Evde Tek Başına Aşk Büyüsü Uygulaması Nasıl Yapılmalıdır?

Evde yapılacak olan aşk büyü işlemlerinde önemli olan en önemli detay uygulamanın yapılmasındaki detayların atlanmamasıdır. Aksi takdirde büyü kesinlikle tutmaz.

Evde Aşk Büyüsü Kullanılan Malzemeleri Nasıl Yapılır?

resim-1728

Aşk büyüsü nasıl yapılır, bu tarz büyüler genelde 14 gün içinde etkisini gösteren büyülerdir. Daha kısa süre içinde etki eden büyüler ise kara büyü olarak tanımlanır. Evde aşk büyüsü nasıl yapılır, kapsamında uygulanacak olan işlemlerde ise 19 gün içinde etkisini görebilirsiniz. Bu uygulamada kullanılacak olan malzeme dil biçiminde bir yaprak bulunmasıdır. Yuvarlak yaprak olmamalı, hafif düzeyde uzun bir yaprak tercih edilmelidir. Ayrıca damarları belirgin bir yaprak olması da çok önemlidir. Aşk büyüsü için kullanılacak olan yaprak bulunduğunda oldukça küçük parçalara ayrılır. Parçalara ayrılması esnasında aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini söylemeniz gerekir. Her parçaya ayrılışta aşık olacak olan kişinin isminin zikredilmesi gerekmektedir. Yani yaprağı kaç parçaya ayırdıysanız o kişinin ismini de o kadar söylemeniz gerekir. Bazı kaynaklarda parçalama işlemi esnasında Ya Vedud esmasının söylenmesi belirtilmiştir. Bu detay yanlıştır ve kesinlikle kişinin adı söylenmelidir. Küçük parçalara ayırmak için gerekirse makas kullanımı da yapılabilir. Kesilen yaprakların hepsi derin bir kabın içine koyulur ve içine su doldurulur. Hatta bunun için küçük PET şişe kullanımı da yapabilirsiniz. Kabın ağzının kesinlikle kapatılması gerekir. Hazırlanan bu malzeme kimsenin görmeyeceği bir alanda 19 gün boyunca bekletilir.

Aşk büyüsü kapsamında önemli olan diğer bir detay da yaprağın koparıldığı bitkinin kesinlikle kurumamasıdır. Yani 19 günlük süre zarfından bu bitkiye iyi bakmanız gerekir. Bitkiye bakım aşamasında ve sulama aşamasında aşk büyüsü için kişinin ismi kalpten zikredilmelidir.

19 günlük süre bittiğinde yapraklar olduğu yerden çıkartılır. Su zaten yemyeşil olmuştur ve yapraklar hamur haline gelmiştir. Bu su yaprağın koparıldığı bitkinin yanına getirilir ve kişinin ismi zikredilerek köküne dökülür. Suyu dökme işlemi sabah namazından sonra ve 19 günde yapılmalıdır. 19 günlük süre kavuşmayı daimi kılacak olan bir süre zarfıdır. Yapraklar kendi bitkilerden ayrılır ve eriyerek tekrardan kendi bitkisine geri döner. Aşk ve muhabbet bu süre zarfından sonra kolayca karşınıza gelir.

Büyü İçin Medyum Seçimi

resim-1729

Aşk büyüsü ya da farklı büyüler için medyum seçimlerinde dikkat edilecek birçok nokta bulunur. Özellikle aşk büyüleri için sık şekilde tercih edilen medyumların yaklaşık olarak % 80’lik kısmının dolandırıcı ve sahtekâr olduğunu unutmamak gerekmektedir. Yani çoğunun medyumlukla uzaktan yakından alakası bile bulunmamaktadır. Aşk büyü ya da farklı uygulamalar için tercih edilecek olan medyumların yasal olarak mı, yoksa yasa dışı mı çalıştığına dikkat etmek çok önemlidir. Yasal olarak hizmet vermeyen kişilerden hizmet almak aslında dolandırılmak anlamına gelmektedir. Yani yasal iş yapmayan kişilere güven olmayacağı garantidir. Dikkat edilecek olan diğer bir nokta da hizmet alınacak olan medyumun sizin üzerinizde elektrik bırakmasıdır. Aslında sizi bu medyumun etkilemesi çok önemlidir. Medyum ile yüz yüze ya da telefon ile görüştüğünüzde sizin üzerinizde etki bırakmadıysa o kişiden kesinlikle hizmet almayın. İşinde usta olan bir medyum kesinlikle sizi etkileyecek olan bir medyumdur. Dikkat edilecek olan diğer bir nokta da online ortamda hizmet alacağınız medyum için yapılan yorumlar ve söz edilen görüşlerdir. Bu tarz bir araştırma sadece medyum için değil her türlü hizmet alımında yapılması gerekir. Hizmet alan kişilerim tecrübelerini detaylı şekilde araştırmadan, konu ile alakalı detaylı yorumları incelemeden ve bu kişilerin görüşlerini okumadan kesinlikle hizmet almaktan uzak durun. Medyumlar hakkında yapılmış olan yorumlar, verilen detaylar, detaylı referansları ve daha önceden bu medyumlardan hizmet almış olan kişilerin görüş ile önerileri en doğru hizmeti almanız konusunda size yardımcı olur. Ayrıca bu tarz büyü işlemlerinde acele etmeden araştırma yapmak da doğru kararlarınızı destekleyecek olan bir detaydır.

 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.