Erkekleri Aşık Etme Adına Okunacak Olan Dua ve Büyü İşlemleri

Erkeklerin aşık olması adına yapılacak olan nohut büyüsü en etkili aşık etme büyüsüdür. Bu uygulama sayesinde karşınızda bulunan kişi kısa sürede size gelecektir.

Erkekleri Aşık Etme İçin Okunacak Duası İle Yapılan Büyü Çeşitleri

resim-1741

Erkekleri aşık etme için eski dönemlerden bu yana en sık kullanılacak büyü nohut büyüsü uygulamasıdır. Orta Asya sık şekilde kullanılan bu büyüde Şaman kültürünün izleri bulunur ve uygulanması oldukça kolaydır.  Erkekleri âşık etmenin yolları maddeler halinde sıralamak yerine büyüyü yaparak kısa zamanda etki sağlayabilirsiniz. Yani tesirini oldukça hızlı şekilde yaşayabilirsiniz. Nohut büyüsü uygulaması sayı ile alakalı sistemlere dayanmakta olan numerik bir uygulamadır. Yani uygulamayı sayılar meydana getirir. Erkekleri aşık etme yolları içinde bulunan nohut büyüsü işlemlerinde kişi ve annesinin isimleri içinde bulunan sessiz harf sayısı kadar nohut kullanımı yapılır. Nohutlar sayı olarak tamamlandıktan sonra bir araya getirilir ve boş bir kabın içine konulur. Aynı işlem erkekleri aşık etme çabası içinde olan kişi içinde yapılır. Kapların içinde bulunan nohutlara geceleri düzenli olarak aşık etme duası tılsımlı sözleri okunur. Büyünün ilk 2 gecesi kaplarda bulunan nohutlar için farklı dua okuması yapılır. 3 geceye gelindiğinde kaplarda bulunan nohutların hepsi birleştirilir. Bu birleşme kadın ile erkeğin birleşmesi anlamına gelmektedir. Birleştirmenin ardından 4 gece daha tılsımlı dua sözcükleri okunmaya devam edilir. Zaten bir erkeği deli divane gibi aşık etme işlemleri tesirini 6 geceden sonra göstermektedir. Tılsımlı sözleri bilmek çok önemlidir ve bu sözlerin eksiksiz şekilde okunması gerekir. Bu sözler eksiksiz okunduğu sürece sorun ve sıkıntı yaşamadan sevdiğin erkeği tekrardan aşık etme fırsatını yakalarsın. Aksi takdirde yapılan tüm işlemler boşa gider ve istediğin niyet gerçekleşmez. Bazı yörelerde yapılan nohut büyüsü işlemlerinde okunacak olan tılsımlı sözcüklerin 6 gününe gelindiğinde nohutların bulunduğu kasenin içine bir kurşun kalem veya mürekkep dividi kırma işlemi yapılır. bunlar kırılır ve nohutların içine atılır. Kalem olabildiğince küçük parçalar ile nohutların içine atılmalıdır. Ardından nohutlar ile birlikte iyice karıştırılır. Kalem ya da mürekkep kullanımı yapılırsa kişiler birbirlerine aşık olmakla kalmaz, aşklarını evlilik ile pekiştirir.

Uygulamanın Tesirleri

resim-1742

Sevdiğin erkeği aşık etme büyüsü olarak kullanılan nohut büyüsü sayesinde geri döndürme yolları aramaktan vazgeçersiniz. Bu yolları ararken verdiğiniz çabanın aslında boş olduğunu daha kolay anlarsınız. Çünkü sevdiğiniz kişi kısa süre içinde size geri döner. Zaten nohut büyüsüne uğrayan bir kişi olumlu veya olumsuz olan eleştirilerin hiçbirisini kabul etmeyecektir. Aşık olmuş olduğu kişi dışında olumsuz yorum yapan her kişiyi kendine düşman olarak görür. Bundan kaynaklı olarak büyülenmiş olan kişilerin büyük çoğunluğu aileleri ile birçok sıkıntı ve sorun yaşamaktadır. Gerginlik ve sinirlilik hali ailelerine kesinlikle geçmez. Yapılan büyü en etkili büyüler içinde yer aldığı için aşık olan kişi sevdiğini birkaç saat bile görmese huzursuz olmaya başlar. Gece yarıları ise birden uykudan uyanır ve kendini sevdiği kişinin evinin yakınlarında bulabilir. Yani gece gündüz yaşamının tamamı aşık olacağı kişinin üzerine kurulu şekilde yaşamaya başlar. Yaşamında bakmış olduğu her yerde sevgilisi vardır ve sevgilisi dışında var olan her şey aslında onun için bomboştur. Yani sevgilisi aslında kendinden daha kıymetli bir hale gelir. Bu uygulama bazı zamanlarda evli erkeklere ve evli kadınlara da yapılmaktadır. Bu tarz durumlarda boşanmalar, çocukların annesiz ya da babasız kalması ve evliliğin sonlanması gibi üzücü olaylarda meydana gelir. Bundan kaynaklı olarak kime yapılması gerektiği kapsamında dikkatli olmak gerekir. Önemli olan karşıdakini ve kendinizi üzmeden işlemlerin yapılmasıdır. En etkili aşık etme duası ve büyüsü içinde yer alan işlemlerin usta medyumlar tarafından yapılması gerekir. Konusunda usta olan kişilerin elinden çıktığı sürece hızlı şekilde isteklerinize kavuşur ve etkilerini hemen görürsünüz.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.