Düşünce Gücü İle Yaşamınızı Farklılaştırın

Düşünce gücü ve bilinçaltını temizlemek ile yaşamınıza sağlık, mutluluki rahatlık, başarı ve huzuru hemen katabilirsiniz. bunun için olumlu düşünmek yeterlidir.

Düşünce Gücü

Düşünce gücü kişilerin kendilerinin zihinlerinin gerçeklerlerini ortaya çıkartma kapasitesidir. Çevresel, sosyal ve kendi gerçeklerlerini ortaya çıkartmalarıdır. Düşünce gücünün temelinde iradenin tün zamana, tüm mekâna ve tüm çevreye karşı şekillenmesi yatmaktadır.

Telekinezi

Telekinezi

Bu konuda en önemli unsur ve etken insanların kendileridir. Düşünce gücü ve düşünce gücü teknikleri insanlara sunulmuş olan bir hediyedir. Bu hediye insanların yaşamlarını kolaylaştırırken en doğru şekilde kullanılmazsa çevreye, kişilerin kendilerine ve yaşamda bulunan diğer etkenlere zarar verebilir. Bazı düşünürler ve araştırmacılar düşünce gücünü iki ucu keskin olan bir bıçağa benzetmektedir. Bu benzetme sonucunda olumlu ve olumsuz kullanma da ortaya çıkabilir.

Düşünce gücü ile ortaya çıkartılacak olan her türlü etki yine bu gücün farkında lığından ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkacak olan farkındalık kişilerin yaşamlarında bulunan ve zihinlerinde bulunan gerçeklere bilinçleri ile ulaşması sonucunda ortaya çıkaktadır. Farkındalığını ortaya koyabilecek olan kişiler bilinçlerine düşünce gücü ile müdahale edebilir ve amacı olan her şeye kolay bir şekilde zemin hazırlayarak ulaşabilir. Burada önemli olan farkındalığı fark etmektir.

Düşünce Gücü Kullanmak İçin Yapılması Gerekenler

  • İnsanların vücudunu farklı ve yeni yöntemler ile sınaması gerekir.
  • Buzdolabını açın ve içinde bulunan yiyeceklere göz gezdirin.
  • Normal zamanda eleştirdiğiniz, hareketlerinizi sınadığınız kişiye ya da kişilere karşı iltifatta bulunun ve bunun için çaba gösterin.
  • Kendinizi kötü hissettiğinizde, moralsiz hissettiğinizde yaşamınız boyunca en çok istediğiniz şeyleri düşünün ve bunlar için yapmanız gerekenleri tekrardan gözden geçirin.
  • Her gün bir birey olarak kendinizi bir başka kişinin yerine koyun ve düşünün.
  • Günlük yaşamınıza ayak uydurmak ve esneklik kazandırmak amaçlı olarak her güne farklı bir aktivite koyun.
  • Her gün ve her saat başında bir gün önce ve bir saat önce neler olduğunu şöylece bir gözden geçirin.

Düşünce Gücü İle Cisimleri Hareket Ettirme

Düşünce gücü ile cisimleri hareket ettirme hemen hemen her insanda olan bir yetenektir. Bu olay bir mucize değildir, bunu yapmak için yapılması gereken tek şey inanmak ve kendine güvenmektir. Düşünce gücü yardımı ile cisimleri oldukları yerden hareket ettirerek doğal olan bir yetenektir ve burada önemli olan tek şey bu beceriyi öğrenmektir. Cisimleri oldukları yerden hareket ettire olayı düşünce, beyin, bilinç ve inanç dörtlüsü sonucu ortaya çıkmaktadır.

Düşünce Gücü İle Yapılabilecekler Arasında

Düşünce Gücü ile Yanma Olmayan Parmaklarda Su Toplaması

Nörolog olan Dr. Marjolein Kammers ile çalışma ekibi yapmış olduğu bazı ısı çalışmaları sonucunda farklı ısılarda olan 3 ayrı suya 3 parmak değdirmiştir. Bu 3 sudan 2 tanesi soğuk olduğu halde deneme yapılan kişiler 3 tane parmağında yandığını hissetmiştir. Hatta düşünce gücünün oluşturmuş olduğu olumsuzluklar sonucunda su toplama olmayan parmaklarda bile su toplayabilir.

