Evlerde Bulunan Muskalardan Kurtulmak ve Yok Etmek İçin Ne Yapılmalıdır?

Evde bulunan muskalardan korunmak ve yok etmek adına hocalardan ya da medyumlardan yardım alınmalıdır. Bunun için de uzman olan kişi seçilmelidir.

Evde Bulunan Muska Nasıl Yok Edilir?

Muska genellikle manevi yönden rahatlama adına yazılan bir nevi reçetedir. Bazı kişiler tarafından ise karşısındakini hasta etme, evlerinin dirliğini, düzenini bozma ve farklı kötü niyetler dâhilinde yaptırılabilir. Evde bulunan muska her daim muska şeklinde olmayabilir. Bazen düğümlü ipler, hayvan kanı, yağlar ve farklı materyaller ile evlerinize konulabilmektedir. Evde bulunan muska nasıl yok edilir kapsamında ilk olarak nesne ile çok fazla fiziksel temasa geçilmemelidir. Bu anlamda çevrenizde bu işi ustalıkla yapan bir hocadan ya da medyumdan yardım almalısınız. Bulunan muska nasıl yok edilir kapsamında mutlaka yardım alınacak olan hoca veya medyumun işin ehli olduğuna ve bu işi sizi kandırmak adına yapmadığına emin olmanız gerekir. Önemli bu işi maddi bir kazanca çevirmemiş olmasıdır. Muska nasıl yok edilir kapsamında sizlere olmadık işler yaptırmaması da oldukça önemlidir. Bozumu kendi üslubu ile ve Kuran sureleri ile yapması en uygun olan davranıştır. Yapılan kötü niyetli şeyler yine kötü niyetli olan davranışlar dâhilinde çözülmemelidir. Bunlar iyi niyet çerçevesinde çözüme ulaştırılmalıdır.

Aşamaları ve Yapılması Gerekenler

  • İlk olarak bulunan muska ya da benzeri şeylerden kendinizi korumak adına mutlaka 7 tane ayetel kürsi okuyup kendinizi korumaya almalısınız.
  • Sarılı olan dış kabının muhakkak besmele ile açılması ve içinde olan şeye bakılması gerekir. İçinde yazanlara bakmadan önce sirkeye daldırıp çıkartmak gerekir.
  • Muskanın sirkenin içinde yaklaşık olarak 3 gün boyunca bekletilmesi gerekir. Yalnız bekletme içi muhakkak açık bir alanda yapılmalıdır. Ev içinde olması mümkün değildir.
  • 3 günlük bekletme süreci dolduğunda sirkeden çıkarmalı akan bir suya ya da denize atmalısınız. Yaşadığınız şehirde buna imkân bulunmuyorsa musluk suyunun altında iyice yıkamalı ve ayak değmeyecek bir yere gömülmelidir.
  • Denize, akan suyu atma işlemlerini ya da toprağın altına gömme işlemlerini yaparken muhakkak temiz bir kalp ile dua ve niyet etmeniz gerekir. Yapılacak olan dua da muskanın şerrinden ve büyünün şerrinden sığındığı belirtmek gerekir. Muskanın kötü olan enerjisinden ve etkisinden uzak tutulmasını gerektiğini de belirtmek gerekir. Bunun yanı sıra Felak ve Nas surelerinin okunması da kötü olan enerjiden arındırır ve temizlemeye yardımcı olur.

Muska Dışında Yapılanların Yok Edilmesi

  • Bulunan şey düğümlü ya da başka bir şey ise mutlaka sirkeli suyun içinde 3 gün boyunca bekletilmelidir. Sonra akan suyun içinde yıkanmalı ve yıkanırken besmele çekilmelidir. Felak ve nas sureleri 21 kez okunarak düğümlü kısmından kesilmesi gerekir. İpin kurumasının ardından akan suyun içine ya da denize atılmalıdır.
  • Uygulamalar zorda kalınmadıkça kişinin kendi tarafından yapılmamalıdır. Özellikle şer içeren muskalarda ürkütücü ve sakıncalı durumlar söz konusu olabilir. Bunun içinde uzmandan yardım almak en doğru sonucu verecektir. Dikkat edilmesi gereken detaylar arasında uzmanın işin ehli olması da yer alır. Medyum veya hocanın bu işi sırf para için yapmaması iyi niyet dâhilinde sizin içinizi çözüme ulaştırması gerekir.
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 Oy, Ortalama: 5,00 Toplam 5, Oy)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.