En Etkili Aşık Etme Büyüleri ve Tarifleri

Sevdiğiniz kişiyi aşık etmek ve gözünün sizden başkasını görmemesini istiyorsanız artık aşık etme büyülerini kullanmaktan başka çareniz kalmamış demektir.

Aşık Etmek için Uygun Büyüler

Aşk duaları Elde etmek istediğiniz bir kişiye karşı bir çareniz kalmadıysa aşık etme büyüsü tam da aradığınız şey olabilir. Oldukça etkili ve hızlı bir şekilde işleyen aşık etme büyüleri birbirinden farklı yöntemler ile uygulanabilmektedir. Birçok kişi tam anlamı ile öğrenmeden ve yarım yamalak yaptığı için uygun sonuçlar alamasa da tam anlamı ile uygulanan bir aşk büyüsünün geri dönüşü yoktur.

Mum büyüsü, düğüm atarak aşık etme büyüsü gibi daha önceden de çoğu kişinin uygulayarak sonuç aldığı büyüler bulunmaktadır. Birçok bilgi kirliliğinden dolayı etrafta çeşitli büyüler olsa da düğüm atarak aşık etme ve mum büyüsü gibi kesin sonuç veren büyüler tercih edildiğinde sonuç çok daha keskin olacaktır. Öte yandan kuvvetli aşk büyüsü, kadını celb etme ve erkeği celb etme büyüleri de aşık etmek için uygun büyüler arasındadır. Bu büyülerden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Kırmızı Mum ile Aşık Etme Büyüsü

Büyüyü yapacak olan kişi öncelikle kendisi bir süreç belirlemelidir. Örneğin 7 gün içerisinde erkeğimin bana aşık olmasını istiyorum diyerek niyet etmeli ve daha sonra mümkün olduğunca uzun bir kırmızı mum bularak ilk geceden başlamalıdır. İlk gece mumun üzerine istenilen kişinin ve annesinin adı Arapça yazıldıktan sonra çeşitli esma ve dualar okunmalı ve istenilen kişinin adı sürekli tekrar edilmelidir. 7 gün boyunca bu şekilde devam edildikten sonra mumun eriyen parçaları kimsenin göremeyeceği ve etki edemeyeceği bir yere saklanmalıdır. Toprağın altına, akarsuya ya da asla bulunamayacak bir yere saklanması uygundur. 7. Günün sonunda istenilen kişide değişik tavırların başlaması büyünün geçerli olduğunu ortaya çıkaracaktır. Kocayı aşık etme büyüsü isteyen bir kişi için oldukça uygundur.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsü

Öncelikle bir pamuk ipliği bulmanız gerekmektedir. 40 Santim uzunluğunda olması yeterli olacaktır. Pamuk ipliğine bir düğüm attıktan sonra fazla sıkmadan dudağınıza yakınlaştırmanız ve bir Fatiha okumanız gerekmektedir. Daha sonra bir Ayet El Kursi, üç defa İhlas ve üc defa Tebbet suresini sırası ile ipe okuyunuz. Ardından 11 defa ard arda sevdiğiniz kişinin ismini söylerek ” O ismin ” kalbini kendime bağladım demelisiniz. Bilinçsiz ve eksiksiz yapmanız halinde kesin sonuç verme olasılığı oldukça yüksek bir büyüdür. Erkeği aşık etme büyüsü olarak bilinir ancak kadınlara karşı da işe yaradığı görülmüştür.

Sevdiğin Kişiyi Köpek Gibi Bağlamak İçin Yapılan Büyü

Sevdiğini aşık etme büyüsü olarak net ifade ile köpek etme büyüsü olarak ortaya çıkmıştır. Aşağıda verilen duayı sevdiğiniz ve büyüyü yapmak istediğiniz kişinin evinin dört bir tarafında durarak kağıda yazmanız gerekmektedir.

dua

Daha sonra bu kağıtları sevdiğiniz kişinin, kocanız ise kendi evinizde kocanızın yatağının çevresine göremeyeceği bir yere saklamanız gerekmektedir.

En Etkili Aşk Büyüsünün Yapılışı

Çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Biraz teferruatlı olmasına rağmen doğru uygulandığında kesin sonuç verdiği uygulan kişilerin yorumlarında açık bir şekilde belirtilmiştir.

Büyünün en büyük özelliği de 24 saat içerisinde etki edebilmesidir.

Öncelikle aşağıdaki malzemeleri elde etmeniz gerekmektedir.

  1. İçme suyundan alınmış bir çay bardağı su,
  2. 3 tel kendi saçınız,
  3. Üç Adet Kesme Şeker

Tüm bu malzemeleri önünüze koyduktan sonra hepsini bir araya getirerek 41 defa ”Ya Mülaki” okumanız gerekmektedir. Bu esmanın anlamı birleştirmek, kavuşmaktır.

41 defa okuduktan sonra her okumada malzemelere üflemeniz gerekmektedir. Yani toplamda 41 defa okumanız gerekmektedir.

Şimdi ise en içten ve saf haliniz ile yapmanız gereken işleme sıra geldi,

Kesme şekerleri suya attıktan sonra herhangi bir müdahalede bulunmadan kendi kendine erimesini beklemeniz gerekmektedir. Bu sırada ise tüm kalbiniz ile aşağıdaki satırları okumalısınız.

duası

Şimdi ise üçüncü aşamaya gelmiş bulunuyoruz. Şekelerden sonra 3 saç telini tek tek suya atacağız.

Saç tellerinin süzülerek şekere ulaştığınız gördüğümüz anda aşağıdakileri içten bir şekilde okuyoruz.

dua

Ve geldik son aşamaya.

Şeker ve saç tellerinin olduğu suyu ıssız bir yer bularak toprağa dökmemiz gerekiyor. Bu sırada da son olarak aşağıdaki dörtlükleri okuyoruz.

duası

Belirtileri ve Sonuçları

Aşk büyüsü belirtileri genelde çok çabuk ortaya çıkmaktadır. Yanılmamanız gereken en önemli noktası ise aniden size karşı bir sevgi seli beklememektir.

Bazı büyüler enerjisinden dolayı önce ters tepebilmektedir. Bir anda karşınızdaki kişinin sizi yoksayarken artık üzerinize geldiğini farkedebilirsiniz. Bu, eskiye göre daha olumludur çünkü artık sizi farkediyorurdur ve büyünün de etkisi ile yavaş yavaş size bağlanmaya başlayacaktır.

Aşk büyüsünün etki edebilmesi için gerçekten kalpten bir istek ve sevgi şarttır. Karşınızdaki kişiyi ne kadar isteyerek büyü yapmaya kalkarsanız o kişinin de sizi bağlılığı o denli çabuk ve ateşli olacaktır.

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.