En Etkili Gideni Geri Getirme Duaları ve Büyü Uygulamaları

Gideni geri getirmek isteyen kimseler için özel olarak hazırlanan vefkler ve dualar vardır. Kısa sürede çözüm getiren bu tür uygulamalar daha çok dualar eşliğinde yapılır ve sabırla beklenmeye başlanılır.

En Etkili Gideni Geri Getirme Uygulamaları

Gideni geri getirmek için günümüzde oldukça etkili olan bir takım uygulamalar bulunmaktadır. Deneyimli ve güvenilir hocaların tavsiye ettiği pek çok uygulama ile beraber giden sevgilinizin ya da eşinizi geri dönmesi mümkündür. Güzel çözümleri beraberinde getiren bu uygulamalar sayesinde eskisi gibi mutlu günlerinize dönebileceğiniz gibi bu sevginin artık ömür boyu sürmesini de sağlayabilirsiniz. En etkili olan uygulamalar hem dualar ile hem de bir takım büyüler ile yapılabilir. Büyünün kişiler üzerindeki etkileri düşünülerek daha çok dualara başvurulması gerektiğini söyleyebiliriz. Yaşanabilecek her türlü ayrılığın ardından çok tesirli dualar sayesinde gideni geri getirebileceğinizi unutmayın. Ayrıca yapılacak manevi çalışmalardan da destek alarak bu süreci başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

resim-1698

Gideni Geri Getirmek için Başvurulan Etkili Büyüler

Giden eşi ya da sevgiliyi geri getirmek için büyü çalışmalarının eksiksiz olması gerekir. Medyumlar aracılığıyla gerçekleştirilen bu işlemlerle beraber giden kişinin kısa sürede geri dönmesi beklenebilir. Ayrıca geri dönen sevgili, eşine çok daha bağlı olacak ve onu yalnız bırakmayacaktır.

Gideni geri getirme büyüleri esma-ül hüsnalar, dualar ve ayet-i kerimelerle yapılır. Ayrıca kişiye özel olarak uygulanır ve bir takım vefklerle desteklemektedir.

Yeterli birikime sahip olan medyumların gideni geri getirme büyüsü yapması durumunda iki eş ya da sevgili arasındaki cinsellik durumu, ilgi, muhabbet ve sevgi kriterinde köklü değişiklikler yaşanacaktır. Bu yüzden duaların yanı sıra büyü uygulamalarına başvuran kişi sayısının bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Ayet-el kürsi üzerinden yapılan bir takım vefkler ve muskalar ile belirli aralıklarla okunan Rahman suresiyle hazırlanan bu büyüler, bir muskaya bırakılır. Daha sonra bu muskanın sevdiğiniz kişinin kapı eşiğine koyulmasıyla beraber beklemeniz gerekecektir. Özel tılsımlarla beraber hazırlanan bu büyülerin kısa sürede sonuç verdiğini söylemek mümkündür.

Gideni Geri Getirmek için Başvurulan Etkili Dualar

Gideni geri getirmek için en çok dualardan destek alınmaktadır. Kurandan bir takım sureler ve ayetler yardımıyla hazırlanan bu dualar ayrıca Allah’ın en güzel isimleriyle de desteklenmektedir. Sevdiğini geri getirmek isteyen bir kimse, hocaların tavsiye edeceği duaları sırasına ve usulüne göre okuması şarttır.

Allah’ın en güzel isimleriyle hazırlanan gideni geri getirme dualarında Ya Rahim, Ya Vekil, Ya Cemil gibi esma-ül hüsnalardan yararlanılır. Ayrıca Ya Cami, Ya Vedud, Ya Rahman ve Ya Aziz de bu tür dualar için kullanılan Allah’ın en güzel isimlerindendir.

Gidenin geri gelmesi için hazırlanan duaları okumadan önce abdest almalı ve 2 rekât namaz kılınmalıdır. Bu namaz hacet namazı olmalıdır. Ardından hocanın tavsiyesine göre sıralamayı bozmadan Nas, Felak, İhlas ve Fatiha sureleri okunmalıdır. Elbette Ayet-el kürsi de bu duaların destekçisidir ve yine usulüne uygun olarak okunmalıdır.

Allah’ın esmaları, bu dua için 99 defa okunmalıdır. Hocaların bildirdiği üzere Ayet-el kürsi’yi de okunması gereken yerlerde okumalı ve etkili sonuçlar almalısınız. Son derece tesirli dualardan olan gideni geri getirme duasında ayetel kürsi 7 kez okunur. Yani her esmanın 99 defa okunmasının ardından Ayet-el kürsi okumak gerekmektedir.

Allah’ın bu güzel isimleri okunduktan ve Ayet-el kürsi ile desteklendikten sonra artık sabırla sevdiğiniz kişiyi beklemelisiniz. Günümüzde denenmiş olan pek çok uygulama ile beraber sizler de sevdiğinizi bu sayede geri getirmeye çalışabilirsiniz.

Büyü uygulamalarının yerine dua ile Allah’a yalvararak sevdiğiniz ya da âşık olduğunuz kişiyi kısa sürede geri getirebilirsiniz. Bu tür dua ve büyülerin yaklaşık olarak 72 saatlik bir süreci bulunabilir. Yapacağınız araştırmalarla beraber denenmiş uygulamaları da incelemenizde fayda var.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Şulen

Benim eşimin üstünde büyü var sanıyorum ve kurtulmak istiyorum

Merhaba öncelikle kendinize bir genel bakım yaptırmalısınız. Yakınınızda yüz yüze gidip görüşeceğiniz kişiler var ise daha uygun olacaktır.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.