Eski Sevgilinin Geri Gelmesi Adına Yapılacak Olan Büyü Uygulamaları Nelerdir?

Eski sevgilinin geri getirilmesi adına yapılacak olan büyü işlemlerinde önemli olan uygulamanın kimin tarafından yapıldığıdır. Bu uygulamanın kesinlikle konusunda uzman olan hoca tarafından yapılması gerekir.

Eski Sevgiliyi Döndürme Büyüsü Yapım Aşamaları

resim-1750

Terk etmiş ve giden sevgiliyi geri döndürmek adına yapılacak olan büyüler genelde birçok kişi tarafından uygulanabilecek olan işlemlerden meydana gelir. Yalnız bu işlemlerin doğru şekilde yapılması ile uygulama istenilen şekilde vuku bulur. Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü için farklı uygulamalarda kullanılabilmektedir. Yapılacak olan işlemlerin tamamen ilişki durumu göz önüne alınarak yapılması önemlidir. Ayriyeten ayrılığa neden olan sebep bir büyü ise bunu da önceden bozdurmak gerekir. Yani sevgiliye yapılacak olan geri döndürme büyüsü için ön araştırma yapılması gerekir. Bunun içinde konusunda uzman olan bir medyumdan randevu almak daha uygun olacaktır.   Geri döndürme büyüleri kişilerin arasında bulunan sevginin pekişmesi konusunda da fayda sağlamaktadır. Giden kişinin geriye getirilmesi adına yapılacak olan uygulama kolay işlemlerden meydana gelir. Bu işlemlerin uygulanması için;

 • Yapılacak olan büyü kapsamındaki duaların eksiksiz ve tek tek okunması gerekir. Ayetel Kürsi en az 5 defa okunur. Rahman duası bunun hemen ardından okunur. Niyet edilir ve gerekli olan tılsımlar hazırlanır.
 • Hazırlanmış olan tılsım sevilen kişinin kullanmış olduğu kapının eşik kısmına koyulur. Yalnız bu uygulamanın kesinlikle uzman medyumlar tarafından yapılması daha büyük fayda sağlar.
 • Tılsımın koyulmasından sonra sadece sevgiliye yapılan büyünün tutması beklenir.

Giden sevgili yapılan bir büyü ile sizin yanınızdan gitmişse öncelikli olarak bunun bozulması gerekir. Ankara, İstanbul ya da Eskişehir’de büyü bozan hocalar detaylı şekilde araştırılmalıdır. Hangi ilde yaşarsanız yaşayın öncelikli olarak sahte medyumlardan uzak kalmanız gerekir.

Medyum Seçimleri

resim-1751

Eskişehir büyü bozan hoca, İstanbul’da büyü bozan hoca ya da farklı illerde bu işlemleri yapan hocalar konusunda dikkat edilmelidir. Doğru şekilde hizmet veren hocaların hizmet alacak olan kişilere rehberlik etmesi gerekir. Manevi ve aşk duyguları ile kesinlikle oynama yapmamalıdır. Hizmet alacak olan hastaların bilgilerini ve isteklerini kesinlikle gizli tutması gerekir. Medyumluk yapan kişinin iradesinin güçlü olması gerekir. Yardım ettiği ve hizmet verdiği kişiye ahlak kurallarının dışına çıkmadan yaklaşmalı, anlayış göstermeli ve sürekli olarak yapıcı tavırlar sergilemelidir. Medyumlarda tıpkı tıp alanında hizmet veren doktorlar gibi kendi alanlarında uzmanlaştıkları departmanlara ayrılır. Örneğin; kalp doktorunun yaptığı işlemlerin inceliklerinin tamamını beyin cerrahı bilmez. Medyum olarak hizmet veren kişilerinde bu tarz belli başlı yetenekleri bulunur. Doğru şekilde hizmet veren medyumlar işlerini öncelikli olarak para için değil faydalı olmak adına verir. Bu kapsamdaki esrarengiz ilmin zaten öğrenilmesi de çok kolay bir işlem değildir. Medyumluk ile alakası olmayan kişilerden bu anlamda kesinlikle uzak kalınması gerekir. Medyum olarak hizmet veren kişilerin topluma örnek, önemli ve özel bir kişi olması gerekir. Büyü yapma konusunda İstanbul gibi ve Eskişehir`de büyü bozan hoca kapsamında doğru medyum sayılı olan hocalar arasında bulunur. Kendi yeteneklerinin küçük yaşta çevresi tarafından fark edilmesi ile aslında medyumluğa ilk adımını atmış olan bir kişidir. Akrabalarından geçen ilim ve kendinde bulunan yetenekler sayesinde bu güne kadar kendini geliştirerek gelmiştir. Hemen hemen 25 senedir medyumluk ve ilim ile alakalı çalışmalarını devam ettiren Doğru Medyum, yardıma ihtiyacı olan, yardım isteyen herkese elinden geldiği seviyede destek olmaktadır. Büyü bozman, efsun, büyü yapma, celb ve dualar konusundaki tüm bilgilerini insanların yaşamlarına aktarmaktadır. Doğru Medyum hoca;

 • Aşk, sevgi
 • Gizli ilimler
 • Belirsizlikler
 • Kısmetsizlik
 • Kısmet
 • Nazar
 • İş
 • Büyü bozma
 • Bağlama
 • Efsun
 • Geri Getirme Büyüsü
 • Geriye getirme konusunda ustaca işler ortaya çıkartır.

Yukarıda bulunan uygulamaların tamamında kesin çözümler sunan Doğru Medyum kısa süre içinde gerekli uygulamaları yaparak niyetinizi yerine getirir. Dolandırılmadan hizmet almak adına Doğru medyum hocanın desteğini kısa sürede alabilirsiniz.

 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.