Giden Erkeği Geri Getirmek Adına Yapılacak Olan Du ve Büyü Çeşitleri

Giden bir erkeği geri getirmek adına yapılacak olan dua ve büyülerde içten yapılacak olan niyet çok önemlidir. Bu niyet ve işlemlerin doğru yapılması ile sonuç oldukça müspet çıkar.

Erkeği Geri Döndürme Yolları İçin Büyüler, Duaları ve Tılsımları

resim-1652

Büyü genel anlamda yapılırken dikkat edilecek olan bir işlemdir. Oldukça hassas olan büyü, duası riskli bir uygulama olduğundan dolayı da dikkat edilmesi gerekir. Sevdiğin erkeği geri döndürme duası ya da büyüsü yapılması aşamasında bu yazının iki kez okunması şarttır. Hatta okuma esnasında gerekirse not alınmalı ve tekrar edilmelidir. Çünkü yapılacak olan sevdiğin erkeği geri döndürme duası işlemlerinin küçücük bir detayını bile atlarsanız büyünün tılsımı kaçabilir. Tüm büyü işlemlerinde olduğu gibi bu uygulamayı yaparken de abdest almak en önemli detaydır ve başlamanın ilk kuralıdır. Abdest dünyadaki kirlerden arınmayı temsil eder. Namaz da ruhsal açıdan temizliğe işaret eder. Abdest alındıktan sonra 2 rekât namaz kılınmalıdır. Bunun ardından sevdiğin erkeği geri döndürme yolları için resmi gerekmektedir. Resmi yoksa temsili bir resim kâğıt üstüne çizilir. Resmin yanına kendi fotoğrafınızı koymalısınız. Resimlerin karın bölgesine daire çizmeli hem kendi adınızı hem de annenizin adını yazmalısınız. Sevdiğin kişinin resmine onun ve annesinin ismini yazmalısınız. Ardından her resim için euzu besmele çekilir, 1 adet Fatiha ile 3 adet İhlas okuyarak üflenir. Ardından Ya Vedudu esması için hazırlanılması gerekmektedir. Resimler tam olarak önünüzde kalmalıdır. Her resim için 1000 kez Ya Vedûd ismi okunur ve üflenir. Bu resimler duvara asılmalıdır. Yalnız asmadan önce siyah bir kalem ile altına aşağıda bulunan sözler yazılır. Bu sözler;

\”Ey Allah`ın mahlûkları bu iki insan birbirini çok seviyor ve tekrar beraber olup birleşecekler. Ya Vedûd esmasının güzel hatırı için kesinlik bu duruma engel olmayın.\”

Bu şekilde hazırlanmış olan resimler 7 gün boyunca duvarda kalmalıdır. Ardından olduğu yerden çıkartılır. Zaten 7 gün içinde tılsımın tutup tutmayacağını gözlemleyebilirsiniz. Ya Vedud esması 1000 adetten az ya da 1000 adetten çok okunmamalıdır. Sayı tam olarak okunmalıdır ve kesinlikle okunurken ara verilmemelidir. Ara verildiği zaman, az ya da çok okunduğu zaman sevdiğin erkeği geri döndürme yolları içinde bulunan bu dua tutmayabilir.

Farklı Bir Uygulama

resim-1653

Beyaz bir kâğıt üstüne yazmak için siyah kurşun kalem sevdiğin erkeği geri döndürme duası için yeterli olacaktır. Kâğıt ve kalem hazırlandıktan sonra 41 kez Ya Apraziyal okunmalıdır. Okuma işlemi bittikten sonra kâğıdın üst kısmına;

“Bu kâğıt ve üstüne yazı yazmış olduğum kalem, melik-i hüddam olan Apraziyal Efendinin koruması altında olmaktadır. Ey Allah’ın mahlûkatı sakın bu kâğıda dokunma. Kâğıdın içine gömülecek olan sevdiğin erkeği geri döndürme duasına da olma.”

Sevdiğin erkeği geri getirme yolları arasında bulunan bu büyüde niyet etmek çok önemlidir. İçinizden geçirdiğiniz niyeti kâğıt üstüne yazmanız gerekir. Yazma işlemleri bittikten sonra aşağıda bulunan 5 adet dörtlüğü okumalı ve okunan her dörtlüğü kâğıdın üstüne yazmalısınız. Bu dörtlükler tılsımlı olan dörtlüklerdir ve erkeği geri getirme yolları kapsamında etkilidir. Niyetin altına yazılacak olan dörtlükler;

Apraziyal himmet etti Üzerimden yüküm gitti Şaşkın şaşkın dolaşırken Bana onun gücü yetti.

Kâğıt kalem Apraziyal Sevdiğimin ismini al Hayali gitti hüznümün Kaldı sevdiğimden hayal.

Resim belirdi zihnimde Kesin gelecek sevdiğim Kalem ve kâğıt elimde Budur rüyamda gördüğüm.

Apraziyal himmet eder Gönlümdeki dert de gider Geri getirme büyüsü Sinede bırakmaz keder.

Amacıma ulaşırım Sevdiğimle dolaşırım Apraziyal Efendi’den Tılsımlı sözler alırım.

Geri döndürme yolları içinde yapılan dua ve edilen niyetlerden sonra muska aşamasına geçilir. Yani yazı yazılan kâğıdın asıl görevi bundan sonra başlamaktadır. Kâğıdı muska biçimine getirdikten sonra 7 gün boyunca üstünüzde taşımanız gerekir. Yazılar iç kısımda kalacak şekilde kâğıt 5 kez katlanmalıdır. Yazıların dışta kalmaması ve 5 defa katlanması çok önemli bir detaydır. Bu detay ve diğer detaylar atlanmadan yapılması gerekir.

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.