Eşimi Kendime Bağlamak İçin Nasıl Dualar ve Büyüler Yapmam Gerekir?

Eşini kendime bağlamak adına yapacağım dua ve büyülerde kalpten bu uygulamalara inanmak ve işlemlerin olumlu sonuçlar doğuracağını düşünmek gerekmektedir.

Eşini Kendine Bağlamak İçin Ne Yapmak Gerekmektedir, Duaları ve Büyüleri Nelerdir?

resim-1717

Eşini kendine bağlamak için dua ve büyüler inanılmaz derecede işe yarar. Aşk ve bağlama büyüsü yapıldığı zaman karşıdaki kişi eski zamanda olduğu gibi eşine sadık ve aşık bir şekilde yaşamına devam eder. Eşini kendine bağlamak için okunacak dua Nihat Hatipoğlu gibi ünlü hocalar tarafından da tavsiye edilmektedir. Yapılacak olan her türlü uygulama canı gönülden yapılmalıdır. Eşini kul köle etmek, aşık etmek, kendinize bağlamak, eve bağlamak, yeniden eski dönemdeki gibi olmak, deli divane etmek için aşağıdaki dualar uygulanmalıdır;

  • Ve elkaytü aleyke mehab beten minni. 20 defa okuduktan sonra 1 defa Allahümme leyyin kalbe ala muhabbeti fülanete ibni fülanete. okunmalıdır. Herhangi bir içeceğin ya da bir meyvenin üstüne 20 kes okunması ideal olandır. Okuma işlemi bittikten sonra bu içecek ya da meyve yedirilir ya da içirilir. Bunun yenmesinden sonra eşiniz size deli divane olur ve eski dönemdeki gibi bağlanır.
  • Eşinizi eski dönemdeki gibi kendinize bağlamak ve köle olmasını sağlamak için abdest alınır ve kimsenin olmadığı bir yere geçilir. Allah rızası için 2 rekât namaz kılınır. Ardından bu kişinin resmine bakılarak ya da onu hayal ederek 30 kez salat ü selam okunmalıdır. Ardından 170 kez Ved- Duha suresi okunur. Bismillahirrahmanirrahim “1.Vedduha. 2.Velleyli iza seca. 3.Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. 4.Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. 5.Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. 6.Elem yecidke yetiymen feava. 7.Ve vecedeke dallen feheda. 8.Ve vecedeke ‘ailen feağna. 9.Femmel yetiyme fela takher. 10.Ve emmessaile fela tenher. 11.Ve emma binı’meti rabbike fehaddis”
  • Eşimiz kendinize bağlamak ve eski zamandaki gibi aşık etmek için okunacak olan dualar içinde 87 Fatiha, 3 İhlas ve 1 Fatiha yer alır. Bunlar okunduktan sonra Hz. Muhammed Aleyhissalamın ve Abdül Geylanı Hazretin ruhuna bağışlanır. La İlahi İllallah birsin Muhammed Resullullah nursun yüzbin Ayetl Kürsü eşimin her tarafında dursun beni karısı evini de evi bilsin denir.

Yapılacak Olan Büyüler

resim-1718

Eşimi nasıl eve ve kendime köle yaparım, nasıl bağlarım konusunda aşık etme büyüsü uygulayarak da sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Aşık etme büyüleri farklı farklıdır. Oldukça kolay olan büyülerde detay atlanmamalıdır. Aşağıdaki büyü çeşitleri sayesinde kısa sürede eşimizi eski haline çevirebilirsiniz.

Mum büyüsü; kullanılmış bir mumun üzerine aşık olmasını ve eski haline dönmesini istediğiniz kişinin ismi ile annesinin ismi yazılır. Bu yazılı mumum üzerine Allah’ın esmaları okunur. Gece sessiz bir vakitte mum yakılır. Bu mum yanarken bana yardımcı olan mum nasıl yanıyorsa sen de bu şekilde yan denir ve aşık edilecek kişinin ismi söylenir. Mum daha önceden ölçülmeli ve yakılıp dua edildikten sonra 7 parçaya bölünmelidir. Yanan mum ilk çizgiye geldikten sonra söndürülür. Sırayla her gece çizgiye kadar yakılır, dua edilir ve söndürülür. Bu uygulama 7 gece boyunca sürdürülmelidir.

Saç büyüsü; aşık olmasını istenilen ve sevilen kişinin saçlarından 7 parça alınır. Bu saç tellerinin her birinin üstüne 49 defa Vedut esması söylenir. Ardından ateşe atılır ve yanması esnasından istenilen kişinin ile aşık olunması istenilen kişinin isimleri söylenir.  Ardından bu ateş kişi koşa koşa tekrardan eşine dönmesi ve ona aşık olması dilenir.

Bakır büyüsü; aşık olması istenilen kişinin adı bakır bir levhanın üstüne 41 kez yazılır. Ardından kor bir ateşin içine atılır. Ateşte yanması esnasında istenilen şeyler kalpten temiz dilekler eşliğinde geçirilir. Büyünün yapılması esnasında kalbin temiz olması, yapılan büyüye inanılması ve yapılacak olan uygulamalardan fayda göreceğinin düşünülmesi çok önemlidir. Aksi takdirde büyü uygulaması tutmaz ve istenilen sonuçlar alınmaz.

 

 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...
Olga

Qaynanamla aram biraz kötu kocamda o yuzden bana kotu davranıyor ne yapmalıyım

Aranızı düzeltmek amaçlı çalışmalar hazırlanabilir. Detaylı bilgi almak veya vefk yaptırmak isterseniz iletişime geçiniz.
Döndü

Hocm.eşimden.ayrıyım.boşanmak.istemiyorum.eşimin.bana.baglaması.için.büyü.beni.araması.içibuyu.varmıdır.hocam.bana.aşık.olması.için.dua.hocam.madurum

Eşi veya sevdiğinizi kendinize bağlama yöntemleri arasında olan vefk tılsımları oldukça başarılı ve iyi sonuçlar vermektedir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için sitedeki telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz.

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.