En Büyük Bağlama Büyülerinden Olan Ermeni Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyücülükte başarılı oldukları düşünülen Ermenilerin daha çok yapmış olduğu bağlama büyüsü olan ve Ermeni Büyüsü olarak adlandırılan büyünün detaylandırılması

Ermeni Büyüsü Nedir?

İnsanlar çok eski zamanlardan beri dua etmek yerine bazı şeyleri daha kolay gerçekleştirebilmek amacıyla büyü konusunda çalışmalar yapmakta veya büyü konusunda başarılı olduğu kişilerden istekleri hakkında yardımlar almaktadırlar. Özellikle çok eski yıllarda Ermeniler tarafından büyü konusunda çeşitli araştırmalar yapılmış olması ve bu konuda başarılı sonuçlar elde etmiş olmaları efsanelerinin kulaktan kulağa yayılması nedeniyle zor olduğu bilinen ve ustası tarafından yapılan bir çok büyü Ermeni büyüsü olarak adlandırılmıştır. Ermeni büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabının verilmesi aslında Ermeni Büyü çeştilerinin çok olmasından zordur.

im001723

Fakat Ermeni Büyüsü nedir sorusunun cevabını genel olarak vermemiz gerekirse en büyük bağalama büyülerinin Ermeni Büyüsü olarak adlandırıldığını söyleyebiliriz. Yani bir kişiyi kendisine aşık etmek isteyen, evli olduğu halde başkasını seven bir adamı veya kadını evine bağlamak isteyen, kendi isteklerinin birisi tarafından sorgusuz sualsiz yapılmasını isteyen birisinin yapmak istediği büyü çeşidi bağlama büyüsüdür ve bu büyü Ermeni Büyüsü olarak adlandırılmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Büyü konusunu araştırırken en çok dikkat etmemiz gereken konu Ermeni Büyüsü dahil büyün büyü çeşitlerinde istenilenin aslında şeytan ve şeytanın tayfasından istendiğinin bilinmesidir. Şeytan ve tayfası insanları günaha sokmak amacıyla her yolu denedikleri için insanların büyü ve Ermeni büyüsü konusundaki istekleri onların işine gelmekte ve yanıt vermeye çalışmaktadırlar. Fakat inanışa göre bunlarla irtibata girmek herkesin yapabileceği bir şey değildir.

İşinin ehli olan bir kişinin bağlama büyüsünü yani Ermeni Büyüsünü yapabilmesi için çeşitli senaryoları doğru bir şekilde gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ermeni büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını konusunda uzman bir hocanın veya medyumun net bir şekilde verebilmesi gerekmektedir. Fakat ermeni büyüsü nasıl yapılır sorusunun tek bir cevabı yoktur. Bunun nedeni Ermeni Büyüsünün tek bir büyü olmayışından ve insanların farklı büyü ihtiyaçları için bu büyüye Ermenilerin büyü konusundaki inançlarının güçlü olmasından dolayı bu ismi verdikleri için kaynaklanmaktadır. Farklı inanış çeşitlerine göre Ermeni Büyüsü nasıl yapılır sorusunun farklı cevapları da bulunmaktadır. Ermeni büyüsü ve bağlama büyüsü olarak adlandırılan büyü papaz büyüsü olarak da bilinmektedir. Fakat büyük bir kısmın inandığı gibi Papaz Büyüsü sadece dini görevleri olan papazların gerçekleştirdiği bir eylem değildir. Papaz büyüsünün sadece ismi Süryanilerin diniyle uğraşan din adamlarının yani papazlarının büyü konusunda çok tecrübeli olduklarının düşünülmesinden dolayı bu ismi almışlardır.

Nasıl Bozulur?

Tüm büyü çeşitlerinde olduğu gibi Ermeni Büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabını ararken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta büyünün büyüyü yapan kişi tarafından bozulmasının çok zor olduğudur. Yani Ermeni Büyüsünü başarıyla gerçekleştireceğine inandığınız bir kişinin ermeni büyüsünü bozamayabilir olacağını kesinlikle unutmamalısınız. Ermeni Büyüsü nasıl yapılır konusunda Ermeni Büyüsü isteklerinin şeytan ve şeytanın tayfasının insanları günaha sokmak amacıyla gerçekleştirilebileceğini söylemiştik. Günaha sokulmak amacıyla cevaplanan istekler günahtan geri adım atılması yani Ermeni Büyüsü bozulması amacıyla yapılan istekleri cevaplaması çok zordur. Ermeni Büyüsü inanışa göre dua yardımıyla ve işinin ehli hocalar tarafından bozulabilmektedir.

1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 4,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.