En etkili aşk büyüsü

En etkili aşk büyüsü olarak iddia edilen sarımsak büyüsü ile kesin sonuçlar alınabilmekte ve az sayıda kişi tarafından bilinmektedir. Aşk büyüleri içerisinde en tesirli büyü olarak bilinen sarımsak büyüsü ile ilgili detaylara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

En Etkili Aşk Büyüleri

Eski zamanlardan beri kullanılan en etkili aşk büyüleri arasından en çok tesir gösteren büyü hakkındaki bilgilerimize geçmeden önce bir takım bilgileri de sizlere sunuyor olacağız. Âşık etme büyüleriyle ilgili olarak sırasıyla aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

  • Mum Büyüsü: Bir mum üzerine istenen kişi ve annesinin isimlerinin Arapça olarak yazılması ve daha sonra bazı dua ve Esmaların okunmasıyla birlikte yapılır. Belirlenen gün ya da gece, istenilen saatte mum yakılır ve farklı okumalar sonrasında dilek tutulur. Büyüyü yapan kişinin belirttiği süre botunca işleme devam edilmektedir.
  • Düğüm Atarak Âşık Etme Büyüsü: Pamuk bir ipliğin alınarak bir düğüm yapılmasıyla istenen büyüdür. Bir takım ayetler okunarak ve 1 fatiha, 1 ayet-el kürsi, 3 ihlas ve 3 tebbet okunarak 11 kez istediğiniz kişinin ismini okumalısınız. Daha sonra etkisini gösterecektir.
  • Muhabbet Büyüsü: Herhangi bir kişinin sizi çok farklı bir sevgiyle sevmesini istiyorsanız, medyumun sizlere önereceği tılsımı yazarak sağ kolunuzda taşımanız gereken bir büyüdür. Bu büyü de etkili aşk büyüleri arasındadır.
  • Canbar Büyüsü: Bilinen en etkili büyüler arasındadır ve günümüzde oldukça kullanılır. İki adet heykel ya da iki adet temsili resim üzerinden bir takım işlemler yapılarak uygulanır ve etkisini de 1 ile 2 haftada gösterebilmektedir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En etkili aşk büyüsü olan Sarımsak büyüsünü yapmak için uygun saat olan sabah güneşin doğmasına yakın zamanlardır. İşleme başlamadan önce bir tütsü yakılması da önerilir.

Bu aşk büyüsüne başlarken ilk olarak taze bir diş sarımsak alınır ve uç kısmı bir bıçak yardımıyla sivri hale getirilir ve daha sonra temiz bir kâğıt alınır.

Kâğıt yağlı olmamalıdır ve emici özellikte olmalıdır. Günümüzde bilinen bir dosya kâğıdı yeterlidir. Bu kâğıdın üzerine ilk olarak sarımsağın uç kısmıyla büyük bir daire çizilir ve arzu edilen kişinin anne adı ile birlikte yazılır.

Daha sonra bu kâğıt bir tepsi ya da tencere içinde yakılır ve külleri de toz haline getirilir. Arzulanan kişinin evinin kapısına ya da paspas üzerine dökülmelidir. Ya da görüşme imkânı varsa, ikram edilecek içecek ya da yiyeceğe bu külden parmak ucuyla sürülmesi yeterlidir. Bu durum daha hızlı bir şekilde etkisini göstermesini sağlar.

En Kolay Aşk Büyüsü

Günümüzde önerilen en kolay aşk büyülerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu büyüleri yardım alarak uygulamanız daha doğru olacaktır.

Sevdiği insanı hemen elde etmek için her ayın 7’sinde 100 defa

‘Ya Velud, ya Allah’

okunarak dua edilir.

3 adet pamuk çekirdeği üzerine 1’er defa Yasin süresi okunup üflenebilir. Her üfleyişten sonra ….kızı ya da ….oğlunun dilini ve ağzını bağladım denilir.

1 adet kırmızıbiberin üzerine 6 defa şu dua okunarak ateşte yakılır. ‘Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübarekten ücüreha fil ardı fiha halidün’

Uzun bir mum alınır. Üzerine ‘Tebbet’ süresi okunur. Mum daha sonra uygun bir yere dikilir ve dua edilir ve sonra yakılır. Mum yanmaya başlanınca sevmesi talep edilen kişi de aşkıyla yanmaya başlayacaktır.

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.