Etkili Soğutma Duası Hangi Aşamalar Çerçevesinde Yapılmalıdır.

Etkili Şekilde ayırma ve soğutma işlemlerinde okunacak olan duaların en doğru şekilde ve sırası dâhilinde okunarak hareket edilmesi oldukça önemlidir.

En Etkili Soğutma Duası ve Okunuşu

En etkili soğutma duaları için ve ayırma büyüsü içinde karabiber büyüsü çok etkili ve tesirlidir.  Karabiber büyüsünü bozma işlemi de oldukça zordur. Ayırma ve en etkili soğutma konusunda çok tesirli olan büyü için beyaz temiz bir kâğıt ve karabiber kullanımı yapılır. Kâğıdın üstünde kesinlikle yazı yazmamalıdır. Karabiber büyüsü yapmak adına aşağıda bulunan yazılar kâğıdın üstüne yazılmalıdır.

“Melamiyanan benim derdime çare olacak ve siz de buna vesile olacaksınız. Birazdan yapacağım niyetim size sirayet etsin ve sizin yüzünüz benim ruhumdan ilhan alsın. Öyle ki ne halde olduğumu bilin ve aksilik çıkarmayın. Perişan olmak istemiyorsanız beni engelleyerek perişan etmeyin. Aksi takdirde Melamiyanan’ın hışmına uğrayın.”

Yazılan ve söylenen bu kelimelerin hem karabibere hem de kâğıda söylenmelidir. Ayırma ve en etkili soğutma büyüsü ile duaları işlemlerinde niyet etmek büyük bir önem teşkil eder. Niyet etmek için karabiber büyüsü uygulamasında u sözler kullanılır.

resim-1385

Soğutma büyüsü için bunların çok içten mırıldanarak söylenmesi gerekir. Söyleme esnasında amacınızı ve niyetinizi içinizden geçirmeniz gerekir. Bu sözler karabiber büyüsü konusunda ve soğutmak için çok etkilidir. Karabiberleri yazı yazılan kâğıdın içine koyun, 2 sefer katlayın ve elinize alın. Ele alınan kâğıttandın dışarıya bunların dökülmemesi oldukça önemlidir. Elinizde bulunan kâğıt ile karabiber büyüsü etkisi için;

“Artık hüznüm malumun, sana açtım derdimi, sana döktüm içimi. Şu kâğıdı gömünce, olsun işin biçimi.”

Sözlerini tam olarak 71 kez tekrarlayın. Sonra dışarı çıkın, 71 tane adım atın ve son adımın geldiği yere kâğıdı gömün. Bu şekilde soğutmak için çok etkili olan dua işlemleri de tamamlanmış olur.

Etkisi ve Sonuçları

Bu dualar soğutma duaları ve ayırma duaları içinde çok fazla tesir eden dua olarak bilinir. Özellikle evli olan erkekleri sevgililerinden soğutmak için fazlasıyla kullanılır. Bu büyü soğutmak için kullanılırken niyete bağlı olaraktan aşlık etmek ve bağlamak içinde kullanılabilir. Yani bu anlamda yaptığınız niyet çok önemlidir. Bu tılsım içinde bulunan tüm dualar enerjilerini ve tesirlerini Hüddam Melamiyanan katkısı almaktadır. Bunun içinde;

Sakin ve gürültüsüz bir ortama geçmeniz gerekir. Bu anlamda kendinizi dünya işlerinden soyutlamanız ve hiç kimsenin olmadığı bir yerde olmanız çok önemlidir. Bunun içinde sessiz olan mekânda diz çöküp gözlerinizi kapatmalısınız. Diz üstü ve gözler kapalı şekildeyken;

“Ya Melamiyanan, muhrik nidam adına imdat medet!\” cümlesini tam olarak 71 sefer tekrarlamalısınız.

Sözler tekrar edilirken Hüddamın geleceğini ve gelerek sizlere yardım edeceğini düşünüp bundan emin bir şekilde hareket etmelisiniz. Bunu inanarak ve kendinize güvenerek uygularsanız, kendi içinizde huzur, mutluluk ve ferahlık hissetmeye başlarsınız. Bu şekilde istediğiniz ve niyetiniz gerçekleşmeye başlar. Sonrasında gerekli olan ikinci aşamada yukarıda bulunan kâğıt işlemleri yapılır. Yalnız kâğıt gömülmez yakılır.

Yakılma işlemlerinden sonra kalan küllerin gömülme işlemi yapılmalıdır. Bu uygulamada da niyet ve duaların en doğru şekilde okunması gerekir.

1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 2,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.