Eski sevgiliyi geri döndürme duası

Günümüzde etkili olarak kullanılan büyü ve dualar daha çok aşk üzerine kuruludur. Şimdi de sizlere eski sevgiliyi geri getirme duası hakkında bilgiler sunacağız. Ayrıca bu geri döndürme taktiklerini de anlatmış olacağız.

Geri Getirme Duası

Eski sevgiliyi geri getirme duasına başlamadan önce bir takım durumlara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu durumlar;

  • Acele etmeden ve duanın tüm ayrıntılarını kaçırmadan okumalısınız. Bazı kişiler acele ettiği için ve duanın ayrıntılarına dikkat etmediği için, duanın gerçekleşmemesine neden olabiliyor. Yapmanız gereken tek şey, duayı son kelimesine kadar takip etmektir.
  • Denenmiş olarak sunacağımız eski sevgiliği yeri getirme duası anlatılırken ayrıca kişisel notlar alarak duanın gücünü artırabilirsiniz.

Allah’ın isimleri olan Esmalardan 7 isim kullanılmaktadır. Duanın daha etkili olabilmesi için Fatiha, Felak, Nas ve İhlas surelerine de ihtiyacınız olacak.

Daha sonra Ayet’el-Kürsi okunarak dua sona erdirilecektir. Sevgiliyi geri getirme duasında kullanılacak isimler ise; Ya Cami, Ya Aziz, Ya Cemil Ya Velûd, Ya Rahim, Ya Rahman ve Ya Vekîl isimleridir. Bu isimlerden her biri 99 defa okunmalıdır.

Duadan önce yapılması gereken bir şey daha var. Abdest alınarak iki rekat hacet namazı kılınmalıdır. Ruhsal ve bedensel anlamda rahatladıktan sonra duaların okunması çok daha etkili olacaktır.

Namaz sonrasında öncelikle kalben temizlenmeniz gerekiyor. Daha sonra bir besmele çekerek Fatiha, İhlas, Felak ve Nas sureleri okunacaktır.

Bu surelerden sonra yukarıda belirttiğimiz esmalar sırasıyla 99 defa okunmalı ve aralarda da Ayet’el-Kürsi 7 defa okunmalıdır. Örneğin 99 defa Ya Rahim okudunuz ve diğer esmaya geçmeden önce 7 kez Ayet’el-Kürsi okumanız gerekiyor.

Sevdiğini geri getirme duası bu şekilde uygulanmaktadır. Herkeste aynı derecede etkili olmayan bu dua ile sevdiğinize kavuşabilirsiniz. Bazı kişilerde hiç etkisinin olmadığı da görülmüştür.

Geri Döndürme Taktikleri

72 saat içerisinde sevdiğinizi aşk büyüsü ile kesin sonuç alarak bağlayabilirsiniz. Eşinizi eve bağlama ve giden sevgiliyi geri getirme en çok kullanılan geri döndürme taktikleri arasındadır.

72 saat sürecek olan işlemler ile ayrılan çiftler ya da arasında soğukluk olan sevgililer yeniden birbirine bağlanabilir.

Normal olarak uzun süre beraber yaşadığınız eşiniz ya da birlikte olduğunuz sevgilinizden ayrılmanız güzel bir durum değildir. Tüm çabalarınıza rağmen hiçbir sonuç alamıyorsanız ve her gün daha fazla endişe yaşıyorsanız geri döndürme taktikleri işe yarayacaktır.

Yeniden sizi sevecek olan bu kişi artık sizlere bağlanacak ve ilelebet birlikte olabileceksiniz. Hiçbir gerekçe göstermeden sizden ayrılan sevgili için yapacağınız dua ve büyüler ile kesin sonuç alabilirsiniz.

Yine ilk olarak abdest alıp, sabah namazının sünnetinde ve farzında okuduğun dualar eşliğinde ilk rekatta sırasıyla Sübhaneke duası, Fatiha ve zammı surelerini okumalısın. İkinci rekatta ise Fatiha ve zammı suresini okuman yeterlidir.

Esmayı okuduktan önce ya da sonra bu taktiği de deneyebilirsiniz. Her ikisinde de etkili sonuçlar alınacak ve eski sevgili size geri dönebilecektir.

Geri Döndürme Büyüsü

Eski sevgiliyi geri döndürmek için yapacağınız büyüde bir takım malzemelere ihtiyacınız olacak. Bu malzemeler 3 adet sarımsak, 3 adet salatalık, 3 adet nohut ve 3 adet buğday tanesi.

Herhangi bir Cuma sabahı bu malzemeler hazırlanır ve diğer Cuma sabahına kadar bekletilir. Yani 7 gün kapalı bir kutu içerisinde kalmalıdır. Bir sonraki Cuma sabah ezanıyla birlikte alınan gusül abdesti ve sabah namazının kılınmasıyla birlikte malzemeler kullanılmaya başlanır.

Kapalı kutuda yer alan malzemeleri çıkarırken 100 defa besleme ve 100 defa da Ya Velûd okumanız gerekecek. İlk aşama bu şekilde.

Büyünün 2.aşamasında ise kutuda bulunan bu malzemeler ezilerek macun haline getirilmelidir. Daha sonra Ya Habib ve Ya Tabib isimlerini okumanız gerekiyor. Sıra olarak da 100 defa Ya Habib, 100 defa da Ya Tabib okumanız yeterlidir.

Macun haline gelen bu malzemeleri kavuşmak istediğin kişinin fotoğrafına sürmen gerekiyor. Bu işlemi yaparken de 100 kere Ya Cami esmasını okuyarak büyüyü sonlandırabilirsin. Kısa süre içerisinde eski sevgili geri dönecektir.

 

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.