Canbar Aşk Büyüsü Hangi Aşamalar Dahilinde Yapılmaktadır?

Canbar aşk büyüsü yapılması için uygulamanın detaylarının hepsinin en ince ayrıntısına kadar bilinmesi gerekir. Aksi takdirde büyü tutmaz ve daha kötü etkilerin ortaya çıkmasına neden olur.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır Ve Hangi Aşamalardan Oluşur?

resim-1614

Canbar büyüsü yapımı için öncelikli olarak gusül abdesti alınır ve ardından 4 rekât hacet namazı kılımı yapılır. Canbar aşk büyüsü için gusül abdesti alınıp namaz kalındıktan sonra 999 defa \”Ya Şedidel Batşi\” esması okunmalıdır. Büyünün devamı için heykel ya da bir resim kullanımı yapılmalıdır. Doğal olan objeler her daim el emeği olarak kabul edilir. Temiz beyaz bir kâğıdın üzerine âşık olmasını istediğiniz kişinin resmi çizilir. Çizilen resminin illaki benzemesinin gereği bulunmaz. Resmin düzgün hatlara sahip olması yeterlidir. Yani kişiyi temsil etmesi adına kullanılmalıdır. Canbar aşk büyüsü için resim yerine çamur ya da balmumu kullanılarak heykelde yapılabilir. Heykelin de iddialı bir tasarıma sahip olmasına gerek bulunmamaktadır. Aşık olmasını istediğiniz kişinin heykeli ya da resminin yanında kendi resminiz ya da heykelinizde olmalıdır. Hazırlanmış olan resimlerin göbek bölgesinin üzerine Canbar aşk büyüsü için anne ismi ve aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini yazmalısınız. Kendi reminize de aynı uygulamayı yapmalısınız. Bu işlemin bitmesinden sonra içten ve derinden euzü besmele çekilir. Ardından \”Ya Vedûd\” ism-i şerifini 1000 defa okunmalıdır. Okunacak her \”Ya Vedûd\” ism-i şeriften önce euzü besmele de söylenmelidir. Yani sonuçta 1000 adet euzü besleme ve 1000 adet \”Ya Vedûd\” ism-i şerifi okunur. \”Ya Vedûd\” ism-i şerifi Allah’ın adları arasında sevda ve aşkı anlatan en önemli isimdir. 1000 defa \”Ya Vedûd\” ism-i şerifi ve besmelenin okunmasından sonra içten gelecek olan sıcak nefes ile resimlere tam olarak 99 kez üflenir. Bu üfleme işlemi içten gelen bir aşk ile yapılmalıdır. Ardından 1000 defa \”Ya Habib\” adı okunmalıdır ve uygulama tekrarlanmalıdır. Yapılacak olan uygulamada 1000 adet euzü besleme ve 1000 adet \”Ya Habib\” okunur ve resme 99 kez üflenir. Ardından aşağıdaki cümleler temiz bir kâğıdın üzerine yazılır ve resimlerin altına yapıştırılır.

 Ey Allah`ım her çeşit yaratığı ve insanoğlunu yaratan, bu iki insanı birbirine yazdır. Karşıdakinin bu şekilde bilmesine ve bu şekilde davranmasına olanak sağlar.

Ardından resimler evde görülen bir bölgeye asılı ve 1 hafta bekletilir. Bekleme süresi boyunca el sürülmez. Ardından resim olduğu yerden euzü besleme yardımı ile indirilir.

Canbar Aşk Büyüsü Hakkında Uyarı

resim-1615

Canbar aşk büyüsü ya da canbar aşk duası ruhsal anlamda enerji sağladığı için dikkatli ve özenli şekilde uygulanmalıdır. Canbar aşk büyüsü kapsamında yapılacak olan işlemlerin hepsi detaylı şekilde incelenmelidir. Bu uygulamada gösterilecek olan özen ve okunacak olan canbar aşk duası eksiksiz şekilde okunmalıdır. Özellikle sayılar konusunda dikkatli olunmalıdır. Sayıların eksik ya da fazla okunmaması çok önemlidir. Sayıların eksik ya da fazla okunması, isimlerin yanlış şekilde telafuz edilmesi kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. Bundan kaynaklı olara büyü işlemlerinin tamamının tüm detayları iyice öğrenilmelidir. İyice öğrenmeden büyüyü yapmamak gerekir. Ayrıca büyünün yanlış yapılması yapan kişiye olumsuz etkiler yaratır. Olumsuz etkiler zaman içinde kişileri huzursuz etmeye başlar. Canbar aşk büyüsü ile karşı karşıya kalan kişilerin bu konuda bir uzmandan yardım alması gerekir.  Bozma işlemleri her daim konusunda tecrübeli olan medyumlar ve hocalar tarafından yapılmalıdır. Bozma işlemlerinde uzman ve tecrübeli olan hocalar dualardan yardım alacaktır. Duaların eksiksiz okunmasından sonra büyü bozumu yapılır.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.