Düşünce Gücü Ağrı Kesici midir

Tıp dünyasında da ağrı kontrolünün, ağrı kesici ilaçlar dışında düşünce gücü ile kesilebilme esası da bulunmaktadır. Ayriyeten ameliyatlar ve kazalar sonucunda kaybedilmiş olan uzuvların halen ağrıdığını hissetmek fiziksel açıdan aktivitelerin yanı sıra düşünce gücü ile ortaya çıkmış olan fantom ağrı olarak ortaya çıkmaktadır. Tıp dilinde de bu ağrılar merkezi ağrı olarak nitelendirilir.

Hastalanmaya Gücün Bulunuyorsa, İyileşmeye de Gücün Vardır

İnsanların düşünce gücü sonucunda kendilerini hasta yapabildikleri ve yine düşünce gücü yardımı ile hastalıktan kolay ve basit bir şekilde kurtulabildikleri bilinmektedir.

Düşünce Gücü İle Bolluk ve Zenginlik

Bolluk içinde ve zenginlik içinde yaşamayı herkes ister. B unu elde etmek kolay bir işlem sonucu ortaya çıkabilmektedir. İnsanların en doğru onaylamalar sonucunda zenginliğe ya da başka bir hedefe ulaşması bilinçaltını temizlemesi sonucu ortaya çıkacaktır.

Düşünce Gücü İle Sağlık ve Huzur

Sağlık ve huzuru bir arada yakalamak için ilk olarak gevşemeniz gerekmektedir. Unutmayın gergin şekilde uyuyan kişiler oldukça gergin şekilde uyanırlar. Kolunuzdan kol saatinizi çıkartıp bir kenara bırakırcasına var olan olumsuz düşüncelerinizi, gün içinde oluşan olumsuz düşüncelerinizi, olumsuz olaylarınızı ve olumsuz durumlarınızı çıkartıp bir kenara atmanız gerekir. Bu anlamda kendinize zaman ayırmak oldukça önemlidir. Her insan değerlidir ve şımartılmayı hak eder. İnsanların rahatlaması ve huzura ulaşması zihinsel açıdan dengeyi sağlamayı ile ortaya çıkacaktır.

Dengeyi sağlayan her insan sağlıklıdır. Denge sahibi olan kişilerin hayat ile uyumsuzlukları oluşmaz. İnsanların içsel dengeleri bir başka kişi tarafından oluşturulmaz ve insanlar bu dengelerini kendileri oluşturur. Bir insanın gün içinde kendi kendine imkân buldukça mutluyum, sağlıklıyım ve huzurluyum demesi gerekir.

Bu söylemler insanların içsel açıdan denge kurması konusunda fazlasıyla yardımcı olur. Dengeli olan bir gün her daim dengeli bir geceyi ve dengeli bir yaşamı getirecektir ve bunun sonucunda sağlık ve huzur gelecektir. İnsanlar her daim düşüncelerine göre yaşamaktadır.

Bilinçaltının Var Olan Önemi

Bilinçaltı uyanık olduğu sürece işlev görmektedir ve farkındalık içinde kullanılır. İnsanların düşüncesinin bilinçaltı bölümünde yer alan işlevleri uyuma esnasında bile yani kesintiye uğramadan sürmektedir. Bilinçaltı insanların vücut fonksiyonlarını da düzene sokmaktadır. İnsanları vücutlarını düşünmeden kaynaklı olarak rahat şekilde bıraktıklarında bilinçaltı da hemen devreye girmektedir. Bilinçaltı insan vücudunu kusursuz ve tam anlamı ile yönetmek için ne yapmasını gerektiğini en iyi şekilde bilmektedir.

Yani bilinçaltının temiz olması ve berrak olması insan vücudu için oldukça önemli olan bir detaydır. İnsanların bilinçaltını tanıması ve onu istediği şekilde yönetmesi kolaydır, ona karşı iletmiş olduğuz düşünceler ve duygular sonucunda uygulama yapar.

Bundan dolayı bilinçaltına iletilen her olumsuz düşünce insan vücudunu her daim kötü şekilde etkilemektedir. Seçimleri en akıllı şekilde yapmak ve bu seçimleri yaparken ani şekilde karar vermek oldukça önemli detaylardandır. Yapılacak olan yanlış seçimler ve alınacak olan yanlış kararlar sonucunda insanlar bilinçaltına oldukça zararlı ve kötü olan emirler verir. Verilen bu emirler sonucunda sağlık, mutsuzluk, başarısızlık ve huzursuzluk gelmektedir.

Bunları göz önüne almalı ve yaşam boyunca alınacak olan kararlarda ve yapılacak olan seçimlerde dikkatli olmalıdır.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.