Eski Sevgilinin Geri Gelmesi İçin Yapılan Dualar Ve Büyü Çeşitleri

Eski eş, sevgili ya da nişanlınızın geri gelmesi için tesirli dualar okuyabilir ya da iyi niyetli büyüler yaparak sevdiğinizi geri döndürebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılması Gerekenler

resim-1668

Dileklerimizin olması için her şeyin yaratıcısı olan Allah’a dua ederek istemeliyiz. Allah ‘’Ol’’ derse en imkansız gibi görünen şeyler bile anında oluverir. Severek ayrıldığınız sevgilinizi yeniden görmek, barışmak ve birlikte olmak için okunacak birçok dua vardır. Eski tarihlerden beri uygulanan dua okuma yöntemi ile sevgilinin geri geldiği gözlemlenmiş. Peygamberimizin döneminde yaşamış büyük alimlerin denediği ve peygamberimiz tarafından onaylanan dua okuma yöntemi ile ayrılan kişilerin bir araya gelmesi sağlanır. Ayrılık nedenine göre duaların kabul olup olmaması yalnızca Allah’ın emrinde olduğunu unutmamak gerekir. Bu nedenle dua ve niyet ederken ‘eğer şu kişi benim hayrıma ise onu bana nasip et’ demek daha doğru olacaktır.

Yaptığınız duaların kabul olabilmesi için doğru bir şekilde niyet edilmelidir. Niyetinizin gerçekten temiz bir kalple yapılması önemlidir. Çünkü Allah kalplerden geçeni bilir. Dua etmeye başlamadan önce abdest alınmalı, temiz kıyafetler giyilmeli, kıbleye dönülmeli ve yalnız kalabileceğiniz bir odada bulunmalısınız. Dua ederken geri gelmesini istediğiniz kişinin adını ve soyadını tekrarlamak gereklidir. Öncelikle niyetinizi yapıp içinizden geldiği gibi dua edin. Ardından 2 rekat namaz kılın ve belirtilen sayılardaki dua ve esmaları sesinizi duyabileceğiniz şekilde okuyup tekrar edin.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin Okunacak Dualar ve Esmalar

resim-1669

  • Öncelikle 7 tane besmele çekilir. 3’er defa Fatiha, Ayetel Kürsi, İhlas, Nas, Felak, Kunut Duaları okunur. Allah’ın 99 isimlerinden sadece 7 tanesi 70 defa okunur. Bu Esmaların aynı sırada okunması gereklidir. ‘’Ya Vedud, Ya Cami, Ya Aziz, Ya Cemil, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Vekil’’ isimleri 70 defa 7 gün boyunca okunur.
  • Bir bardak suyun içine 99 kez ‘Ya Vedudu’’ ismi okunur ve içilir. Bu işlem 21 gün boyunca devam edilir. Sizi terk eden sevgilinizin aklına gelecek ve sizi arayacaktır.
  • ‘’Ya Kadim Ya Daim Ya Kadim Ya Daim Ya Karrar Ya Ehad Ya Muhammed.’’ ‘’Ve Sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain’’ Bu dualar 100 kez her sabah kuşluk vaktinden önce okunur. Ardından 100 İhlas süresi okunmalıdır.

Eski Eşi Geri Getirme Büyüsü

Aralıksız 7 gece boyunca uygulanması gereken bu aşk ve muhabbeti arttırıcı büyü için 7 farklı renklerde ip, iğne ve 1 tane kuru incir gereklidir. Niyetinizi ettikten sonra her gün bir ipe 1006 defa ‘Ya Vedud’ okuyun. Okuduğunuz ipi iğne yardımıyla kuru incirden geçirip ipi düğümleyin. Evinizin güneş gören bir kısmına koyacağınız bu incire ertesi gün bir ip daha bağlayarak 7 gün devam edin. 21 gün içinde faydası görülecek olan büyü denenmiştir.

Aşk için Saç Büyüsü

resim-1670

Hem kadın hem de erkeklere yapılabilen bu büyü 1 yıldan daha uzun süre ayrı kalanları bile yeniden bir araya getirecek kadar tesirlidir. Kadına büyü yapılacak ise kadının saç teli alınır. Erkeğin ismindeki harf sayısı kadar düğüm atılır. Düğüm atılan saç teli beze sarılır ve toprağa gömülür. Erkeğe büyü yapılacak ise erkeğin saçı alınır ve yakılarak külleri bir beze sarılır. Küller toprağa gömülür. Topraktan çıkmadıkları sürece aşk büyüsü bozulmaz. Eğer büyünün bitmesini istenirse Nas ve Felak süreleri 7 kez okunur.

Kilit İle Etkili Bağlama Büyüsü

Kişinin duygu ve düşüncelerini etkileyerek sizi sevmesini sağlayan kilit büyüsü en tesirli aşk büyülerinden biridir. Sevgi, saygı, hoşgörüyü arttırıp sevgi bağlarını güçlenmesini sağlayan kilit büyüsü eski sevgili, eş ya da nişanlıyı geri getirme büyüsü olarak da bilinir.

Anahtar erkeği kilit kadını temsil eder. Kilit açılır ve Ayetel Kürsi, Fatiha, Asr süreleri okunur. Kilit kapanır. Üzerine bez örtülür Bu esnada bu ilişkiye mani olan kişilerin isimleri söylenir. Böylece bu ikilinin arasını kimse açamaz. Sonra kilit ve anahtar gömülür.

 

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.