En Etkili Geri Getirme Duaları ve Büyüleri Nasıl Uygulanır?

Son zamanlarda çokça araştırılan gideni geri getirme duaları, duaların yanı sıra büyülerle de desteklenmektedir. Kısa sürede sonuca ulaşan bu işlemlerle beraber sevdiğiniz kişiye tekrar kavuşabilir ve çok daha mutlu bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.

En Etkili Geri Getirme Duası ve Büyüleri

En etkili geri getirme duaları, çok kısa sürede sonuca ulaşabileceği gibi, bu dualara başvuran kişileri de huzura kavuşturabilmektedir. Ayrılan sevgiliyi geri getirme duası olarak adlandırılan bu işlemlerde kısa sürede sonuca ulaşıldığı gözlemlenmiştir. Bazen sevgilinin eski bir fotoğrafıyla bazen de Allah’ın en güzel isimleriyle beraber işleme alınan geri getirme dualarında, üzüntü ve stresten uzak olmak ve bu duayı manevi anlamda istemek önemlidir. İşlemin yapılışından önce deneyimli hocalar tarafından birçok hatırlatmada bulunulacak ve yapılması istenen şeyler talep edilecektir. Kalıcı ve etkili bir dua olduğu bilinen sevgiliyi geri getirme duasının detaylarına geçmeden önce, büyü yerine dua uygulamalarının çok daha sağlıklı olduğunu ve büyünün haram bir işlem olduğunu hatırlatmakta fayda var.

resim-1700

En Etkili Geri Getirme Duaları

Etkili geri getirme dualarından birincisi, sevdiğiniz kişinin fotoğrafı üzerinden yapılacak uygulamalardır. Eğer sevdiğinizi herhangi bir fotoğrafı elinizde bulunmuyorsa, onu resmeden bir resim de kullanılabilir. Bu resmi sizin kendi ellerinizle çizmeniz çok önemlidir. Profesyonel anlamda bir çalışmaya gerek duymadan beyaz bir kâğıt üzerine çizim yaparak hazırlıklara başlayabilirsiniz. Ayrıca resim yerine sevdiğiniz kişiyi temsil eden bir heykel de kullanabilirsiniz.

Geri gelmesini istediğiniz kişiyi temsil eden resmi ya da heykeli karşınıza koyarak 9 adet Esma-yı Hüsna okumanız gerekiyor. Bu hüsnalar Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Rahman, Ya Mennan, Ya Şedidel Batşi, Ya Vedud, Ya Cemil ve Ya Rahim’dir. Sıralaması konusunda hocalardan destek alabilirsiniz.

Sevgilinizin resmini ya da heykelini önünüze alarak 99 defa bu hüsnaların okunmasına başlamalısınız. Ayroca her ismin arkasından da 3 kez Asr suresini okumalısınız. Yani 99 defa 1 esma-yı hüsna ve ardından 3 kez Asr suresi.

Tüm esmalar bu şekilde okunduktan sonra tekrar Asr suresini okumalı ve sevdiğiniz kişinin fotoğrafına 7 defa üflemelisiniz. Daha sonra ise içinizdeki iyi niyeti de söyleyerek sabırla beklemeye başlayabilirsiniz.

Bir diğer etkili dua yönteminde ise Fatiha, İhlas, Nas ve Felak surelerinden desek alınmaktadır. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafı üzerinde Fatiha suresini 3 defa okuyup üfledikten sonra sırayı bozmadan İhlas, Felak ve Nas surelerini 7 defa okuyarak fotoğrafa üflemeniz gerekiyor.

Bu işlemlerin ardından temsili resmin alt kısmına bir not bırakarak ilgili fotoğrafı 1 hafta süresince evinizin duvarına asmalısınız. Bu fotoğrafı kimsenin görmemesi gerekiyor. Daha sonra ise sabırla beklemeye başlayabilirsiniz.

En Etkili Geri Getirme Büyüleri

En etkili geri getirme büyülerinde ayet-el kürsiden destek alınmaktadır. Eğer sevdiğiniz kişiye ulaşmak istiyorsanız ya da onu kaybetmekten korkuyorsanız büyüye başvurabilirsiniz ancak büyünün Allah tarafından haram kılındığını unutmayınız.

Hazırlanacak olan tılsımlardan sonra muska olarak size verilecek vefki, sevdiğiniz kişinin kapı eşiğine bırakmanız gerekiyor. Bu sürecin biraz uzun olduğunu da söyleyebiliriz. Çünkü geri getirme büyülerinde bir takım sembollerden yararlanılmaktadır. Ayrıca sevdiğiniz kişiyle ilgili bazı bilgiler de sizden istenmektedir.

En etkili geri getirme büyüleri, yaklaşık olarak 72 saatte kendini gösterebilmektedir. Denenmiş olan büyüleri araştırarak başvurabilirsiniz ancak her büyünün olumlu sonuçlanacağına dair kesin bir ibare bulunmaz. Bu yüzden büyünün türü ne olursa olsun, başvurmadan önce sonuçlarını öğrenmenizde fayda var. Büyüyü yapmak da oldukça zordur. Bu yüzden deneyimli ve uzun süredir bu işle uğraşan medyumlardan destek almalısınız. Ayrıca büyünün yapımı kadar bozulması da son derece zorlu bir süreci beraberinde getirebilir. Bu yüzden sevdiğiniz kişinin her anlamda etkilenebileceğini ve hatta zarar görebileceğini unutmamanız gerekir. Daha çok terk edilme durumlarında başvurulan bu büyünün çok farklı metotları vardır ve her biri kişiye özeldir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.