Ev İçinde Büyünün Yapıldığını Anlamak İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Ev içinde büyü olup olmadığını anlamak adına dikkat edilecek olan en önemli nokta eve girdiğinizde çıkma isteğinin meydana gelmesidir. Bu istek en önemli belirti olarak karşımıza çıkar.

Bir Evde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız ve Nasıl Anlaşılır?

resim-1775

Evinizde bir büyü olup olmadığı ile alakalı şüpheleriniz mevcutsa ilk olarak büyünün ortaya çıkartılması gerekir. Aşağıda bulunan tüm belirtiler ve detaylara dikkat ederek büyünün var olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Evde ve ev yaşantınızda belli başlı olaylar ile alakalı olarak ters giden şeyler varsa, bu sorunların neden olduğunu kestiremiyorsanız, huzursuzluk tarzında sorunlarda mevcutsa kesinlikle evde büyü olduğu ile alakalı şüpheleniriniz mevcut olmalıdır. Evde büyü nasıl bulunur kapsamında bazı büyüler kişiye bazı büyülerinde eve yapıldığını unutmamak gerekir. Evden gitmesi için büyü ile alakalı olarak ve belirtileri ile alakalı olarak detaylı araştırma yapılması gerekir. Evde büyü olup olmadığını anlamak adına ilk olarak son dönemlerde değişmiş olan ve kendinizi rahatsız eden detaylara odaklanmanız gerekir. İçinizde var olan huzursuzluklar dışarıda deva ediyorsa ilk olarak kendinizde büyü olup olmadığını tespit etmelisiniz. Yalnız eve girer girmez ilginç şeyler meydana geliyorsa evde büyü olduğuna işaret ediyor demektir.

Evden gitmesi için büyü uygulamasından önce belirlemeler yapılır. Bu belirlemeler kapsamında eve girdiğiniz anda boğulma hissediyorsanız ve hemen kendinizi dışarıya atma isteğiniz varsa yapılanlardan şüphelenmelisiniz. Evden kaçırma büyüsü ya da evden çıkarma büyüsü genelde evden kendini dışarıya atma ve huzursuzluk gibi sorunları ortaya çıkartır. Bunların düzeltilesi adına öncelikli olarak büyünün kalıntılarına ulaşmak gerekir. Ev içinde bulunan büyüler maddi ise aşağıda bulunana nesnelere bakmanız gerekir.

 • Evin kapısının diplerine
 • Bahçeli evlerde ağaç dallarına ve diplerine
 • Ceket astar içlerine
 • Kıyafetlerin astar içlerine
 • Yastık içlerine
 • Yorgan içlerine
 • Saksı topraklarına

Buralara bakarak evinizde bulunan büyüyü ortaya çıkarabilir onu kısa yoldan ortadan kaldırabilirsiniz.  Bazı büyüler ise manevi ağırlık içinde olur. Bunların bulunma yöntemleri daha farklıdır.

Manevi Büyüler Nasıl Anlaşılır?

resim-1776

 • Evinizde ummadığınız eşyalar kayboluyorsa ve daha önceden aramış olduğunuz eşyalar bir yerde çıkıyorsa
 • Kapıdan adımınızı atar atmaz dışarıya kendinizi atma isteğiniz bulunuyorsa
 • Yattığınız anda uykunuzun kaçması ve uykudan katlığınızda uykuya doymadan kalkma
 • Evin içine kesinlikle evcil hayvan sokmama, soksanız dahi huzursuzluk yaşamaya başlama, evdeki evcil hayvanın sürekli olarak miyavlama, havlama ve ötme ile kendini dışarıya atma isteği bulunuyorsa evde karanlık bir büyünün olduğu anlamına gelmektedir.

Yukarıda bulunan belirtiler dışında evde devamlı olarak karanlık hissiyatı olduğunu düşünüyorsanız büyü olduğunu kesinleşir. Işıklar tamamen açık olsa bile, ev tamamen aydınlık olsa bile devamlı olarak karanlık hissiyatı meydana gelir. Boğucu bir ortam meydana gelmemiş olsa bile ev net şekilde algılanmaz. Yani kişiler sürekli olarak kendini karanlık bir ortamın içinde hissedir. Bu tarz belirtilerin farkına vardıktan sonra büyünün var olduğuna karar verdiyseniz büyülerin ilk olarak size mi, yoksa eve mi yapıldığına cevap bulmanız gerekir. Bunun hakkında kesin olarak bilgiye ulaşmak için kesinlikle uzman bir hekimden yardım alınmalıdır. Büyü işlemi evinize yapılmış olsa bile ev içinde yaşayan kişilerin tamamı büyüden sonra agresifleşmeye, unutkanlık yaşamaya ve sakarlıklar yaşamaya başlar. Yani büyünün sadece evde değil tüm ev halkına yayıldığı da ortaya çıkar. Yaşanacak olan ruhsal sorunların nedenleri de bu büyülerin etkileri içinde yer alır. Büyülerden kaynaklı olara hayatınızda yolunda giden şeyler de ters tepmeye başlar ve yuvanıza karar büyünüm girdiğine işaret eder. Bu tarz büyülerin kim tarafından yapıldığı, neden yapıldığı ve nasıl bozulacağı konusunda uzman medyumlardan ve hocalardan yardım almak gerekir. Alınacak olan hizmet konusunda uzmanın oldukça bilgili olması ve yapacağı her türlü işlemde size sorunu çözecek olan faydalar bulması gerekir. Bunun içinde medyum ile alakalı daha önceden araştırma yapılarak hizmet alınması gerekir.

 

Kullanıcı Yorumları ve Oyları

1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (Sizin oyunuz ilk olsun)
Loading...

Yorum ekleSorunuz/Yorumunuz

© Falcibaba.com 2018. Tüm hakları saklıdır.