişiler ya da aileleri yüzünden ayrılmış âşıklara daha çok tercih edilmektedir.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...
Sesim

arkadaslar ben bırcok medyum tarafından dolandırıldım ama en son dogrumedyum hocama guvendım ve 18 gunde sonuc aldım allah ondan bınkez razı olsun banada sonuc aldıgı bı musterısı önerdı sagolsun numarası dogru medyum hoca 0546 484 31 66

Adnan

Hocam ben eşimin ve çocuklarimin geri gelmesini istiyorum ne yapabilirim yardımcı olun bana,konu çok uzun, iletişim numaranız varsa bana yollayın ben arayayim,veya söz bana mesaj atın ben arayayim.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.